Jump to content

Moto Zajednica

Prodavnice moto opreme - specijalne akcije i POPUSTI

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

Ovo nije prodavnica kod nas, ali su popusti odlicni:

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ViewAction=View&ObjectID=12834544

 

A i da malo osvezim, ovu korisnu temu.

 

Inače šalju na adrese u Srbiji, i odbija se porez od navedenih cena. Kad napraviš account i navedeš srpsku adresu, u shopping basketu ti lepo prikažu cenu bez poreza i iznos poštarine. Pa ono što je ispod 70e (i cena i poštarina se gledaju) i ne carini se, može lagano da se naručuje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

steta sto ne postoji standardni kanal za fc moto,

tipa louis, polo, hein...

cene su odlicne, izbor je zaista najjaci od svih nemackih trgovina.

kad pogledam izbor za jakne, pantalone, kacige...pravo dobro. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

...

Inače šalju na adrese u Srbiji, i odbija se porez od navedenih cena. Kad napraviš account i navedeš srpsku adresu, u shopping basketu ti lepo prikažu cenu bez poreza i iznos poštarine. Pa ono što je ispod 70e (i cena i poštarina se gledaju) i ne carini se, može lagano da se naručuje.

 

E, bas ti hvala za ovo, jer sam ih bas to pitao i ... nisu mi odgovorili. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Motocikl: ER6N

http://www.louis.de/_2090fae4a04a5a811bd63a0cddcb56bd38/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=216856&anzeige=all&ADTRACTIONSLOT=home_zweifach_216856

 

 

Po meni odlična kaciga po još boljoj ceni, jedino što je specijal varijanta što znači bez podbradka, unutrašnjeg antifog vizira i kese za kacigu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Beverly 300 ie

...

Inače šalju na adrese u Srbiji, i odbija se porez od navedenih cena. Kad napraviš account i navedeš srpsku adresu, u shopping basketu ti lepo prikažu cenu bez poreza i iznos poštarine. Pa ono što je ispod 70e (i cena i poštarina se gledaju) i ne carini se, može lagano da se naručuje.

 

E, bas ti hvala za ovo, jer sam ih bas to pitao i ... nisu mi odgovorili. :takoje:

 

Isto sam uradio pre par dana i isto prošao kako ti.....izgleda da mora da se uloguje. Nišanim Nolan kacige, ali specijalno posebne boje ( žene :( ) a ovi kod nas su fantastično ažurni kad je u pitanju usklađivanje cena sa evrom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Beverly 300 ie

Još jedno pitanje.....kako se carine stvari preko 70 jura, PDV 18%......nikada nisam naručivao, pa ne bih da bude "skuplja dara nego mera".....Razumem da se carini i transport 1hmm.gif samo me zanima koliko se dodaje na total iznos.

 

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: nekada Africa Twin

pa uglavnom ispadne "skuplja dara nego mera"... Jer ide carina, +PDV na carinu, + neki fiksni troskovi carinjenja...

 

Ovo kazem otprilike, ali znam po iskustvima prijatelja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Juce u 3T Racingu sam video da su Lazer kacige na popustu 15-20%.

E sada, sa njima je problem komunikacija jer rade u servisu i skoro da se ne javljaju na telefon ali ko je u blizini...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Ducati Crveniiiiii

U Ducatiju Novi SAD kozne jakne Dainese zenske od 16000dim i muske ima i garderobe ostale,kome treba za zene veci je izbor pozdrav svima :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova

Louis mi je poslao kupon za 15% popusta za kupovinu u radnji ili online kupovinu. Kupon vazi za kupovinu 29 i 30. juna. Ako nekome treba poslacu mu ceo kupon na PP (za online kupovinu samo code) u nastavku je kupon (bez koda naravno :nanana:) pa mozete videti na sta se tacno odnosi popust. Ja ionako necu koristiti ovaj popus' ali nekome mozda dobro dodje. :zdravo:

 

post-19376-0-18493900-1340807431_thumb.png

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Misliš na grejače ručica? Grešiš sinko :) grejači su jedna od najkorisnijih stvari na mom motoru i uključujem ih i leti čim na putu uletim u kišu a za hladno vreme su spas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Misliš na grejače ručica? Grešiš sinko :) grejači su jedna od najkorisnijih stvari na mom motoru i uključujem ih i leti čim na putu uletim u kišu a za hladno vreme su spas.

 

0takoje.gif BMW npr. nudi opciono ugradnju grejaca za svaki model (osim za HP2). U medjuvremenu imaju opciju da rade i potpuno automatski, pomocu osetljivih senzora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Prije mjesec kupio ljetnu jaknu sa ulozkom " 4 BIKERS " Svedska marka moto opreme na popustu od tricavih 75 procenata. SA 240 na 60-ak E. Inace po normalnoj cijeni je ne bih nikada ni kupio. Acija jos traje pa ko hoce nek pogleda mada je prilicno razgrabljeno. www. handelsboden.com

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd

Posle duzeg vremena posetio sam neke radnje moto opreme i mogu vam reci da u Centru S odobravaju veliki popust na opremu. Konkretno ja sam se raspitivao za kombinezon, a koliko sam shvatio isto vazi i za kacige i jakne i obucu. Mislim da su neke cene nize nego kada to isto kupujem u inostranstvu i vracam pdv.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSX 750 F, '00.

U Maxmomentu je solidan popust za kacige Scorpion - 30%-40%, a mislim i da je jos neka oprema na popustu.

Ja imam EXO-200 i EXO-500, i prezadovoljan sam sa obe.

EXO-200 sada kosta 8900 din, a EXO-500 jednobojne su 17900 din, sto je po mom misljenju povoljno za taj kvalitet.

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja