Jump to content

Moto Zajednica

NOV CLAN (moto shop)

Recommended Posts

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: POZAREVAC

cao. ja sam joca. zivim u pozarevcu. prevodilac sam nemackog jezika i volim da putujem, sto i radim jer imam stalnu sengen vizu sa kojom putujem iz zadovoljstva i poslovno. volim motore od detinjstva. sada imam radnju, vec dve godine, u kojoj prodajem motore. radim posao koji volim, sa motorima sam. uvek sam mastao o tome i u 42-oj godini sam to ostvario. izvinjavam se svim clanovima sto sam tako upao, u ovo lepo drustvo. imam zamahu virago 535, a moj sin kawa zx 6 r, kao dr. popovic. nadam se da cete mi oprostiti i dozvoliti da postanem Vas clan, bez obzira na moj bezobzirni upad. nadam se da cu moci da doprinesem u pozitivnom smislu nasem druzenju. Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

I ja ti zelim dobrodoslicu iako sam i ja frishak clan ;D.Nego,koje motore prodajes?Da nisu mozda kineski choperi pa da te ubedim za neki popust jer sam ti medju prvima zazeleo dobrodoslicu? ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: ITALIJA(Dragovac-Pozarevac)
  • Motocikl: VN 800

Pozdrav Joco. ;)Drago mi je kada vidim clana iz Pozarevca jar ja sam iz Dragovca,mada trenutno zivim preko.DOBRO NAM DOSAO.....!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: POZAREVAC

I ja ti zelim dobrodoslicu iako sam i ja frishak clan ;D.Nego,koje motore prodajes?Da nisu mozda kineski choperi pa da te ubedim za neki popust jer sam ti medju prvima zazeleo dobrodoslicu? ;)

trenutno nemamo kineske choppere, bice ih u prolece. jedino ako hoces da nazoves firmu massetehnic u novom sadu, 021 512 228, mozda imaju jos neki. 125 ccm, oko 1.300,- evra sa carinom i pdevom. ostaje samo registracija oko 5.000 dinara. prodajem jos i yamahu, kawa, suzuki i hondu. cao i hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: POZAREVAC

Pozdrav Joco. ;)Drago mi je kada vidim clana iz Pozarevca jar ja sam iz Dragovca,mada trenutno zivim preko.DOBRO NAM DOSAO.....!!!!!

covek iz dragovca sa harley motorom. ja sam drzao kafic u dragovcu, rodjen sam tamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: POZAREVAC

Pozdrav Joco, generacijo.

Dobrodoshao! ;)

generacijo, nasmejao sam se na tu rec, deluje mi da je vec u godinama, valjda jos nismo. imamo mi jos fore, a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: POZAREVAC

Pa gde si generacijo???  Doduse,ja sam malo mladji, imam 40. HE,HE,HE,..... 

ja sam smatrao da oni koji imaju 40 i preko su starci. tada sam imao 18 godina, sada sam promenio mischljenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: POZAREVAC

puno pozdrava godine nisu problem  nego ljubav prema dvotockasima

drago mi je da procitam takvu izjavu sa kojom se apsolutno slazem. dodajem: moze to i bolest da bude, ali nadam sa pametnim razmischljanjem i ophodjenjem. cao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja