Jump to content

Moto Zajednica

NOV CLAN (moto shop)

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Sabac

 

Dane, tebi je bila baba Bozana, je li tako. mi smo se vidjali u Ranovcu.

Snezi treba potvrda, da li ti znas koji je joca.

 

 

Mwahahahahaaaaaaah !!! E,da je baba Bozana znala da ce zavrsiti na ovom forumu s nama - mozda bi i ona kupila makinu i postala bajker !  :D :D :D

 

Dobro dosao, brate !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: POZAREVAC

 

Dane, tebi je bila baba Bozana, je li tako. mi smo se vidjali u Ranovcu.

Snezi treba potvrda, da li ti znas koji je joca.

 

 

Mwahahahahaaaaaaah !!! E,da je baba Bozana znala da ce zavrsiti na ovom forumu s nama - mozda bi i ona kupila makinu i postala bajker !  :D :D :D

 

Dobro dosao, brate !

kakva je bila, mozda i bi. salim se. dobar ti je komentar. moja prababa je za vreme I svetskog rata ratovala sa bugarima i nemcima. nosila je po dva pistolja i svercovala. oblacila oficirsko odelo i jahala belog konja. imala je jos dve drugarice i one su bile glavne ne samo u okolini. pozdrav. (nova tema babe i prababe) ha. ha. ha .....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Citam cetiri strane i nemogu da verujem koliko ima ljudi iz Pozarevacke/Branicevske nahije.  Puno pozdrava i dobro dosao.

Za sve oko reklamiranje kontaktiraj Pabla ili nekog od urednika u svakom slucaju dobrodosao i ti i tvoj sin. A sto se tice baba i prababa i mi konja za trku imamo ali o tom potom.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: POZAREVAC

Citam cetiri strane i nemogu da verujem koliko ima ljudi iz Pozarevacke/Branicevske nahije.  Puno pozdrava i dobro dosao.

Za sve oko reklamiranje kontaktiraj Pabla ili nekog od urednika u svakom slucaju dobrodosao i ti i tvoj sin. A sto se tice baba i prababa i mi konja za trku imamo ali o tom potom.....

Hvala, lepo je videti hvale cak iz Illinois-a. da li si i ti iz ovih krajeva. pa i mogli bi smo da pisemo nesto o nasim precima. nisu mnogo mracni, mozda bi i neke prosvetlili. haval i u ime mog sina, on se zove Sunny, ozbiljno.

sta si mislio oko reklamiranja, molio bih za detaljnije objasnjenje. hvala i pozdrav. Greetings to overlake.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: POZAREVAC

Ne nisam ja sa Harlijem mada je to moj prvi komsija ja imam tajk.Znam sada ko si znam ti i sina a kafic tise zvao "kiss"ako negresim.

apsolutno si u pravu. kafic se zvao kiss, a moj sin se zove sunny. kako se ti zoves.

ne javljas se, da li se u italiji toliko bas radi, salim se kada dolazis, da vidimo taj trike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Citam cetiri strane i nemogu da verujem koliko ima ljudi iz Pozarevacke/Branicevske nahije.  Puno pozdrava i dobro dosao.

Za sve oko reklamiranje kontaktiraj Pabla ili nekog od urednika u svakom slucaju dobrodosao i ti i tvoj sin. A sto se tice baba i prababa i mi konja za trku imamo ali o tom potom.....

Hvala, lepo je videti hvale cak iz Illinois-a. da li si i ti iz ovih krajeva. pa i mogli bi smo da pisemo nesto o nasim precima. nisu mnogo mracni, mozda bi i neke prosvetlili. haval i u ime mog sina, on se zove Sunny, ozbiljno.

sta si mislio oko reklamiranja, molio bih za detaljnije objasnjenje. hvala i pozdrav. Greetings to overlake.

 

Ako zelis da se reklamiras na sajtu onda se moras dogovorti sa Pablom koji to sve vodi a kako to ide ja nisam siguran pa o tome moras sve sa njim da razgovaras da ja nebi trcao pred rudu.  Verujem da postoji interesovanje s obe strane.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja