Jump to content

Moto Zajednica

Kymco Xciting 250

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova

Drugari, prije nekoliko dana sam kupio Kymco xciting 250 (2008 godište), pa me zanima koji bi mu kofer najviše odgovarao? Planirao sam malo veći i zna li neko gdje bi se mogao kupiti u BiH?

 

Unaprijed hvala!

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 380 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Vstrom 650

Pozdrav prijatelju....pa zavisi za sta ti sve treba sam proceni ako ces da putujes sa motorom onda kupi vec bez razmisljanja, a ako ti to nije potrebno i ako se vozikas po gradu kupi manji nemas potreba da dajes pare u tom slucaju! Ja licno imam maxiju 52l i opet kad krenem sa devojkom negde malo duze mislim da mi treba jos prostora! Zato ti kazem najbolje je da procenis sam 0takoje.gif1zdravo.gif1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Pozdrav prijatelju....pa zavisi za sta ti sve treba sam proceni ako ces da putujes sa motorom onda kupi vec bez razmisljanja, a ako ti to nije potrebno i ako se vozikas po gradu kupi manji nemas potreba da dajes pare u tom slucaju! Ja licno imam maxiju 52l i opet kad krenem sa devojkom negde malo duze mislim da mi treba jos prostora! Zato ti kazem najbolje je da procenis sam 0takoje.gif1zdravo.gif1moto3.gif

 

Pa i ja bih uzeo malo veći, ali me interesuje kakav, koje marke, i na šta bih trebao obratiti pažnju. Iskreno, ne bih uzeo neke kineske ili sl, nego nešto malo bolje. Pošto je motor metalik sive bolje, jel bolje uzeti iste boje ili crni? Imaš li možda koju fotku svog kofera ili ako ti nije teško, pošalji mi neki link sa nekom preporukum pa da se zadam u traženje.

 

Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Zdravo drugari. Imam Xcitinga 250 kojim sam bio prezadovoljan do sinoc, hvalio ga na sve strane i izgleda da sam ga urekao.

Upalim ga ja sinoc i ostavim ga na nozicama taman da se malo zagreje dok zavrsim cigaru i stavim kacigu... kad posle jednog minuta rada u mestu pocne da skripi iz masine ko nenormalan... Ugasim ga i odguram do kuce (sreca samo 2km). Danas ga odguram do majstora jednog u komsiluku, on ga pregledao i kaze radilica ima luft, delovi ovo ono generalna oko 600 evra 0zbunjen.gif

 

Sad mene interesuje da li to mora toliko da kosta?

Zar to ne moze da se resi nekom zamenom lezajeva na radilici?

Jel neko imao ovakav problem? Kako ga je i sa koliko novaca resio?

Koliko kosta polovan agregat za Xcitinga?

Ako neko ima iskustva sa ovim ili nesto zna o ovome neka pise, svaki komentar je dobrodosao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Vladane, tema o Xciting-u 250 već postoji pa sam tvoju temu spojio sa postojećom. Ne možemo otvarati nove teme kako nam koji problem naiđe. Želim ti da što pre dobiješ kvalitetne odgovore na tvoja pitanja. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Sa oglasa deluje Ok ali dok ne vidis uzivo dzaba slika

...nesto mi je mala km za to godiste 0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Pa i nije mala kilometraza. Cupriju pretrcis za 10 minuta. Ako covek nije manijak kao ovde neki i ne provede celu sezonu ispitujuci gde je dobra jagnjetina po celoj Srbiji i Bosni, 4-5.000 godisnje nije malo.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2029 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Фарбан,нема ни једну ознаку1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

А одакле си ти уопште пошто ти н пише и где је тај скутер?? Можда када би са нама поделио те информације,неко би се и понудио!!!0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd

ja sam iz Beograda sa Banjice,a skuter je u Cupriji ....daleko jbg,mislio sam da je u borci.Hocu maksi skuter a ne znam sta bi uzeo .Imam celu listu oglasa koje pratim ali sumnjam da bi se neko smarao da gleda i da mi kaze sta da a sta NE

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

ja sam iz Beograda sa Banjice,a skuter je u Cupriji ....daleko jbg,mislio sam da je u borci.Hocu maksi skuter a ne znam sta bi uzeo .Imam celu listu oglasa koje pratim ali sumnjam da bi se neko smarao da gleda i da mi kaze sta da a sta NE

 

Pored toga sto si iz BG-a

- koliko godina imas

- visina

- tezina

- maxi za po gradu ili dalja putovanja

- vozis sam ili sa saputnikom

- zeljeni model maxi

- budzet raspolaganja

 

.... bilo bi lepo kada bi nam dao/napisao neke smernice kako bi ti pomogli/posavetovali 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd

hahahha,183 90kg,i za put i za po gradu,najvise me privlaci aprilia atlantik 500,malaguti 400 i burgman 400.Uglavnom se vozim sam jer zena bas i nije luda za motorima mada smo do sada na vfr dosta presli.Imam vfr 750 sa tri kofera .Jedno dete ,moze da stane u kofer hahahah salim se.Na ideju da uzmem maksi skuter sam dosao kada sam resio da prodam motor jer nemam vremena da ga vozim a nekako mi i nije za kuca poso relaciju narocito kada je vrucina .Elem covek mi ponudio zamenu za atlantik ja se primio i sad razmisljam i gledam.E da i malaguti spidermax.pa recimo gledam ove oko 2000 i znam da cu im spustiti cenu jos:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

AA500 vs Bugi400 vs Yamaha Majesty400 i Spidermax500 = ako naletis na dobar komaT, koji god da uzmes neces pogresiti, s'tim sto si kod Malagutia Spmax ogranicen u polozaju nogu.

Za varijantu kuca-poso-poso-kuca, provlacenje... Majesty ili Bugi bi dobro dosli, dok je AA kao autobus ili ti presirok.

Probaj ponudjeno i tacno ces znati koji ti odgovara, ma da licno mene najvise privlaci Yamaha i Malaguti Spidermax 1aha.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Meni iako je blizu, nista ti ne znaci da ga gledam jer ja kada kupujem motor, odem-prekrstim se-sednem i oteram....pa sto bi rekao anonimni narodni pesnik u nadaleko poznatoj pesmi, "kako njemu Bog i sreca dade".

X8 je po meni super sqt sa extra polozajem dedenja. Manjka mu lepota ali sve ostalo je sasvim O.K. Prodaje ga moj drugar u Jagodini...varijanta od 250 ccm. Trazi oko 1.600 a kupio ga je prosle godine. Nije mu radio servise sem zamene ulja. Sto se agregata tice, ja sam ga vozio i deluje mi O.K. Ali ne smem da se zakunem da je extra jer kao sto rekoh, ne bih sebe svrstao u merodavne za ocenjivanje ukupnog stanja skutera.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki er-6n piaggio bev500

http://www.polovniautomobili.com/oglas4496063/kymco_xciting_250_abs_snizeno/ išao bih da pogledam ovaj primerak, sa fotki deluje Ok. Ako kojim slučajem neko zna nešto o njemu ili neki konstruktivan komentar na šta obratiti pažnju bio bih zahvalan :)

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Spojio sam ti temu sa već postojećom. Za bendix pozovi Nešu 060 026 99 20

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja