Jump to content

Moto Zajednica

MINI maxi scoot voznjice

Recommended Posts

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Pozdrav,AJMO HITNA ORGANIZACIJA...jel ima neko danas da hoce da se provoza....mogu da zapalim ranije sa sljaku pa bi napokon seo da se provozam malo sa Gilerom?

Odgovor cekam 15-20 min a ondak odo..

Pardon sto je ovako brzo sve,ako nekog ima....ajd... :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

I ne ode na kraju ni ja :zvizduk: ,zavrsio sam na bajsu,za njega sam nasao zrtvu i pala dobra rekreativna voznja.

Ubili smo 30 km na bajsu a najzanimljivije je sto smo se provozali kroz Romsko naselje u Zemunu.

Naselje kojim smo prosli se proteze od Auspuh servisa Kiler u Tosinom bunaru pa skoro do Bolnice Bezanijska kosa.

Na shoru koji prolazi kroz selo je bilo toliko blata da smo celi bili prljavi,skroz,od glave do pete.Nismo stali dok smo prolazili jer ako bi spustili noge i umoocili patiku u kal,bilo bi blata i ispod noktiju na nogama kroz sve carapke...

Kuce od kartona,glasni zitelji koji su nas gledali kao sa Marsa da smo pali uz glasne komentare,pacovi,djubre na sve strane, :vitez: ,deca trce za nama uz povike:-"Kuumeee,kume,kume...",kerovi raznih oblika i naravi....utisak je bio kao da smo otisli u Bombaj.

Nesto totalno drugacije od slike Beograda u svakodnevnici i totalno van njegovog ritma.

Romska muzika se preplice sa skoro svakog prozora.Kao da se komsije nadmecu u stilu i odabiru trecerazrednih pevaca koji pevaju na jeziku poznatom samo ziteljima...

Ma osecao sam se kao da sam usao u neku emisiju sa Discovery kanala o tamo nekoj zemlji i njenim stanovnicima.

Moj kolega po bajsu se inace usrao ziv uz komentare:-"Bezmo brate odavde,bicemo danas na meniju :Bokilic: ,pojesce nas"!!!! :lol:

Sve u svemu,da ne duzim vise,dodjosmo puni utisaka iz,da kazemo,skoro pa centra Beograda...

 

Ali ipak,i dok kucam sad sve ovo,radi mi rovac da se provozam na scooteru ali ladno mi nesto te ipak necu.

Nakon avanture,produzili smo do Gileta(ZED)u nadi da ce nas pustiti u radnju onako prljave.Naravno,u stilu dobrog trgovca,pusti nas unutra i ja pazarih nove fox bomber rukavice post-7666-0-52006300-1362083600_thumb.jpgSad bi sve nesto da ih oprobam,ali...mrzim zimu :jok:

Izmedju ostalog,pocetak Prvomajske,na vrhu kod Auto Mike na raskrsnici,negde oko 16h-17h susreo sam nekoga na plavom,cini mi se Burgmanu,sa suvozacicom,i prstom poce da trazim sirenu na bajsu da pozdravim...

Kako je nisam nasao,ovim putem ga pozdravljam. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2029 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

После веома ружних и тужних 1hmm.gif 155 дана,пала веома кратка вожњица са колегом Алексом:moto3: .Неправедно сам заборавио нашег доброг и помало почтеног колегу Сателиса који нас је пратио мојим колима.

Заклопача преко Смедеревца до ММЛ-а,пут сув и наравно мрачан ал за први пут екстра.Ја кез од увета до увета :D ,мојој срећи није било краја:jee: :jee: :jee: .Следи мало сређивање скутера и онда вожње .

Извињавам се толико смо били узбућени да смо заборавили да се фотографишемо:neznam:

Promenio član bracabgd
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 324 postova
  • Lokacija: Karaburma - Kanarevo
  • Motocikl: X8-400

ja od nove godine do sad skoro 3000 nagurao... :stabre:

Kakavo prvo okupljanje na AK.. to smo davno obavili... :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Arsenije lepo si otvorio sezonu 1care.gif

 

Ne'moz zdrebica bez brace, ne ne....ljubav je to 2Ljubav.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja