Jump to content

Moto Zajednica

Vespa-vracanje u zivot

Recommended Posts

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Koje si gume stavio....izgleda mi neki fini slik model?

 

Nista posebno,ujutru cu ti napisati tacno koji je proizvodjac.

Ne mora da bude posebno......hteo sam da kažem da joj lepo stoje.E,znaš šta....ma,'ko bombona je!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 853 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: PX 200 E Arcobaleno

Moj Kafucino (moram se kumu oduziti)je ugledao svetlo dana.....

 

12042012268.jpg

12042012269.jpg

12042012271.jpg

 

I moja malenkost u gradjanskom odelu....

12042012270.jpg

 

Ostalo je jos montiranje retrovizora (koje cekam),hrom znacka vespa na bubregu i THE END

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 555 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp
1care.gif Stvarno je extra.. Gledam slike i Vespe stvarno imaju ONO nesto sto ce ih uvek stavljati u posebnu klasu.. Perfektno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5704 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Ispratio sam tvoju temu od početka i sad na kraju kao neko ko takođe licka motor mogu samo da ti iskažem veliko poštovanje na uloženom trudu, istrajnosti i naravno znanju da od one kangrbe napraviš ovakvu lepoticu koja će da mami uzdahe gde god se pojavi.

 

Alal vera majstore!!! :care: :care: :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Svaka cast :moto3:

 

Ovo ti govorim kao neko ko je veliki fan vespi,nikada je nisam posedovao ali sam obecao sebi da hocu,jednog dana.Jedini motor kojeg ne mogu da pregaze godine po meni! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

extra,svaka casta na strpljenju! :takoje: dopada mi se i ona zelena pozadi sa rolbarom! smekam ja te vespe i delim misljenje da imaju neponovljiv smek,nekako mi frka za delove ima li ih! nekoliko puta su me ubedjivali da kada ubrzava "zanosi",pa menjanje brzina problem sa sajlama..........! :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 853 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: PX 200 E Arcobaleno

extra,svaka casta na strpljenju! :takoje: dopada mi se i ona zelena pozadi sa rolbarom! smekam ja te vespe i delim misljenje da imaju neponovljiv smek,nekako mi frka za delove ima li ih! nekoliko puta su me ubedjivali da kada ubrzava "zanosi",pa menjanje brzina problem sa sajlama..........! :stabre:

 

delovi nisu problem,delova ima. malo je problematicno sa sminkom (jer je gabaritna(rolbar i sl))mada i to stize u nekom razumnom roku (max mesec). Sto se tice masine i elektro delova toga ima uvek.Jednom kad je sredis zaboravi na muke i probleme,uzivas i vozissss.

Sto se tice voznje,to su gluposti da zanosi.Za sajle -ako bih ti rekao da mi je samo jednom pukla sajla od kvacila za ovolike godine mozda neces verovati,, od menjaca nikad ali stvarno.

Da me ne shvatis pogresno i ne ispadne da se hvalim ili velicam ,ja ne znam da inprovizujem.Radim onako kako mora da bude i nema brige.

 

E sad sto se tice zelene u pozadini. To je moja Jela (PX 200 arcobaleno) :care: :care: vespa sa kojom sam se "vencao".Sa njom u septembru obisao

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/71359-srb-mne-hr-bih-srb/. Ona je nesto posebno za mene (mozda sam i malo :lud: :lud: ) ali jbg.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 853 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: PX 200 E Arcobaleno

Momci drago mi je da vam se svidja ovaj moj pokusaj da od nista napravim nesto. Odradio sam koliko sam mogao i naravno ispratio finansijski.E sad bi trebalo sminku nabaciti i zatvoriti pricu u celosti. Tu se malo razmisljam da ili ne. Prvo finansijski a drugo oticicu mnogo daleko od price koju sam konstruisao u glavi (retro fazon).

Hvala svima na podrsci i strpljenju jer se ova moja prica malo oduzila.Kome treba bilo kakva pomoc oko vespe,tu sam da pomognem koliko mogu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd, Konjarnik
  • Motocikl: Vespa P200E

Bogami Vespa je lepo ispala, bas mi se dopada. Lep komad, nema sta.

Jos kada sam je prvi put video u jazbini, znao sam da ce super ispasti, ali ovo sada u kompletu... prava stvar!

Skroz nova, a opet dovoljno retro fazon!

Svaka cast Igore, trud ce se svakako isplatiti.0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 853 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: PX 200 E Arcobaleno

(mozda sam i malo :lud: :lud: ) ali jbg.

...Ma, nisi,,, :lol:

 

...Majke mi... :zdravo:

 

Jbg,genetika je cudo.Brat si mi :zvizduk: :zvizduk: nisi daleko :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Svaka cast majstore!!!

i ja imam jedan lml pa bih ga sredjivao,.,. pa me zanima gde mogu da nadjem one gume sto idu po okviru sasije ili aluminijumske te lajsne(gde to moze da se poruci...),onda gde mogu da niklujem felne i neke sitne delove a da mi to urade dobro kod nas...jel moze neka preporuka sajtovi i slicno recimo jurio sam niklovane srafove za felne pa vidim da je to tesko naci u srbiji...hvala i veliki pozzdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 853 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: PX 200 E Arcobaleno

Svaka cast majstore!!!

i ja imam jedan lml pa bih ga sredjivao,.,. pa me zanima gde mogu da nadjem one gume sto idu po okviru sasije ili aluminijumske te lajsne(gde to moze da se poruci...),onda gde mogu da niklujem felne i neke sitne delove a da mi to urade dobro kod nas...jel moze neka preporuka sajtovi i slicno recimo jurio sam niklovane srafove za felne pa vidim da je to tesko naci u srbiji...hvala i veliki pozzdrav

 

Sto se tice niklovanja,hromiranja jbg snalazi se. Imas DES u NS.Sa njima sam bio u nekim pregovorima ali nije doslo do realizacije.Traze tvoju pripremu a ja za to nisam imao vremena. Imam broj nekog tipa u Uzicu koji sve radi ali nije bas jeftin.Gledao sam radi dobro. Sto se tice delova,nesto imam nesto se poruci iz scootercenter sto nemam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

uf,da radio bih ja pripremu kad bi znao kako.,ali mozda i to naucim:))nista hvala na informacijama praticu na vasem sajtu pa vam se mozda prikljucim na nekom skupu vespi pa cemo razmeniti informacije pa da krenem sa sredjivanjem,,veliki pozdrav majstore!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 853 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: PX 200 E Arcobaleno

Hvala mada uvek moze bolje.

danas su mi u opstini Vracar digli pritisak da sam hteo da puknem od muke. Jedini oni overavaju ugovor po broju potpisa. Jedan potpis =320 din ,prodavac+kupac=640 din X 6 primeraka (znaci 12 potpisa istih). Preseo mi prenos.

Sam porez 790 din ali zato ugovor ...... Ulazi protest,buni se ali slaba vajda.Reko gospodjo ja overavam dokument a na njemu moze da se potpise ceo razred.Lagano mi spusti ceo razred X 320 din za jedan papir.

A primeraka treba za overu ugovora,za poreskog majstora,za MUP Vracar,za kupca ,za prodavca i + za Mup u Valjevu.

6 komada,sest im majki....

 

A u Valjevu pre par dana, overa ugovora kosta 1200 din u 6 primeraka (jer je donor skoljke druga vespa).Niti me ko pitao koliko nas ce da potpise i koliko cu primeraka.

Jbg ko je lud nemam pojma. Vazno da u ponedeljak pada tabla,da sa organima reda nemam problema.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Honda NSR 125 r

Jaoooo... Sto se tice registracije to ti verujem da je zapetljano, i ja sam poludeo dok sam registovao mog ljubimca kojem se poklapaju brojevi, a kamoli ti... uhhhh...

 

A Vespa... Savrsenstvo! 0takoje.gif Ako ostanem na temi jos 2 minuta zaljubicu se! 1moto3.gif1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja