Jump to content

Moto Zajednica

Konacno krece Ducati Desmosedici RR

Recommended Posts

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Sredina oktobra planirana za pocetak serijske proizvodnje.

 

Dakle, po ceni koja krece od 60.000EUR pricicete veoma blizu Moto GP (989ccm. 200 KS pri 13.800 obrtaja, sve puca od egzoticnih komponenata i to na 170kg).

 

bez odece:

 

404.jpg

 

u akciji:

 

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Ma adzaja od motora.

 

Izgleda da ce biti samo u dvije varijante ova sa bijelom crtom po sredini i komplet crveni.

Dosadasnja testiranja su pokazala da je motor do sada najblizi Moto GP motorima,ali i da za njega treba veeeliko znanje da se iskoristi sav potencijal. Motor za stazu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981
...Izgleda da ce biti samo u dvije varijante ova sa bijelom crtom po sredini i komplet crveni...

 

Njesra, a neće ni kofer moći da se stavi ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Mozda budu dva komada u Chicagu kad budes dosao, moja dva prijatelja su ih pazarili jos prosle godine ali su im u Maju/Junu reli da do kraja Oktobra treba da ih isporuce.  Proizvodnju su obustavili da bi mogli da proizvode 1098 koji se  prodaje mnogo bolje nego sto su predvideli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Mozda budu dva komada u Chicagu kad budes dosao, moja dva prijatelja su ih pazarili jos prosle godine ali su im u Maju/Junu reli da do kraja Oktobra treba da ih isporuce.  Proizvodnju su obustavili da bi mogli da proizvode 1098 koji se  prodaje mnogo bolje nego sto su predvideli.

 

e ako su Italijani to rekli, onda ce sigurno tako i da bude  ::)

Neka, meni dobra i tvoja RSV  ;D

Moram malom batici da pokazem par trikova

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Mozda budu dva komada u Chicagu kad budes dosao, moja dva prijatelja su ih pazarili jos prosle godine ali su im u Maju/Junu reli da do kraja Oktobra treba da ih isporuce.  Proizvodnju su obustavili da bi mogli da proizvode 1098 koji se  prodaje mnogo bolje nego sto su predvideli.

 

e ako su Italijani to rekli, onda ce sigurno tako i da bude  ::)

Neka, meni dobra i tvoja RSV  ;D

Moram malom batici da pokazem par trikova

Dobili su pisma iz Dukatija sa izvinjenjem sto proizvodnja kasni uz pismo su dobili i potpisane slike od Kapirosija, Bajlisa i Stonera sa licnom posvetom.  Inace njih dvojica su U Ducati Corsa dilersipu prvi i drugi na listi za Desmosedici dok je treci Michael Jordan a cetvrti jos jedan poznanik, moali su da uplate po 15 soma dolara odmah.  Tako da od cele proizvodnje bar tri dolaze u ruke prijatelja.

Sto se tice Aprilije, uradiocu joj servis ovg vikenda da bude spremna kad dodjes, vec sam presao skoro 10K km a ulje nisam menjao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

  Inace njih dvojica su U Ducati Corsa dilersipu prvi i drugi na listi za Desmosedici dok je treci Michael Jordan a cetvrti jos jedan poznanik, moali su da uplate po 15 soma dolara odmah. 

 

A da sacekam Majkla pa da pitam njega?  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

  Inace njih dvojica su U Ducati Corsa dilersipu prvi i drugi na listi za Desmosedici dok je treci Michael Jordan a cetvrti jos jedan poznanik, moali su da uplate po 15 soma dolara odmah. 

 

A da sacekam Majkla pa da pitam njega?  ;D

 

Ispasce ti to cekanje kao da Cekas Godoa, Jordan je OK tip povremeno ga vidim (1-2 godisnje) na MV Agusti, znas kako smesno izgleda na motoru onako velik, BTW, on samo na TV izgleda mali kad stoji pored gorostasa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Mogu mislit kako bi Vranes i Yao Ming izgledali, kao na pocketu :D

 

Pre dve nedelje sam video Vranesa u Chicagu svratio na klopu u Beograd Cafe, nisam mogao da verujem koliki covek,  bio je u trening kampu Bullsa. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Obzirom da se MotoGP 2012. godine vraća na 1000 kubika, Ducati razmišlja o novom modelu Desmosedici RR, koji bi imao karbonski ram i ko zna šta još. Obzirom da bi i ovo bila limitirana serija, može se očekivati i astronomska cena. Da se podsetimo, stari model (2008) je imao 197 konja i svega 171kg ;D

 

Novi model bi mogao da izgleda ovako:

 

rendering-2012-ducat_800x0w.jpg

 

A "stari" je izgledao ovako:

post-1334-128790645456_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Vec sam napisao jednom da sam video ovaj motor na Tasosu gde ga je vozio neki djilkos.  :)

Mogu samo da kazem da izgleda jos opasnije nego na slici i da zvuk nije ni blizu bilo kom serijskom motoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

 

Dolazi neki tip sa ovim na Hungaroring. Duduk. Pao je nekoliko puta. Vide se tragovi na motoru. Nema

farove i migavce te pretpostavljam da ga koristi kao "track bike". Stvarno izgleda kao s druge planete

pored svih onih GSXCBR1-ova. Nažalost svi ga deru. Kad bi ga dao nekom ko ume bilo bi veselo, ovako

izgleda žalosno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja