Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki zzr 600 1992

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 833 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

Da li neko zna nesto o ovom motoru http://www.polovniautomobili.com/oglas1984239/kawasaki_zzr_600/ ?

Po recima vlasnika, motor je u dobrom stanju... Mnogo puta sam otisao tako na rec pa je ispalo nesto sasvim deseto od opisa preko telefona... Vlasnik je iz Beograda, a motor se nalazi u Vladimircima (ako sam dobro razumeo) jer ima vlasnik kucu tamo i mesto za motor. Meni treba 180 km u jednom pravcu, a vlasnik nece svaki cas da dolazi iz Beograda, pa bih voleo da saznam nesto vise o motoru od nekoga sa ovog foruma da ne bih maltretirao i sebe i vlasnika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1083 postova
  • Lokacija: BG-Avala
  • Motocikl: zx6r

Motor preko slika izgleda lepo,ali nikad ne znas sta je ispod ;)

 

Mislim da bi trebalo otici i pogledati motor,sta je kako je,da li su isti brojevi u saobracajnoj...

 

Kod nas imas gomilu ZZR-ova pa moze da se desi da je ubacivao drugu masinu a da to nije prijavio...

 

Ko zna sta sve moze da bude....moj savet je da odes da pogledas motor

 

Sto sam rekao gore obrati dobro paznju,jer trenutno kod nas se ZZR-ovi prodaju za par stotina evra vise (tj. toliko traze u oglasima),mozda je vlasnik vec uracunao u cenu i neki kvar ili tako nesto :)

 

srecno

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

obavezno pitaj za drugu brzinu, dal iskache ili ima neki problem sa njom, to je zzrovima poznata boljka koja koshta 250-300E da se sredi

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 833 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

hvala na brzim odgovorima... :takoje:

 

pitao sam vlasnika i preko telefona rece da je sve u redu i da nema nikakvih problema sa agregatom i menjacem... dogovoricu se sa vlasnikom pa cu u toku sledece nedelje ici da pogledam...

 

dobro bi mi dosao jos neki savet :Mina: ako neko ima jos nesto korisno da napise

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Moja najjeftinija varijanta, odes busom (stopom), poneses u rancu filc za ispod laminata 10 m i 2-3 strec folije to je oko 250 din, pogledas motor ako kupis sednes i vozis ili pakujes pa na AKS za 3000-4000 din...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Pozoves i kazes da se razumes u motore, da ti kaze pravo stanje da ne dolazite u neprijatnu situaciju, i da ako motor nije takav trazices da ti nadoknadi troskove

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Redovan, 181 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 600RR

Druze gledao sam taj motor prekljuce, i jedino sto bih ti rekao je zali boze i tog autobusa i auto stopiranja a ponajvise folije za pakovanje!!

Ukratko:

- padano je sa jedne strane, ceo je farban,u voznji se uvija, pisa ulje iz leve viljuske, plastike su navarivane, plastika oko volana ima problema sa zabicama i podosta je ispucala, prednji diskovi,plocice, obe gume su za menjanje ........... ma motor bobonca :):takoje:

 

Ako bi neke dublje detalje javi se na pp da ti dam further information :)

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 833 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

mvSHOEI takva informacija mi je trebala! imas pivo kad se vidimo! :takoje: bas mi zanima kakve jos informacije imas o ovom primerku, posalji mi PP obavezno!

 

zaobilazim ovaj zzr u sirokom luku!

 

a vlasnik preko telefona prica kako je motor u extra stanju i da mu nista ne fali, kao moras doci pa da se sam uveris >:( >:(>:(

da dodjem i da bacim 50-60e na put :lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja