Jump to content

Moto Zajednica

Kymco Xciting 250

Recommended Posts

  • Drug član, 2910 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Ma nije teško naći deo. Da se ponovim, dobri majstori su u deficitu, za delove ćemo lako :)

Utvrdi prvo da li je crknuti ECU uzrok ili posledica problema. Treba električar da sve lepo pretrese, od korodiranih i klimavih konektora, pa na dalje. Da nešto ne ubije i taj novi deo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kymco Xciting 250i

U nedelju sam konačno preuzeo CDI, juče sam ga odneo majstoru, zvao me je danas da kaže da radi odlično, ali da mi je crkao akumulator od stajanja (svakako je već bio na samrti). Malopre sam uzeo novi, na formiranju je, pa ga sutra preuzimam, nosim da ga ubacimo u motor i vozim na tehnički, da ga registrujem. Konačno, posle godinu dana čekanja. :jee1:

 

Hvala ti mnogo, druže. Dugujem piće, kad budeš dolazio u Niš. :)

Promenio član AlexfromNish
Dodatak
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kymco Xciting 250i
Pre 19 sati, vlado_bo je napisao:

@AlexfromNish, nisam ispratio sve.. gde si na kraju nabavio CDI i koliko te je koštao..?! :jee1:

110e za poštarinom iz Francuske do Austrije, pa mi ga je prijatelj otuda doneo, kad je dolazio. Nije jeftino, s obzirom da je polovan, ali kako ga nema nigde, a tražio sam godinu dana, nisam oklevao ni najmanje. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Zajecar - Beograd
  • Motocikl: Kymco xciting 250

Da li neko zna gde ima da se kupi fabricka sijalica za svetlo ispod sedista i da li moze neko da postavi link od nekog upustva vezano za instalaciju za struju za Xciting 250 

20210302_181650.jpg

20210302_181913.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Kymco xciting 250, Aprilia Scarabeo 200

Zdravo svima,

Imam problem da mi na tabli ne radi nista(obrtaljka, temperatura, brzina, pokazivac goriva), bukvalno nista sem onog malog displeja, on je ispravan. Tako sam ga ga kupio, pa bih voleo to da sredim. Da li neko ima resenje ili zna nekog ko bi mogao da resi? U pitanju je xciting 250 2007 karburator verzija.

Promenio član gandisa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: Kymco Xciting 250
Pre 18 sati, gandisa je napisao:

Zdravo svima,

Imam problem da mi na tabli ne radi nista(obrtaljka, temperatura, brzina, pokazivac goriva), bukvalno nista sem onog malog displeja, on je ispravan. Tako sam ga ga kupio, pa bih voleo to da sredim. Da li neko ima resenje ili zna nekog ko bi mogao da resi? U pitanju je xciting 250 2007 karburator verzija.

Kolega...table su im boljka...i ja sam moju menjao...ne bih da ti baksuziram ali meni to mirise na menjanje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Gilera nexus 300

Pozdrav drustvo

 

Ja sam neko ko je vozio motore od svoje 14. godine, krenuo sa yamahom neos 50, pa grand dink 125, xciting 250 i na kraju zavrsio na yamahi R6. Elem, prestao sam motore da vozim pre sedam godina iz nekih privatnih razloga, medjutim, usled nepodnosljivih guzvi u Beogradu i borbe za svako parking mesto resih posle sedam godina ponovo da se vratim svetu motociklizma. Iako sam vozio xciting 250 pre nekih deset godina dosta toga sam pozaboravljao sto se tice samog skutera i odrzavanja istog. Tadasnji moj kymco je bio relativno nov, pa nikakvih problema sa njim nisam imao za tih dve godine. Ono sto mene sada zanima, posto zelim ponovo da pazarim xciting 250, kako se taj skuter pokazao na vecim kilometrazama i ono sto me zapravo najvise zanima kakva je situacija sa nabavkom rezervnih delova? Pre deset godina je postojao ja mislim kdm i secam se da su bili bezobrano skupi sto se tice delova.Da li je situacija sa rezervnim delovima i danas kriticna kao sto je bilo te 2010/2011 godine? Ono sto mi je takodje neverovatno jeste cena polovnih xciting 250 modela, ja sam pre deset godina svoj prodao za 2100e, bio je 5 godina star i imao je 21000km na satu, u mint stanju( tada se na oglasima cena kretala izmedju 2000 i 2600e). Sada kada pogledam oglase gotovo da se ne moze naci xciting 250 u dobrom stanju za manje od 1800e, u cemu je caka ? :D

Promenio član Dekii46
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Bg-Ar
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000L, Kymco Xciting 250
47 minutes ago, Dekii46 said:

kakva je situacija sa nabavkom rezervnih delova? 

 

Kad @Satelis ugrabi vremena da ti odgovori. Ako te pre toga ne otera u q... jer nisi prelistao celu temu! :lol:

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Gilera nexus 300

Prelistao sam koliko sam stigao, ali nema nekih podataka kada su pitanju rezervni delovi. Osim sto sam procitao da je neko sa kupujem prodajem sajta uzimao kais za svoj skuter. :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja