Jump to content

Moto Zajednica

Ljubitelji maxi skutera iz Nisa - javite se

Recommended Posts

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Piaggio Beverly 250

Drage kolege i ljubitelji maxi skutera iz Nisa i okoline , javite se da se upoznamo i dogovorimo eventualno neku zajednicku voznju u Nisu i okolini.Ujedno da razmenimo iskustva i mozda napravimo planove za zajednicki odlazak na neko okupljanje sirom nase Srbije-zasto da ne .Evo nove teme -pa javljajte se da se upoznamo i druzimo nije vazno koji skuter vozimo.

SRECNO NA DVA TOCKA !!! :zdravo::zdravo::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: SUZUKI BURGMAN 650 EXECUTIV '06 , MV AGUSTA 1000 r312 '09

Evo pozdrava i od mene, mozemo da organizujemo prvo upoznavanje ovih dana, a uskoro i neku zajednicku voznju .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Piaggio Beverly 250

Pozzz obojici -upoznavanje naravno, samo jos neki dan , jer ovo kako je krenulo jos malo pa cemo skije da montiramo umesto tockova na skutere-mrzim zimu !!!:takoje:Polako se pravi lepa i odabrana grupa ljubitelja skutera.Sto nas bude vise -bice lepsi i sadrzajniji skup i voznja.Samo napred.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Piaggio Beverly 250

Nije lose -dobri predlozi ali samo za nas iz Nisa , a vec imamo i drugare koji su iz Krusevca, Zajecara i Babusnicei koji bi da se provozamo zajedno.Znaci moze za pocetak i Cegar da se upoznamo , a zatim i neko jezerce-n.p.r. Celije kod Krusevca ili Zavojsko kod Pirota i sl..U svakom slucaju o.k. predlozi , pa neka i ostali daju po neki , pa da se dogovaramo , posto ce za neki dan ( valjda ) i lepo vreme.Pozzz...:takoje::moto3:

Promenio član alexanto
citiran prvi post iznad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: SUZUKI BURGMAN 650 EXECUTIV '06 , MV AGUSTA 1000 r312 '09

Ja sam za bilo koju destinaciju, evo ostavljam broj tel. zbog bolje komunikacije 064/2255462 Paun. Sto se tice mog predloga za voznju mogla bi da bude relacija Nis/ Aleksinac/ Bovan/ Soko banja/Knjazevac/Svrljig/Nis ( nije vise od 200 km), ili Nis/Soko banja/Nis (oko 150 km) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: SUZUKI BURGMAN 650 EXECUTIV '06 , MV AGUSTA 1000 r312 '09

Inace Moto klub Nocni Vukovi ovih dana otvaraju prostorije u Durlanu, pa cu ovde preko foruma da vas informisem kad pocinje da radi klub

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: kymco grand dink 250cc

Meni se takodje svidja idea da za početak to bude neka kraća voznja do K. Visa na primer, gde bi se upoznali pa dogovarali dalje. Predlažem subotu ako prognoza bude ok.

 

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Piaggio Beverly 250

Ma moze i do Cegra ,tamo ima mesta dovoljno, ali mislim da su najavili kisu za subotu, a i licno mislim da nas nema jos dovoljno za neku duzu voznju.Trebalo bi da svako od nas obavesti jos po nekog drugara i prijatelja da smo krenuli sa ovom akcijom, pa da se okupimo bar 20-ak.A ima puno ljubitelja maxi-skutera u Nisu-znam sigurno, samo nisu obavesteni.1moto3.gifDa ne zaboravim evo i mog broja mob.tel. 0637774449 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: kymco grand dink 250cc

predlog, nedelja voznja do cegra i okoline. Prognoza je koliko vidim 20 c suncano.

 

 

 

Pa ima li zainteresovanih ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Piaggio Beverly 250

Igore predlog ti je bio na mestu-ja kasno video-tek sada.Mada nema nas puno,na zalost kao sto rekoh, ima mnogo ljubitelja skutera , samo i ne znaju za ovaj forum pa tako ni za nasu akciju.Trebalo bi malo , da se nas nekolicina koji smo se ovde javili , angazujemo i da neke ljude upoznamo sa akcijom, pa da malo ozbiljnije bude.Ovako nas 3-4 nije bas neki uspeh.Sta mislis?Pozzz 0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: kymco grand dink 250cc

Igore predlog ti je bio na mestu-ja kasno video-tek sada.Mada nema nas puno,na zalost kao sto rekoh, ima mnogo ljubitelja skutera , samo i ne znaju za ovaj forum pa tako ni za nasu akciju.Trebalo bi malo , da se nas nekolicina koji smo se ovde javili , angazujemo i da neke ljude upoznamo sa akcijom, pa da malo ozbiljnije bude.Ovako nas 3-4 nije bas neki uspeh.Sta mislis?Pozzz 0stabre.gif

 

 

Ma ok je. Za početak mislim da bi bilo dobro da se mi koji smo trenutno na bjb ( a nema nas mnogo ) upoznamo, zato sam i predlozio ovu kratku voznju za pocetak. Svakako da bi bilo dobro da se skupimo u nekom većem broju ali od nečega treba početi. U svakom slučaju ide lepo vreme tako da se nadam da cemo uskoro organizovati neku maxi :moto3: . Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Piaggio Beverly 250

Slazem se sa tobom, ide lepo vreme , pa bismo i mogli da se malo provozamo i upoznamo.Evo prilike za to u ovim praznicnim -neradnim -danima za 1. maj ( ne bas za 1. maj ) , samo ne znam kakvo ce vreme biti,po nekom nepisanom pravilu za 1. maj mora da padne kisa xa xa xa xa xa xa ...:takoje:

 

 

ps. Igore ostavi broj mob . tel. radi lakse komunikacije- pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Piaggio Beverly 250

Sta bi-ocemo li u neku voznju ovijeh dana-pa lepo je vreme , mogla bi da padne neka voznja od jedno stotinak km. -sta kazete?Ajde dajte predloge pa da se okupimo i provozamo zajedno.

Evo mog predloga

Nis -Soko Banja kao sto rece Paun ili

Nis Krusevac pored jezera Celija.

Ajde sad Vi - navalite , pa da se skupimo napokon.

Pozzz :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: Yamaha XC 300

Sta bi-ocemo li u neku voznju ovijeh dana-pa lepo je vreme , mogla bi da padne neka voznja od jedno stotinak km. -sta kazete?Ajde dajte predloge pa da se okupimo i provozamo zajedno.

Evo mog predloga

Nis -Soko Banja kao sto rece Paun ili

Nis Krusevac pored jezera Celija.

Ajde sad Vi - navalite , pa da se skupimo napokon.

Pozzz :moto3:

pozdrav za kolege i zemljake!Da se i ja uclanim konacno.Ja sam Juga i vozim X9 125-icu..Takodje sam zainteresovan za neko druzenje i neku laganu voznju..Cekam neki predlog..:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Piaggio Beverly 250

Dobrodosao-prijatelju !

Eto polako se povecava druzina ovde na jugu.E sad samo jos ova prokleta kisa da napokon prestane i da se ustali lepo vreme , pa da se malo druzimo na dva tocka.O.k. prati temu , budi u kontaktu sa nama na ovim stranicama, pa ce nas valjda i vreme posluziti i da se sastanemo uskoro.A bice nas valjda jos i vise.

Pozdrav i vidimo se uskoro.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Niš, SRBIJA
  • Motocikl: DR 650

Pozdrav...

Momci jel palo neko okupljanje? Ajde za početak da se nađemo negde čisto da se upoznamo, ne mora da se ide negde dalje. Imaćete čast da vidite prvi model maxi skutera na svetu, Hondu Helix :nanana::moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Piaggio Beverly 250

Ja sam za -Vlado-predlazi kada , i gde , za pocetak da se okupimo , ne mora dugacka voznja.Ostavi tel. za bolju komunikaciju, ja sam moj naveo kao i jos nekolicina drugara-pozdrav.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Piaggio Beverly 250

Pozdrav braco na dva maxi tocka !!! Ja danas ugrabio ovaj prelepi dan i napravio jednu malu voznjicu do Zaplanja mi dragog.Na tamo i otuda oko 100-tinak km., nije puno ali je priroda ucinila da se osecam PREDIVNO.Epa mislim da je krajnje vreme da se polako okupimo i odvozimo zajednicku voznju, nije bitno gde i dokle.Sutra kazu lepo, od utorka opet ova gov..iva kisa , pa napokon prolepsavanje vremena.Eto dovoljno vremena za organizaciju.Ajde predloge na Sunce pa da glasamo.Salim se , javite se da se polako dogovaramo , za pocetak da se okupimo i upoznamo.Od mene toliko , za sada-lopta je kod vas braco.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Nisko Novo selo
  • Motocikl: Super Tenere

Pozdrav kolege. Mogli bi neko mini okupljanje-upoznavanje na parkingu kod Merkatora. Evo mog broja pa se javite da se organizujemo.-060/5-260-015 Igor. Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja