Jump to content

Moto Zajednica

Otvaranje Moto Sezone 2012

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Fosti F51 (Peda X-road 2)

Znam da nisam jedini koji je ponosan što je bio jedan od učesnika ove prelepe akcije. Nažalost zbog posla sam u Donjem gradu bio vrlo kratko, ali je zato već u 15,00 u glavnoj informativnoj emisiji Radio Beograda 1 bilo reči o ovoj aktivnosti motociklista. I to ne kao na nekim TV stanicama (što je već dovoljno komentarisano) nego onako kako treba. Čak i danas u 9 u okviru jutarnje dnevničke emisije ponovo o bezbednosti motociklista. Svaka čast organizatorima na trudu i pre svega saradnji dve moto asocijacije. :takoje:

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd-MK Crna Reka
  • Motocikl: Honda xl 1000 V varadero BMW k1200lt

Sta reci osim da sam ponosan na sve vas koji ste bili u subotu i napravili velicanstven prizor,nemate pojma kako mi je bilo milo kad sam na kruznom toku na Slaviji video, a kasnije i na svim vecim raskrsnicama da je zaustavljen saobracaj,kolona vozila,autobusa,trolejbusa......a toliko guzve i blokade nisam video od kada je Putin bio u Beogradu :lol: Nadam se da smo bar malo dali signal svima da smo tu i da cemo uvek biti i da paze na nas,Naravno velika pohvala AMS i MAS na organizaciji(osim 350 dindzi za piletinu):zvizduk:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Ček, Kocho, jesmo mi njih "infiltrirali" ili oni nas? Odnosno, srpski rečeno, jel radiš za nas ili za nji'? :moto3:

 

Ako bih ti to rekao morao bih da te....

 

privedem da platiš pivo :aha: .

 

....iskoristio bre priliku da uslikam motorče, odštampao i zalepio na cajger, zlu ne trebalo :moto3:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: Zrenjanin - Pertovgrad - Veliki Bečkerek - Nova Barselona
  • Motocikl: Honda CRF 1100 Africa Twin adventure sport

Evo da se i ja zapljunem da sam bio. :moto3: Ako sam dobro skontao oni GSXR su vlasništvo naših plavih anđela?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

post-10142-0-72556500-1334057603_thumb.jpg

post-10142-0-10624600-1334057601_thumb.jpg

post-10142-0-03303600-1334057598_thumb.jpg

Svaka cast DJ!

post-10142-0-97085700-1334057595_thumb.jpg

Hvala Goshke na ovoj!

 

E, da , bre... HVALA DJ (mada mi je rekao da ga tako ne zovemo, al to mu leba :lol: ) vrhunski izbor muzike. Pevao sam na sav glas. DJ je kriv sto sam promukao :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Ako sam dobro skontao oni GSXR su vlasništvo naših plavih anđela?

Ma jok, to su pandurski motori, vlasništvo mup-a0cool.gif

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Evo da dodam i ja 2 skromna snimka. Ja sam bio na pocetku kolone pa dok sam sisao, uzeo telefon i poceo da snimam ovo je otprilike negde od pola pa do kraja kolone :neznam: Inace, snimano je kod Dejton (NIS) pumpe na Nbg, neposredno pre Brankovog mosta.

 

Pozdrav i sve najbolje u predstojecoj sezoni :takoje: :takoje: :takoje:

 

E pa druze, da ti se zvanicno zahvalim, sto si snimao drugu polovinu kolonne, jedini snimak na kome je moja malenkost 1care.gif

1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Pored svih dosad spomenutih ja bi ipak da zahvalim Nensi koja je prorekla ono divno vreme sto nam je omogucilo tako dobru akciju.

Na otvaranju moto sezone sam upoznao dosta forumasa sa BJB,ali nju nisam stigo da upoznam licno ali ima vremena. Drugarski pozzzzz

 

Dodji na uskrsnju akciju 1zdravo.gif i na taj dan predvidjam lepo vreme :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSXR K9 1000 ccm

Evo da dodam i ja 2 skromna snimka. Ja sam bio na pocetku kolone pa dok sam sisao, uzeo telefon i poceo da snimam ovo je otprilike negde od pola pa do kraja kolone :neznam: Inace, snimano je kod Dejton (NIS) pumpe na Nbg, neposredno pre Brankovog mosta.

 

Pozdrav i sve najbolje u predstojecoj sezoni :takoje: :takoje: :takoje:

 

E pa druze, da ti se zvanicno zahvalim, sto si snimao drugu polovinu kolonne, jedini snimak na kome je moja malenkost 1care.gif

1moto3.gif

 

Nema na cemu i drugi put :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin

Akcija je bila super i za svaku pohvalu treba da bude tradicija. Jedino sto mogu da zamerim da mi se nije svidelo to je voznja u grupi, odnosno nesto kao neorganizovana rulja umasto lepo kulturno dva po dva pa da to bude lepo za oko i da bude dugacko a ne da mi na zacelju kolone moramo da gledamo po novom beogradu kako da zaobidjemo automobile koji su se ubacivali u rupe nastale izmedju grupa.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Jedino sto mogu da zamerim da mi se nije svidelo to je voznja u grupi, odnosno nesto kao neorganizovana rulja umasto lepo kulturno dva po dva pa da to bude lepo za oko

 

Meni licno je bilo bolje da se sve trake zauzmu, da se bar na trenutak blokira kompletan saobracaj. Jer to ima daleko veceg efekta i odjeka. 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Loznica-Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ1

iskreno mislim da je ovako bolje, tj sto kolona nije isla 2 po 2, jer smo i ovako napravili dugu kolonu (neko rece da je prolazila oko 6 ipo minuta), da smo isli 2 po 2 mislim da bi mnogo vise prolazila i da bi napravili totalni kolaps u saobracaju (mozda cak izazvali i kontra efekat kod vozaca automobila itd...?)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha V-star

ae i ja da se zapljunem...

i kako kaze drug Stari, jest` zaebancija delenje flajera...

neki se trzaju, drugi nece da pogledaju, a neki uzimaju bez reci. E sad, sto mi rece jedan taksista: super vam je ideja, ali nemoj da stajete na ovome i samo danas, morate da nam govorite mnogo puta, ovo je BALKAN!!! a neki su kazivali: ma pazimo mi, ali morate i vi mnogo vise!

Znaci, mora ovo jos dosta puta...

I da, dajem predlog, posto vidim da organizatori veruju u flajere, da nas bude po dvojica minimum, obavezno u bajkerskoj "uniformi", od kojih jedan nosi natpis: NIJE POLITICKI, NE TRAZIMO LOVU, SAMO NAS NEMOJTE GAZITI! a drugi da deli...ili tako nesto.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Bravo za ideju, po dvoje u opremi sa fluo prslucima sa grbom na ledjima, pravac semafor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja