Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Moto servis, 581 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250DX, Burgman 650 EXE

Potreban mi je savet,imam nameru da kupim yamahu majestic 250cm.2000.god . pa ako je moguce sta pogledati,dali imaju neku manu itd.Hvala unapred

 

Pa jel kupujes Burgmana 400 ili Majesty ?? Vidim ja da ti lutas ne znas ni sta bi da kupis...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Silbaš
  • Motocikl: Honda CB500v

Ma posto uslovi takvi kakvi je su trenutno se moram zadovoljiti za Yamahom ali sledeci definitivno Burgman 400 a mogao bi i 650cm pa posto sam se trenutno zaleteo za Majestika 250 reko da cujem nesto i o njima posto sam nesto nacuo da im cilindri nesto nevaljaju navodno!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Moto servis, 581 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250DX, Burgman 650 EXE

Ko je to rekao verovatno je imao kineski cilindar ili je presao motor preko 100000... Savrsen spoj kvaliteta i cene. Toliko imam da kazem, a ostalo sve zavisi od odrzavanja i kvaliteta delova koje kupujes.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Silbaš
  • Motocikl: Honda CB500v

Ovaj sto sam gledao lepo radi masina, e sad o potrosnji ulja na zalost tesko da cu dobiti tacnu informaciju,malko me buni to sto je navodno 2000.god a ima pozadi dobos,nisam na zalost zavirio u saobracajnu ali nadam se za dan ili par da idem po njega.i ubi me neki lik kaze ni slucajno imaju problem sa cilindrovima mada od ostalih sa neta vidim da ga ustvari svi hvale da je pouzdan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Moto servis, 581 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250DX, Burgman 650 EXE

ah, izvini, sad videh da ti gledas 2000... i ja sam cuo za problem sa agregatom ali posto ja imam verziju do 99 tj '99 ne mogu da ti kazem iz prve ruke... :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Fzs 1000

Evo i mene od pre 2 dana u ovoj prici ali od velikog gasa nisam stigao ni da pisem 0namigivanje.gif

Naime postao sam vlasnik Majesty 250 2001 god.samo jos da vidim kako da ubacim sliku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Fzs 1000

Hvala lepo. Mislim da ce ubrzo na prodaju jer sam u nedelju prodao suzuki gs 500, kupio njega a vec u utorak naleteo na drugi suziki gs kome nisam mogao da odolim pa kupio i njega 1neznam.gif Ali prvo malo da se vozim jer za ovih par dana shvatio sam koliko je dobar i mocan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: XT600Z Tenere

Postovanje ljudi.

 

Ja sam Marko iz Kragujevca i od nedavno sam vlasnik magareta Skyliner 250 2001.

 

Nadam se da cete me primiti u vasu maxi bandu i pomoci oko nekih nedoumica.

 

Procitao sam sve postove, ali pre 3 meseca. Secam se da se pominju i neka okupljanja pa s tim u vezi, cim budem registrovao masinu, zamenio gume i ulje, u skladu sa vremenom - prikljucio bih vam se.

 

Elem, treba mi pomoc oko izbora guma- nude mi dunlop scootersmart, pa me zanima da li neko ima iskustava sa ovim gumama, i da li preporucuje neke druge. Trazio sam city grip, ali ne mogu da ih uparim. Inace dimenzije su 110/90/12 i 130/70/12.

 

Svaka informacija je dobro dosla.

 

Preporucite mi i ulje...citao sam da neko predlaze motulov scooter expert, bardah...

 

Slike magareta - nadam se da su uspesno okacene.

 

Hvala

post-32368-0-14805200-1395163691_thumb.jpg

post-32368-0-60127600-1395164255_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova

pozdrav forumasi , i ja se ponovio , uzeo majesty od Darka iznad sto je na pocetku starne postavio sliku .

interesuje me jedna stvar, da li je moguce da skuter nenormalno trosi , tipa 6-7 litra ( gradska voznja , umerenog gasa , ne gazim ga uopste), ili mi se samo pricinjava za sada jer mozda nisam navikao na njegov pokazatelj za gorivo .

nadam se da mi se samo cini , ali ako nije tako vec stvarno ima apetit jednog automobila , da li je moguce da nesto nije kako treba i mozete da me posavetujete sta je to , pa sa majstorom nekim da proverim .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Fzs 1000

evo da ti odgovorim ovde kao prethodni vlasnik tvog skutera: otvoris poklopac rezervara i napunis na pumpi do kraja.predjes 100km (jer ti je lakse za racunanje) i napunis do kraja i vidis potrosnju.ja nisam stigao da istestiram ali grubo na putu Leskovac - Kursumlija potrosnja izmedju 3-3.5 a voznja do 110km/h

i dok sam ga do tebe dovezao nije potrosio vise od 2.5 L na 70km pa se lako izracuna.poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova

nisam stigao . jutros da upalim samo zavergla na kratko i onda se cuje pucketanje .. proverio u servisu najblizem i kao akumulator , napunio i sada upalio kako treba . ali vetar duva li duva , a sada i kisa , tako da cu racunicu da ostavim za vikend

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Banovo brdo
  • Motocikl: Yamaha majesty 250

Bratijo mejestyovci. Ocemo li u nekom skorijem trenutku da se okupimo.Ja imam taj skyliner iz 2001. Napatio sam se mnogo (nazalost), ali zauzvrat imam iskustva. Ostaje mi jos samo da malo sredim kabrburaciju, da kupim akumulator i u fulu sam.

Pozdrav svima......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Moto servis, 581 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250DX, Burgman 650 EXE

pa stvarno djile nije u redu da nas tako ostavis u nedoumici... koji, koliko para I da li si proverio punjenje kada si ga stavio ;) ? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja