Jump to content

Moto Zajednica

1. SEZONA, MALER ILI VISE SRECE NEGO PAMETI?

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Cacak

Pozdrav za sve clanove i one koji to nisu. Ja sam Dejan, iz Cacka sam imam 26 god. i naravno ovde sam kao i svi ostali lud za motorima.

Novi sam clan zajednice a i relativno sam nov u celoj prici o motorima. Relativno zato sto sam ranije (pre 10 god. ) vozio apn-ca, bt-a a zatim pravio pauzu (ne svojevoljno vec zato sto nisam imao sredstva) do aprila ove godine kada sam kupio novu r6 . Sada bi svako pomislio pa ekstra pauza se isplatila. ali tu je mojim dugogodinjim mukama ( patnja za motorom) dosao vrhunac! Krenuli smo na skup u N.S. i na 3030 km na mom km satu, na autoputu Beograd-Novi Sad YAMAHA je ZAKOVALA!!!!!!!!!!!! Zatim su nastali dodatni problemi oko prevoza motora do servisa, odlaganje otvaranja agregata, nudjenje zamene agregata(Motor bio pod garancijom!).... Tek nakon mesec dana uz posredovanje mog advokata uspeo sam da dobijem nov motor! Posle dva dana od preuzimanja (pauza je ucinila svoje a i neiskustvo) pao sam i cim sam popravio motor prodao sam ga.( u avgustu) Tako sam prosao u svojoj prvoj sezoni i sada cekam prolece novu sezonu i nove voznje nadam se sa vise srece nego u ovoj. Promenicu i firmu koju sam vozio... Opet hvala bogu, u oba slucaja nije bilo nikakvih posledica po mene, a masina se da popraviti-zameniti... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Pecinci
  • Motocikl: Aprilia atlantic 125

Dobrodosao bajkeru, nemoj se sekirati i ja sam dugo cekao da kupim motor i dosao je i taj dan kupim Kawasaki zzr600 i posle 15dana u mom vlasnistvu dam ga burazeru i slupa ga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 392 postova
  • Lokacija: Milwaukee, WI
  • Motocikl: Prodat, do daljeg cetiri tocka :(

Pozdrav Dejane, dobro dosao. Dobro je da te maleri nisu obeshrabrili. I ja sam se posle dugo vremena vratio na dva tocka, nadam se da cu malo bolje proci od tebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
... kupio novu r6 . Sada bi svako pomislio pa ekstra pauza se isplatila. ali tu je mojim dugogodinjim mukama ( patnja za motorom) dosao vrhunac! Krenuli smo na skup u N.S. i na 3030 km na mom km satu, na autoputu Beograd-Novi Sad YAMAHA je ZAKOVALA!!!!!!!!!!!! ...   

pozdrav druze i dobrodosao!  ;)

PS. neko je ovde vikao da je ta R6 djubre, al ga ucutkase. mozda je i znao sta prica...

::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: SABAC

Dobro dosao.

nemoj se sekirati svakome se moze desiti maler,suvise si mlad da ti preporucim pravi motor,zato uzivaj u brzini i lepoj voznji.

ako ti se za nekih 15.god. javi zelja za necim pravim javi se!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja