Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Inazuma 250

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

Letos sam proveravo na migavcima i stop svetlu stoje oznake EU homologacije, a koliko mi se čini jedina razlika je identifikaciona pločica, na kojoj ne piše broj evropskog odobrenja, odnosno homologacije. Kilometar sat je digitalni i može se prebacivati sa km na milje i obrnuto, migavci trepću samo kada su aktivirani, a ne kao na američkim da stalno svetle.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Dobro je, onda trosak manje, ispitivanje ces svakako morati raditi pa ce na tu cifru pretpostavljam dodati samo utk pregled, raspitacu se za plocicu samo me posle nekog vremena podseti (taguj u temi). 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
On 9.12.2020. at 20:39, rogec je napisao:

Posle dugo vremena oporavljam temu.

Letos nabavim-dobijem baš Inzumu 250, 2013.godište, pređenih 12.000km, crna boja.

Obzirom da dugo-dugo nisam seo na motor male kubikaže utisak je neočekivano dobar. Motor ima gabarite Kawasakija ER5, čak je i nešto širi, tako da sedište, rezervoar i far pružaju osećaj vožnje ozbiljnog motora. Zvuk iz dva auspuha takođe kao na motoru veće zapremine. Što se tiče vožnje, upravljivost čista petica, lak, okretan, pravi gradski motorić, za šta ima i sasvim dovoljno snage. Nisam ga puno vozio na otvorenom obzirom da još nije registrovan, ocarinjen je, ali pošto je uvoz iz USA ne može proći pregled Agencije za bezbednost saobraćaja (najavljeno je da će početkom godine regulisati i tu nelogičnost).

Dali mi mozes napisati gdje se proizvodi tj zemlja Suzuki inzimu 250

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja