Jump to content

Moto Zajednica

Prodavnice moto opreme - specijalne akcije i POPUSTI

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

Gledao sam ali nisam primetio da postoji tema gde bi jedni druge obaveštavali o specijalnim popustima i akcijama koje povremeno daju prodavnice moto opreme, posebno one u inostranstvu.

 

Primera radi, prošle godine sam u radnji Hein Gericke u Beču slučajno naleteo na akciju u okviru koje se za svaki račun u iznosu preko 160 eur, isti umanjuje za 40 eur. Ta akcija je trajala neke 2 nedelje a ja sam naišao poslednjeg dana, i kupio na jedan račun čizme a na drugi drugaru rukavice i lanac i u zbiru smo uštedeli 80 eur. :D

 

Problem je što koliko sam primetio, takve stvari ne najavljuju i ne objavljuju na sajtovima.

 

Šteta je da ukoliko neko na vreme naleti na ovako nešto, ne prenese i drugima.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Scarabeo

Bravo za ideju evo i ja da se upisem. Za skuterase u Luisu trenutno akcija za termo kecelju, prakticna stvar za hladnije dane.

http://www.louis.de/_20f9eeeb031543c8e8e27974aa96bfb6e5/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=140&wgr=854&list_total=9&anzeige=0&artnr_gr=10005197

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Lepa tema, posto sam prosle godine pazario nosace i kofere u prodavnici Moto Land u Bgd-u, juce su mi poslali mail sa akcijom i snizenjima kaciga i do 50%. Akcija traje do 15.03 ali ja sam vec kupio novu...ali svakako treba navratiti mozda stvarno nadjemo nesto za sebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 461 postova
  • Lokacija: Beograd-jug
  • Motocikl: Yasmina TDM '97

Bio u moto land-u....najjeftinija kaciga je 100 evra neka marka IONA ako to postoji..... kad ce u ovoj zemlji da grunu popust k'o u louis-u... <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Beocin
  • Motocikl: Honda Hornet 900

Skoro uvek ima nekih akcija popusta varijanti da se kupi povoljno ,pogotovo za vreme bozicnih i novogodisnjih praznika . Bio sam prosle godine sredinom decembra u Becu u Hein Gericke i Louis u .U Hein Gericke radnjama na svaki kupljeni artikal preko 100eur davali su 40eur popust za kupovinu drugog artikla,pa sam to iskoristio i ponovio se od glave do pete.Prodavac zna srpski poreklom iz Novog Sada pa mi je pomogao oko izbora. Kod Louisa nesto nisam primetio neke popuste za artikle koji iole nesto vrede .U vezi snizenja pogledajte na njihovim sajtovima sta koliko i kad se snizava , pa ako se kupuje vise stvari put pod noge. Isplati se popust + povracaj pdv-a koji sam dobio u centru Beca istog dana .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ============, 132 postova
  • Lokacija: Trebinje Hercegovina
  • Motocikl: suzuki DL 650 V-Strom

Interesuju me nosaci bocnih kofera Kappa KL 532 za Suzuki DL 650 V-Strom pa bi molio ako neko ima informaciju gdje bi u Beogradu to mogao kupiti? Jos bolje ako je u toku neka akcija! 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2029 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Interesuju me nosaci bocnih kofera Kappa KL 532 za Suzuki DL 650 V-Strom pa bi molio ako neko ima informaciju gdje bi u Beogradu to mogao kupiti? Jos bolje ako je u toku neka akcija! 1moto3.gif

 

Imas u Moto Landu link

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Interesuju me nosaci bocnih kofera Kappa KL 532 za Suzuki DL 650 V-Strom pa bi molio ako neko ima informaciju gdje bi u Beogradu to mogao kupiti? Jos bolje ako je u toku neka akcija! 1moto3.gif

 

Imas u Moto Landu link

 

Aiiiii bato pa mene kasperski ne pusta na taj sajt :staa2: :staa2: :staa2: malo je oboleo od virusa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ============, 132 postova
  • Lokacija: Trebinje Hercegovina
  • Motocikl: suzuki DL 650 V-Strom

Interesuju me nosaci bocnih kofera Kappa KL 532 za Suzuki DL 650 V-Strom pa bi molio ako neko ima informaciju gdje bi u Beogradu to mogao kupiti? Jos bolje ako je u toku neka akcija! 1moto3.gif

 

Imas u Moto Landu link

 

Hvala na informaciji, danas sam razgovarao telefonom sa njima, imaju ovaj nosac kofera koji sam trazio a i cijena mi je OK.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2029 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Interesuju me nosaci bocnih kofera Kappa KL 532 za Suzuki DL 650 V-Strom pa bi molio ako neko ima informaciju gdje bi u Beogradu to mogao kupiti? Jos bolje ako je u toku neka akcija! 1moto3.gif

 

Imas u Moto Landu link

 

Aiiiii bato pa mene kasperski ne pusta na taj sajt :staa2: :staa2: :staa2: malo je oboleo od virusa

 

BIo sam kod njih kazu da su promenili server i vise nije ista adresa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e
1331716713[/url]' post='1260997']
1331648350[/url]' post='1260452']
1331643955[/url]' post='1260394']

Interesuju me nosaci bocnih kofera Kappa KL 532 za Suzuki DL 650 V-Strom pa bi molio ako neko ima informaciju gdje bi u Beogradu to mogao kupiti? Jos bolje ako je u toku neka akcija! 1moto3.gif

 

Imas u Moto Landu link

 

Hvala na informaciji, danas sam razgovarao telefonom sa njima, imaju ovaj nosac kofera koji sam trazio a i cijena mi je OK.

 

Koja je cena nosaca? Trebaju i meni...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 407 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR

Komplet prve pomoci za motocikle u Metrou je 1414 dinara (video u katalogu na njihovom sajtu). Ne znam koliko je sad po prodavnicama ali znam da se prodavao za preko 2000

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: v-strom 1000

ja sam kupio prvu pomoc na vasaru u sidu.1000din.i to galenikin.fabricki upakovan,proverio dali ima sve sto treba. :takoje: nema greske. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja