Jump to content

Moto Zajednica

NOV CLAN (moto shop)

Recommended Posts

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: ITALIJA(Dragovac-Pozarevac)
  • Motocikl: VN 800

Pozdrav i dobrodosao!

hvala na dobrodoslici.

[/quote Ja se zovom DALIBOR TAKO ZVANI LUMBES znam ti i sina iz vidjenja jer je mladji od mene,znao sam ti i pokojnog oca Zivka.Ja zivim iza Mircetovog kafica a i moj cale se zove Joca harmonikas. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: POZAREVAC

willkommen :)

Danke für den Willkommensgruss. Woher kannst Du Deutsch, oder ist es einfach ein internationales Wort.

hvala na dobrodoschlici. odakle znasch nemacki, ili je to jednostavno internacionalna rec.

 

Vec 11 godina radim za svabe. ali ovo je jedna od retkih reci koje znam ;D

gde radis, u kom gradu u kojoj zemlji

U Beogradu :) A zemlja je valjda Srbija, barem kad sam zadnji put proveravao je bila ::)

znaci u beogradu radis za nemce. kako su bese to zvali 40-tih godina. mala sala, izvinjavam se ako preozbiljno zvuci. samo sala. cao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: POZAREVAC

Pozdrav i dobrodosao!

hvala na dobrodoslici.

[/quote Ja se zovom DALIBOR TAKO ZVANI LUMBES znam ti i sina iz vidjenja jer je mladji od mene,znao sam ti i pokojnog oca Zivka.Ja zivim iza Mircetovog kafica a i moj cale se zove Joca harmonikas. ;)

hvala ti, sada znam o kome je rec. vidimo se u dragovcu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: CH vise Srbija
  • Motocikl: imam ih vise

Joco dobro dosao i veliki pozdrav za tebe i tvoju porodicu od Daneta iz Starceva trenutno u CH  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: POZAREVAC

Joco dobro dosao i veliki pozdrav za tebe i tvoju porodicu od Daneta iz Starceva trenutno u CH  ;)

Cao dane. stari bajkeru. nismo se odavno videli. kada dolazis. svrati do nas. pozdravi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: CH vise Srbija
  • Motocikl: imam ih vise

Joco dobro dosao i veliki pozdrav za tebe i tvoju porodicu od Daneta iz Starceva trenutno u CH  ;)

Cao dane. stari bajkeru. nismo se odavno videli. kada dolazis. svrati do nas. pozdravi.

 

Drago mi je sto si usao u moto svet a obavezno ce da se vidimo ja se nadam sto skorije

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: POZAREVAC

Joco dobro dosao i veliki pozdrav za tebe i tvoju porodicu od Daneta iz Starceva trenutno u CH  ;)

Cao dane. stari bajkeru. nismo se odavno videli. kada dolazis. svrati do nas. pozdravi.

 

Drago mi je sto si usao u moto svet a obavezno ce da se vidimo ja se nadam sto skorije

Pozdrav

Dane, tebi je bila baba Bozana, je li tako. mi smo se vidjali u Ranovcu.

Snezi treba potvrda, da li ti znas koji je joca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: CH vise Srbija
  • Motocikl: imam ih vise

[quote author=dane link= odma o kome je rec  ;)

u kom si mestu, koji kanton. da li se vidjas sa goranom ili cujes.

ja sam sad u st.gallenu to jes gossau ranovacka mala  ;) inace cujemo se po nekad sa goranom i videli smo se par puta

bio sam letos motorem  blizu vas u pozarevcu, al stalno neka frka i haos al skoro ce da se vidimo 100% da malo procaskamo

kazi mi koju ponudu imas u opticaj al bolje na MSN ako imas ili e mail

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: POZAREVAC

[quote author=dane link= odma o kome je rec  ;)

u kom si mestu, koji kanton. da li se vidjas sa goranom ili cujes.

ja sam sad u st.gallenu to jes gossau ranovacka mala  ;) inace cujemo se po nekad sa goranom i videli smo se par puta

bio sam letos motorem  blizu vas u pozarevcu, al stalno neka frka i haos al skoro ce da se vidimo 100% da malo procaskamo

kazi mi koju ponudu imas u opticaj al bolje na MSN ako imas ili e mail

 

posalji mi tvoj e-mail na moto_shop_joca@yahoo.com

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: POZAREVAC

[quote author=dane link= odma o kome je rec  ;)

u kom si mestu, koji kanton. da li se vidjas sa goranom ili cujes.

ja sam sad u st.gallenu to jes gossau ranovacka mala  ;) inace cujemo se po nekad sa goranom i videli smo se par puta

bio sam letos motorem  blizu vas u pozarevcu, al stalno neka frka i haos al skoro ce da se vidimo 100% da malo procaskamo

kazi mi koju ponudu imas u opticaj al bolje na MSN ako imas ili e mail

 

yamaha fz 6 s, novo. 6.360 evra sa carinom i pdv-eom, ostaje samo registracija.

ATV 500 ccm, novo 5.790 evra sa car. i pdv-om.

posalji mi tvoj e-mail na moto_shop_joca@yahoo.com

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Negotin

Pozdrav!

cao covek iz negotina, sta ima tamo novo.

 

Sem kise nista novo,sezona je prosla pa sufrujem i biram koji motor da pazarim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: POZAREVAC

Pozdrav!

cao covek iz negotina, sta ima tamo novo.

 

Sem kise nista novo,sezona je prosla pa sufrujem i biram koji motor da pazarim.

zato i postoji vreme van sezone, da bi se jevtinije placali motori. salim se, imacemo jos lepog i odgovarajuceg vremena za voznju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: POZAREVAC

Dobrodosao. :)

Hvala, cast i zadovoljstvo je biti ovde.

Ima u Nischu jedna radnja motora, koju drzi Milan, malo punija osoba. Ako ga poznajesch, pozdravi ga od Joce iz Pozarevca. Cao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: SABAC

hajdi  ,haj Joco.

I ja sam imao glupost zbog neznanja ali sam se svojim predstavljanjem iskupio (nadam se). lepo je ovo mesto,dosta razlicitih ljudi ,razmisljanja,ne slaganja i sloge ali jedno nam je svima zajednicko i to nas sve na neki cudan ali lep nacin veze ato je motor i ljubav prema istom,bez obzira kakav i koje marke,Sto je najbitnije to za ogromnu vecinu na ovom sajtu je nebitno a onaj mali broj ce vec da se prilagodi ili ovo mesto  napusti.

Elem , DOBRO DOSAO!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: POZAREVAC

hajdi  ,haj Joco.

I ja sam imao glupost zbog neznanja ali sam se svojim predstavljanjem iskupio (nadam se). lepo je ovo mesto,dosta razlicitih ljudi ,razmisljanja,ne slaganja i sloge ali jedno nam je svima zajednicko i to nas sve na neki cudan ali lep nacin veze ato je motor i ljubav prema istom,bez obzira kakav i koje marke,Sto je najbitnije to za ogromnu vecinu na ovom sajtu je nebitno a onaj mali broj ce vec da se prilagodi ili ovo mesto  napusti.

Elem , DOBRO DOSAO!

Svidja mi se nacin razmisljanja i apsolutno se slazem. na pocetku sam nogom kroz vrata, velika greska. nadam se da mi je oprosteno. bez obiza na moju ponudu, koju bih imao da obelodanim, ja se uzdrzavam. stalo mi je do toga da ostanem na ovom forumu. konacno nesto sto mi se svidja. Ponudio sam samo motor. kako drugi tako cu i ja. Hvala na dobrodoslici i prijatno. mozda ponovo cetujemo ili cak i vidimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: POZAREVAC

hajdi  ,haj Joco.

I ja sam imao glupost zbog neznanja ali sam se svojim predstavljanjem iskupio (nadam se). lepo je ovo mesto,dosta razlicitih ljudi ,razmisljanja,ne slaganja i sloge ali jedno nam je svima zajednicko i to nas sve na neki cudan ali lep nacin veze ato je motor i ljubav prema istom,bez obzira kakav i koje marke,Sto je najbitnije to za ogromnu vecinu na ovom sajtu je nebitno a onaj mali broj ce vec da se prilagodi ili ovo mesto  napusti.

Elem , DOBRO DOSAO!

Svidja mi se nacin razmisljanja i apsolutno se slazem. na pocetku sam nogom kroz vrata, velika greska. nadam se da mi je oprosteno. bez obiza na moju ponudu, koju bih imao da obelodanim, ja se uzdrzavam. stalo mi je do toga da ostanem na ovom forumu. konacno nesto sto mi se svidja. Ponudio sam samo motor. kako drugi tako cu i ja. Hvala na dobrodoslici i prijatno. mozda ponovo cetujemo ili cak i vidimo.

odgovarao sam ili reagovao cak na tekst koji je zastareo, ali sam lepo opomenut i to mi se svidja. veoma sam zadovoljan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: POZAREVAC

POZDRAW

[move] KAWA JE KAWA[/move]

hvala na pozdravu. moj sin ima istu takvu maschinu. 2000 godina, kazu radjena je za americko trziste.

kao sto rekoh, i moj sin ima takav motor. cuo sam da je taj tip radjen za americko trziste. da li je tacno i gde bih mogao da kupim crashballs za iste. hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja