Jump to content

Moto Zajednica

PIRELLI GTS 110/90/13

Recommended Posts

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: aprilia atlantic 250, aprilia sr

Guma je kao nova, nije predjeno ni 500km sa njom, sara je iste dubine naravno kao i kod sasvim nove gume, ima takozvane brkove sa strane, dakle stanje gume nepromenjeno.

 

Sa tom gumom sam dobio motor, medjutim ispala mi je jako povoljna kombinacija za Continental ContiTwist i pednju i zadnju (koje meni licno imaju lepsu saru) te cu staviti njih pa je Pirelli na prodaju.

 

Cena: 2500din

 

bodyparts-pirelli-motorcycle-tires-scooter-gts-23-gts-24-front.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Motocikl: Syma

Vama mozda neinteresantno ali danas me druga tema podseti na ovog clana iz NS...

 

Posto imam zadnju novu Pirelli, ova bi mi guma legla k'o budali samar, medjutim... Nit' mojih para niti gume. Uplaceno, uplatnicu imam, gume nemam. Posle vidim, baron se upisao pre mesec dana, nabio stotinak, manje vise bzvznih postova, poceo da postavlja oglase i vise ga nema... Ako ga nevinog okrivljujem, neka se javi, neka kaze i dokaze suprotno...

 

Za dve hiljade dinara, nisam mogao da verujem na ovakvom forumu da moze tako nesto da mi se desi al' sta ces, covek gresi i uci se dok je ziv... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Motocikl: Syma

Pa jednostavno nisam mogao ni zamisliti da moze za dvadeset eura da ispadne nesto ovako... Ne znam da li ima jos "kupaca" ove gume, mozda mu je logika, ko ce da se cima za male pare pa vise puta po sitno... A bilo povoljno... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja