Jump to content

Moto Zajednica

Otvaranje Moto Sezone 2012

Recommended Posts

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Meni ovo deluje jako simpatično 0takoje.gif (a nije ni počelo, haha), a i nadam se, da će tako i ispasti. Svaka čast idejnim vođama i organizatorima, pa još dve asocijacije (gde se upoznaste bre? 1neznam.gif).

Kao cilj povorke mogla bi biti lokacija nekog beogradskog motošopa. Za prvi put ne moraju baš čevape da vam spreme, ali barem neki sokić i domačica bili bi dovoljni.

 

 

Ovako to rade ovde:

http://www.motosvet....ovo-sezono.html

http://www.motosvet....n-v-kmc-ju.html

 

 

Šta mislite(mo), koliko motora će biti na hepeningu?

 

a) 1 - 50

b) 51 - 100

c) 101 -->>

 

 

Tomo.. jedna organizacija..MAS.. a druga je BJB iliti AMS..

Znaju se odavno.. nego sada su odlučili da deluju zajedno.. što je mnogo bolje nego da su na ratnoj nozi..

 

Ostatak kapiramo kao šalu..

 

Najave su bile od 1000 do 2 učesnika..

videćemo u subotu :moto3:

a i zavisi ko izveštava :D

 

p.s. dodaj opciju D i E..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

u poslednji cas ne putujem pa mi se eto osmehnula sreca da mogu da dodjem po prvi put :)...nadam se da ce i vreme posluziti :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADV, Yamaha yz 250f, Piaggio Zip

Dolazim, ako neko moze da mi cuva klinca, heheh

 

 

 

povedi i njega, moji ne propustaju.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Tomo.. jedna organizacija..MAS.. a druga je BJB iliti AMS..

Znaju se odavno.. nego sada su odlučili da deluju zajedno.. što je mnogo bolje nego da su na ratnoj nozi..

 

Ostatak kapiramo kao šalu..

 

Najave su bile od 1000 do 2 učesnika..

videćemo u subotu :moto3:

a i zavisi ko izveštava :D

 

p.s. dodaj opciju D i E..

 

Poznate su mi asocijacije... i tu sam se šalio...

 

U proceni učesnika jesam bio skroman. Na prvom reliju bilo nas je 100+, na drugom 200+ i činilo nam se, da nas ima mnogo. Nego, povorka od 1000 motora, predstavljaš li si tu masu?? Ovo onda neće biti samo upozoravanje na sebe, nego saobraćajni kolaps.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Naravno da će biti saobraćajni kolaps, zato imamo pratnju Policije celom stazom a dobijena su sva odobrenja od strane gradskih organa vlasti.

 

MAS je organizacija koja okuplja moto klubove u Srbiji i zajedno sa njima radimo sve ovo. Svaki klub će poslati svoje članove na Otvaranje moto sezone a računamo i na veliki broj ljudi sa BJB foruma koji će doći motorima u subotu.

 

Verujem da će broj učesnika premašiti sva očekivanja :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Odlicna ideja i verujem da ce biti jos bolja organizacija.

 

Nazalost ne druzim se puno sa kolegama sa foruma van ovakvih dogadjanja pa ce mi biti drago da se nakon "problematicne" akcije dobrovoljnog davanja krvi ponovo vidimo.

 

Imao bih jednu molbu za vodje BJB... naime, bio bih zahvalan ako ponesete jednu ili dve nalepnice ili bilo kakve oznake BJB za moju malnekost kako bih ponosno zalepio, zakacio istu na motor. Naravno da sam spreman da skromnom donacijom izmirim troskove izrade :)

 

Unapred hvala i vidimo se za koji dan!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8138 postova

Svi koji želite da podržite akciju i da pomognete da što više ljudi čuje za nju, možete u svoj Signature pejstovati;) sledeći kod:

 

 

[url="http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/79113-otvaranje-moto-sezone-2012/"][img=http://cdn.bjbikers.com/images/imported/K5/PrI7S_openingsezon.jpg][/url] 

 

 

Ili napravite svoj lični baner (svog moto-kluba, Udruženja klubova/pojedinaca, organizacije - što god vam srcu drago).

 

Neka se šareni ceo Forum!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

MR.Čokanlija..... je ovo napisao 28.02. :takoje::care:

 

7 APRIL - NAŠ DAN U KALENDAR UPISAN

 

 

U Sremskoj Mitrovici na Skupštini MAS-a 25.02.2012 dogovoreno je veliko otvaranje moto sezone 2012-te između Moto Asocijacije Srbije i BJBikers Moto Zajednice.

Trebalo bi da ovo otvaranje skrene pažnju ostalim učesnicima u saobraćaju da obrate pažnju na to da smo i mi prisutni na drumu i da nam prolećno sunce ponovo zagreje dušu željnu vožnje na vrelom asfaltu...

Nadamo se da će ova akcija okupiti na otvaranju sezone i defileu u prestonici Beogradu više od 1000 motociklista željnih zajedničke vožnje i pravog druženja koje nam svima nakon duge i hladne zime nedostaju.

Poštovani i cenjeni gosti iz BJBikers-a su dočekani gromoglasnim aplauzom kao i predlog o zvaničnom otvaranju ovogodišnje moto sezone koju jedva čekamo sa nestrpljenjem svi, zar ne?!

Postignuti dogovor je samo početak nadamo se uspešne saradnje između MAS-a i BJBikers-a čiji su nas predstavnici raspoloženi za saradnju i bratsko druženje posetili preksinoć:

Na fotografiji iz S.Mitrovice su naši prijatelji i predstavnici BJBikers Moto Zajednice Pablo i Zoran Livaja Bajker koji je obišao svet sa kamerom na motociklu a sada zadužen za komunikaciju sa Moto Asocijacijom Srbije.

 

Sve je rečeno..... :aha: ....tako da sada ostaje samo da svi dođemo.... padala kiša....duvao vetar....treba da nas bude što više!!! Da pokažemo da smo sila ovako zajedno okupljeni na zvaničnom otvaranju moto sezone 2012 - te. :moto3: A videćete...... biće vedro.... toplo i sunčano....u plusu preko 20 stepeni..... :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Jeste...živa istina da je tako!! ;) A što se "titule" tiče ima da je vratim i to odmah sad! :Bandolera: ....mislim čim Bandolero dođe sa posla....pošto neumem sama.... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8138 postova

Jeste...živa istina da je tako!! :takoje: A što se "titule" tiče Ima da je vratim i to odmah sad! :Bandolera: ....mislim čim Bandolero dođe sa posla....pošto neumem sama.... :lol:

 

Žensko i plavuša :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Ne ofuj temu! :nanana:

 

Nego da nastavimo....Nikada nije kasno da se započnu prave stvari! Što reče neko mnogo pametniji od mene: " ...Put od hiljadu kilometara počinje prvim korakom....".Pa evo mi činimo prvi! :takoje: A videćete......kroz par godina Otvaranje moto sezone će postati zvanična manifestacija, kao u drugim inostranim gradovima, za koju će ljudi već uveliko znati i uveliko nas očekivati na drumu...a onda će im i pažnja biti malo više pojačana....nadam se!

 

.....u potpisu.....žensko i plavuša! :aha:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

:takoje:

 

Daće Bog da krenemo u novu sezonu kako dolikuje! :aha:

 

Znači ne protestujemo već otvaramo sezonu! Vozačima automobila, kamiona......ukazujemo da smo i mi na drumu..... da nam je počela sezona i da smo i mi tu negde pored, iza ili ispred njih..... :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Fosti F51 (Peda X-road 2)

Ja dolazim i ako vreme ''posluži'' ili ''ne posluži''. Uostalom, reče jedan od legendi sa foruma: ''Jesmo li bajkeri ili ....e!'':moto3:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

+2 na onih 1000 - burazer i ja :zdravo: .

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja