Jump to content

Moto Zajednica

Honda NC700x

Recommended Posts

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Požega
  • Motocikl: BMW r1200gs

Vozio sam NC700x godinu dana, imam samo reči hvale za njega. Extra upravljiv, extra štedljiv, extra praktičan, extra nov... Sve radi, utegnuto, voziš i uživaš!

 

Ipak, sa svojih 193 i 130+ kg na njemu sam izgledao potpuno smešno,:moto2:tako da ne treba očekivati da je veći nego što jeste.

 

Zaštita od vetra je definitivno problem, obavezan povišen vizir!

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda XL1000VA

Sad budimo realni sve što nije Varadero 1000, taj GS koji to stoji u potpisu ili Caponorda će ti izgledati malo(pošto smo sličnih gabarita). Ali taj NC ima veće među osovinsko rastojanje nego GS recimo, pa i to može da govori o njegovoj veličini, niko ne kaže da je ogroman motor ali je realno dovoljan za većinu nas kojima motor služi za uživanje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bmw r1200gs adv

ja sam 179cm i taman mi je NC. Vozim ga sa zadovoljstnvom vec godinu ipo dana i mogu samo da ga pohvalim! Enduro posteno nije ali za sve ostalo ovaj motor je fenomenalan!! Od nedostataka naveo bih slabu zastitu od vetra i auspuh. Prosle godine zamenio vizir, pre par dana promenio izduv i motor je full!!

Ko god se odluci da ga kupi nece se sigurno pokajati, pogotovo ne kad svrati na pumpu pre voznje. ;)

 

Da je krs, posteno nije. Probaj, provozaj, zivo me interesuje da li ces promeniti misljenje...

 

Transalp se prestao proizvoditi prošle godine. Kao fol ga zamenjuje ova kršina...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1881 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Mislim da ce ovo biti kao sa vstromom. Na pocetku je bio bas bas jeftin i tad su misljenja bila podeljena. U trenutku kad vise nije bio dostupan po toj pocetnoj (maloj) ceni odjednom ga 99% ljudi hvale kako je dobar.

 

PS: Ja sam prosecne visine i nisam pitao da li motor odgovara velikim ljudima nego da li nije za devojcice :)a vidim da nije. Znaci taman je za osobu oko 180cm (to je valjda neki prosek, koji cm gore dole).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: S . Mitrovica
  • Motocikl: K 1200 S

Pre par dana sam ga uzeo, napravio par krugova po gradu. Motor je veoma upravljiv. Dva cilindra ( meni se iz više razloga sviđaju) uz skorpion izduv daju prelep zvuk. Opet ta dva cilindra ,kao kod golfa dizela, daju dobar obrtni moment i kretanje iz mesta sa malim brojem obrtaja je lagano i mekano. Ako mu daš gas lepo ubrzanje... Odličan položaj za sedenje, sa povišenim vizirom solidna zaštita. Menjač u odnosu na yamahu jx650 koju sam vozio par stotina kilometara, a koja je bila nova, mnogo precizniji. Dizajn prelep....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja