Jump to content

Moto Zajednica

Moto skup 6.,7., i 8. jul 2012 MOTO KLUB FALCONS SOKOBANJA

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Nis

Mi dosli oko 10 uvece kad ono ne zna se ko pije ko placa ljudi na sve strane bajkera i motora nigde deca na sve strane muzika nista od koncerta nista svi paljba nazad a u dolasku mi je bilo cudno sto se svi vracaju kolone motora prema Aleksincu. Ni cigara nije uspela da izgori do kraja put pod tockove i nazad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ghost Rider, 65 postova
  • Lokacija: Toplicki okrug
  • Motocikl: Kymco KR-Sport

@zika56

 

Slazem se, u kampu je bilo bukvalno nemoguce da se prica a ni da se odmara. Ja sam nasao privatan smestaj za 400din...

A takodje na osnovu price par mestana Sokobanje nije im se svidelo divljanje i buka koju smo stvorili u njihovoj banji...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

@ zika56

 

Sve si u pravu .. Ali ako mogu da kazem da je taj tvoj slucaj samo danak "neiskustvu" . Da me ne shvatis pogresno , posle mog dugogodisnjeg iskustva obilaska moto skupova sad tacno znam na kom skupu nema pucaca , gde muzika nije preglasna , gde je kamp u ladovini (POREED VODE) , gde mozes pricati sa prijateljima bez da se deres , gde je organizacija vrhunska i gde je svakom gostu posvecena paznja ...

 

Svakog vikenda je u Srbiji bar 4 moto skupa (moto desavanja) tako da ostaje prostora da uvek odaberes onaj pravi gde bi svi ovi tvoji (a i moji) uslovi u potpunosti bili ispostovani ...Obicno se na takvim skupovima i skupi sva dobra ekipa jer i oni znaju :D

 

Postoje u " jednoj " organizaciji pravila o odrzavanju skupa a ima i klubova koji to postuju :

 

Muzika preko dana ne sme biti glasna

Muzika se posle 02:00h gasi i u kampu mora biti tisina (da se ljudi iz daleka naspavaju za put)

Mora biti WC-a shodno guzvi

Rucak za sve bajkere (na dobrim skupovima Petak , vecera : Subota , dorucak, Kafa, rucak : Nedelja Dorucak , Kafa , sok) Ne alkohol u nedelju !

Zabranjeno "pucanje" uvece (mada uvek ima idijota)

Kamp mora biti u ladovini propisno udaljen od bine i osvetljen ( sa cuvarima , clanovi tog kluba)

....

....

ima jos 10-tak ovakvih uslova za odrzavanje moto skupa

 

Mi koji cesto (svaki vikend ) obilazimo skupove znamo da odaberemo ...

 

Nego vidimo se ja i ti Ziko u nekoj ladovini de se ispricamo ko ljudi , ti si stara garda pa i ja od tebe nesto da naucim 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

pucači..heh.. :zvizduk: Bilo ih je...Svi kao od istog oca.. Klinci, klempavi, sa izrazito ruralnim facama..Odmah ti jasno da kompleks čuda pravi.. :D To je na organizatoru da reguliše.. Žika je u pravu.. Mi smo se provozali po okolnim selima, videli Srbiju u lepom izdanju i pedala...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Jeste bajkeri postali namcori i sve im smeta. Turiranje, tockaranje, glasna muzika. Moto skup je MOTO skup za sve ostale kojima se ne svidja ima Zikina Sarenica!

Ma može i tako kao što ti kažeš! Moto skup treba da odgovara nekolicini koji dođu zbog pića i galame a ostali neka plate ulaznicu i neka se gube. Ali je u tom slučaju dužnost organizatora da upozori za koju se "klijentelu" pravi skup, da ne bi tu zalutali i ovi "nepodobni" (namćori). Ovog puta se upravo i desilo da je bar 90% bajkera (namćora) napustilo skup još na samom početku, jer su ukapirali da je ovaj skup očigledno namenjen nekim "naprednijim" bajkerima.

Onaj ko je navratio oko deset naveče mogao je da vidi (i da prebroji) one koji su (i kakvi su) ostali.

Uostalom svoj "sud" o ovom događaju izneli su i drugi, a videćemo sledeće godine za koga će (i da li će) moto skup u Soko Banji da se organizuje?

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: CF Moto V3

Ja sam ove godine poceo da idem na moto skupove. Smederevo,Donja Trnava,Cuprija,Borsko jezero. Na svakom skupu sam se lepo proveo i upoznao puno dobrih bajkera od 15 do 75 god.Uvek je bila dobra svirka i ekstra atmosvera. Pricam ja to sve drustvu i drugar me zamoli da krene samnom na sledeci moto skup (ovaj u Soko Banji), spremili kamp opremu ,oglancali motor ,osmeh na lice i krenuli KAD ONO :staa: RASULO.Stvarno je bio razocaran kao i vecina nas.

Prelepa banja , stigli smo tacno za ricak i moram da pohvalim pasulj. Ali odma u startu mi se nije svidjalo to sto su motori bili odvojeni od kampa. Nema WC-a katastrofa,ljudi se setaju banjom a mi se nabijamo ispod mosta i po ko zna kavim mestima da šoramo, stvarno smo bili prisiljeni da ostavimo ruznu sliku kao bajkeri.

Za "vašarujadu" smo sami krivi . Koncert Riblje Corbe je mogao da izvadi stvari ali jbg.

Cuo sam da su predhodnih godina svi hvalili domacine pa se nadam da ce vratiti dobar glas.

MA KO ZNA, MOZDA JE SAMO MOJ DRUG "BAKSUZ" <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "Triumph" Zaječar, 331 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CB 1300F

Jeste bajkeri postali namcori i sve im smeta. Turiranje, tockaranje, glasna muzika. Moto skup je MOTO skup za sve ostale kojima se ne svidja ima Zikina Sarenica!

 

Onaj ko je navratio oko deset naveče mogao je da vidi (i da prebroji) one koji su (i kakvi su) ostali.

 

 

 

 

 

 

Ja sam prespavao tamo, sta si hteo da kazes ovom recenicom, da sam trebao da vozim nocu po blago receno losem putu koji slabo poznajem? 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Nista taj skup nije losiji od mnogih koji su odrzani kod nas ili ce biti odrzani.Samo sto posle takvih skupova idu komentari-ekstra bajo-bravo organizatori-svaka vam cas.Onda se ja pitam pa gde sam ja to bio dali smo bili na istom mestu.Nece ljudi da se zameraju sa losijim komentarima ali nije posteno prema onima koji to naprave onako bas kako treba.Sezona vec poodmakla a meni u glavi samo jedan skup LAZAREVAC.Kad neko malo selo napravi skup,pa zaborave da skuvaju klopu u petak ili zaborave da stave zrna pasulja u pasulj da negovorim o mesu,ili se zajebu u kolicini pasulja pa umesto za 500 ljudi oni ga skuvaju za 50 pa klopa nestane za pola sata ili zaborave da postave WC,pa se zajebu slucajno pa im pivo za sankom 150din OK ljudi prave prvi put,zajebali se neznaju kako to treba,nisu stigli da obidju druge skupove da vide kako to drugi rade.Pri tom nezaborave ni slucajno da postave na ulazu od 5-7 ljudi koji ce da kontrolisu da slucajno neko ne prodje bez placene ulaznice.Kad to urade veliki moto klubovi koji godinama organizuju skupove i koji tacno znaju sta i kako onda to izvinite daje jednu sasvim drugu sliku celom dogadjaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ol' dirty bastard, 591 postova
  • Lokacija: Zvezdan
  • Motocikl: kawasaki

...Nece ljudi da se zameraju sa losijim komentarima ali nije posteno prema onima koji to naprave onako bas kako treba...

 

Jeste, ja bas poceo da pljujem Djordja Davida u temi o Zajecarskom skupu, a "ovi moji" 'oce da me se odreknu... :P:hej:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Jeste bajkeri postali namcori i sve im smeta. Turiranje, tockaranje, glasna muzika. Moto skup je MOTO skup za sve ostale kojima se ne svidja ima Zikina Sarenica!

 

Onaj ko je navratio oko deset naveče mogao je da vidi (i da prebroji) one koji su (i kakvi su) ostali.

 

 

 

 

 

 

Ja sam prespavao tamo, sta si hteo da kazes ovom recenicom, da sam trebao da vozim nocu po blago receno losem putu koji slabo poznajem? 1hmm.gif

Očigledno nisi dobro shvaio šta sam hteo da kažem. I ja sam (sa još nekoliko prijatelja) prenoćio u kampu (preko puta mesta gde se skup održavao). Međutim trebalo je videti one koji su ostali do kasno u noć na mestu gde je bio skup. Svega nekoliko motora, par lokalnih "bajkera" koji pucanjem i turiranjem izazivaju "divljenje" prisutne dečurlije i onih koji sa motorima nemaju nikakve veze. A i oni su često navraćali u kamp da bi se u okolnom grmlju (pored postavljenih šatora) "olakšali".

Uglavnom, onih kojima je taj skup navodno bio namenjen, na tom mestu nije bilo.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd, Zajecar
  • Motocikl: Yamaha FZ1N

Bre ljudi koliko vidim svi imamo neko negativno iskustvo ili vishe ali sta je tu je. Nismo valjda dosli samo zbog muzike i wc - a itd 1nanana.gif. Najbitnije je druzenje. IMa tu i pozitivnih stvari. Rucak na skupu je bio odlican, ko je hteo mogao je da proseta banjom i da se odmori, a i da poseti akva park.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "Triumph" Zaječar, 331 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CB 1300F

...Nece ljudi da se zameraju sa losijim komentarima ali nije posteno prema onima koji to naprave onako bas kako treba...

 

Jeste, ja bas poceo da pljujem Djordja Davida u temi o Zajecarskom skupu, a "ovi moji" 'oce da me se odreknu... :P:hej:

 

Pljuj bre slobodno, ko ti brani 1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Kako bese ona poslovica " Ne daj boze da se Srbi sloze" 1jok.gif. Svakim danom i na svakom koraku neka negativna energija, ovo je strasno! 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Kako bese ona poslovica " Ne daj boze da se Srbi sloze" 1jok.gif. Svakim danom i na svakom koraku neka negativna energija, ovo je strasno! 1hmm.gif

 

To se kaze ovako: Znam ja nas, jebo ti nas. Nemojte im zameriti, ovo im je 3 skup i siguran sam da ce nadalje biti sve kako treba. Dobri su to ljudi i drugari, i ako su se trudili neiskustvo je ucinilo svoje.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja