Jump to content

Moto Zajednica

Ljubitelji maxi skutera iz Nisa - javite se

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

Ja sam inace alfista pa ako dodjem kolima niko vise nece da prica o skuterima pokvaricu smisao okupljanja :D salim se malo...u skripcu sam sparama a ja sam iz Nisa niste mi bas blizu polazem za A kategoriju treba dam jos 15000 uskoro inace sam skuterom proso pola srbije bez dozvole vec 3 god tako teram :D

 

ima i alfista medj nama tako da nesh ostati bez tema za razgovor...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha Mazesty dx 250

Naravno zato i polazem ;) a to skup za maxiskutere u junu mesecu o kome pricas i gde tacno na zablju? eto kad procitaju moje nislije mozda se organizujemo pa dodjemo u vecem broju "preko 5" :D za vise sumnjam :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Pročešljaj malo MAXI podforume:

 

- MAXI vožnje i druženja

- BJB Maxi Scooter Club

 

Naćićeš tamo sve što ti treba i što te zanima :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1556 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Kao sto Xanto rece, nacices tu sta treba i za sve sto ti treba pitaj...Nadamo se da ce i Nislije doci , jednog sam i "upoznao" , Viktora. Ima Apriliu Atlantic.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha Mazesty dx 250

Ako nista drugo ja podgrejao temu kod Nisljija pa valjda cemo se skupiti dogovoriti ja jos uvek neznam nikog sa foruma iz Nisa nov sam ovde na formu od juce...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Dobro ti nama došao :takoje: Samo lagano, upoznaj MAXI podforume pa Bože zdravlja, naći ćemo se negde na pola puta već kad krene sezona :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: yamaha majesty 250cc `96

Pozdrav za "maxere" i posebno kolezi vlajku koji tera ovo matoro magare (ko moje).

Elem planiram da obidjem ove godine centralnu/zapadnu Srbiju, nase manastire i druge lepote tih krajeva.(proslo leto vozikao po Cg, spremao putopis al mi se nesto izjalovilo pa nikako da zavrsim)

 

Elem, magarac je zreo za osvezavanje, preso preko 30k, kazu mi da bi karb trebalo da se ocisti (model iz 96) zadnja guma treba novo, vise zbog starosti nego zbog sare, i naravno ulje/filter za gorivo.
Voleo bih da se sam oko toga pozabavaim posto imam kuci skoro sve od alata ali nemam dovoljno u glavi  :lol3: 

Da li neko moze da me uputi u prodavnicu za delove, konkretno za model yamaha majesty DX (`96god sa dobosem nazad)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda CN250 Helix, Kawasaki Versys 650

Yamaha barel radnja u ulici vojvode gojka, ulica koja ide paralelno sa prugom, u blizini palilulske rampe. Sve sto ti treba ces naci kod njih, mozda mora da sacekas dan dva da naruce ali su veoma korektni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: yamaha majesty 250cc `96

Yamaha barel radnja u ulici vojvode gojka, ulica koja ide paralelno sa prugom, u blizini palilulske rampe. Sve sto ti treba ces naci kod njih, mozda mora da sacekas dan dva da naruce ali su veoma korektni

hvala lepo kolega pa se vozikamo kad dodje neki lep april/maj, izucavam service manual, deluje mi da cu moci dosta stvari da odradim posto su ga japanci lepo gospodski jednostavno napakovali :) samo cu da poginem malo sa srafom za ulje posto se onako fino ojeo :S

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha Mazesty dx 250

Nislije ce se vozimo li skupa u skorije vreme evo idu lepi dani napokon...ako ima interesenata nek se jave cisto da vidimo brojno stanje ;) ps veliki pozz kolezi giginisavcu i svaka cast za podvig do crne gore ipak je to skuter sa manjim tockovima plus suvozac remeti balans planincine opasna preticanja od strane nesavesnih vozaca,kolima kad idem pa zahteva oprez...jos jednom svaka cast!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: yamaha majesty 250cc `96

Hvala vlado87, hvala za savete i za kontakt telefon

 

U cg.. ma bilo je extra, ove godine idem kod kuma u Grcku, samo gumu zadnju da nabavim posto ova ima Cep :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Pozdrav za Nišlije i meni oduvek drag Niš u kojem sam proveo 10 lepih godina svog života!

 

Zamolio bih da mi neko da kontakt od majstora Dejana sa Durlana, može na PP. Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Motocikl: Sprint Explorer

Ja sam relativno nov na forumu, pa reko da probudim te koji se greju kod kuce  ;) Nadam se da ce se sa lepsim vremenom pokrenuti neka organizacija ovde

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Ima li vas, Nišlije? :)

 

Ja ne vozim maksi, ali dobro bi mi došlo društvo za vožnju. :D Za sada uglavom teram sam. Mada svaki put naiđem na ljude koji voze u grupama. Danas bio do Zavojskog jezera i naišao barem na 3 grupe bajkera. Jednu grupu od troje ljudi sreo kod pekare Čair, druga je bila nešto veća - 7-8 bajkera sigurno, sreo ih kod kružnog kod Stop shop-a. Zatim sam u Sićevačkoj klisuri sreo još jednu grupicu od barem 5-6 bajkera. I bilo je još, sigurno.

 

Ima li da je neko sa foruma bio u nekoj od tih grupa? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400

Pozdrav Nislije. Vidim da je tema zamrla načisto al reko da probam. Kupio sam Bugija i sad mogu na vožnje. Ako neko zna možda neki drugi forum gde se okupljamo u Nišu javite. Pozdravčić.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja