Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova

hvala, nasao sam nekog lika iz kanjize, 30e je cena, ali kaze da je u odlicnom stanju, ne znam dal je to mnogo?

u svakom slucaju tesko ga je naci...

Mislim da je to mnogo,probaj u Kompp Co mislim da imaju i da mu je cena malo manja, jeste RMS al novo je novo 1zdravo.gif

 

hvala kolega po motoru i navijackim opredeljenjima :)

kod njih ima, ali su mi rekli da je 7, blizu 8 hiljada, malo mi je mnogo da dam toliko, a ovaj lik se kune da je odlican disk, ako ne valja, vraticu mu pa cu nov...jbg :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

Ocu da probam daj neki kontakt.....

 

 

 

 

Samo da podelim iskustvo sa sabracom majestyovcima. Juce sam kupio obe gume. Radi se o Dunlop runscoot 207 i za sada sam zadovoljan, naravno recicu vise dok ih budem lepo istestirao (sto ce bojim se biti dogodine), uradio sam dodatak za vizir kod Ivana i super je uradio (kao i uvek). Ostaje mi jos centralni stender da nadjem i zavarim i za ovu sezonu dosta. Ostalo dogodine. Na zalost jos nisam nasao nekog korektnog majstora (da nije derac i da dobro radi) ako neko ima dajte predloge. Pozdrav svima.

 

ako nisi nasao, imam odlicnog majstora, jeftinog i postenog... :) a i blizu je brda

0642267096 zile, na belim vodama je i mogu slobodno da se zakunem u njega :) ako budes dolazio javi se da odemo zajedno, ja sam bas dobar sa njim... pozdrav komso :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Motocikl: Yamaha Majesty DX 250

Pitanje... Posto sam siguran da karburator nije ciscen sigurno u skorijem nizu godina, da li bi se postiglo nesto, ako ga oteram na jedno ciscenje i stelovanje? Moram da kazem da ne primecujem ikakve nedostatke, vec sam mislio radi predostroznosti, i mozda da bi radio jos bolje... Hvala...

 

P.S Ja blokadu nemam, tako da ti tu ne mogu pomoci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Banovo brdo
  • Motocikl: Yamaha majesty 250

Sta je opet zamro forum.....

 

Evo da nesto napisem (opet jer mi je upravo nestala struja, pa dosla). Ja sam moj skut sredio. Sve osim agregata je rasklapano-sredjeno. Ostaje mi jos da kupim nove diskove i plocice i to je to za ovu sezonu....

 

Toliko od mene

 

Pozdrav svima

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Banovo brdo
  • Motocikl: Yamaha majesty 250

Pa to je lepo od 00 do 24 h voznje, onda opravdana atrofija foruma... ;). Nego ranije se preko foruma dogovarasmo oko vrm,vrm voznjica, ocemo li i ovijeh dana..... :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

Sta je opet zamro forum.....

 

Evo da nesto napisem (opet jer mi je upravo nestala struja, pa dosla). Ja sam moj skut sredio. Sve osim agregata je rasklapano-sredjeno. Ostaje mi jos da kupim nove diskove i plocice i to je to za ovu sezonu....

 

Toliko od mene

 

Pozdrav svima

 

 

 

jel si nasao diskove i koja je cana ako jesi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Yamaha - Majesty 250

Pozdrav svima, imam problem sa mojom Yamahom Majesty 250, pukao mi je ležaj radilice i napravio cirkus u cilindru. Interesuje me da li iko ima na prodaju ili poznaje nekoga ko ima da proda radilicu sa komplet ležajevima? Mom skuteru je oznaka YP 250, 200 godište.

Zvao sam neke dilere i prosto skidaju kožu sa ledja.................... Havla puno na odgovoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: HONDA VFR 800

Pozdrav svima, imam problem sa mojom Yamahom Majesty 250, pukao mi je ležaj radilice i napravio cirkus u cilindru. Interesuje me da li iko ima na prodaju ili poznaje nekoga ko ima da proda radilicu sa komplet ležajevima? Mom skuteru je oznaka YP 250, 200 godište.

Zvao sam neke dilere i prosto skidaju kožu sa ledja.................... Havla puno na odgovoru.

 

 

ima decko ovde je na forumu koji prodaje nove delove upola cene ili jeftinije,ne znam tacno,vrati malo u nazad a mislim da je negde na pocetku pisao sta ima,kako radi i tako dalje,srecno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Banovo brdo
  • Motocikl: Yamaha majesty 250

Taj o kome pises se zove Vlada a nik mu je vaximo. Imas Iliju87 sa foruma malo iznad je pisao da prodaje varijator, on ima i radilicu dobru a mislim da ima i klip. Super je decko ja kupio za moju majesty 250 yamahin original kajs za smesne pare, i preporucio ga drugarima koji su prezadovoljni saradnjom. Tolko od mene za sada. I jos nesto Ilija saradjuje sa vaximom.

 

Pozdrav

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Vrsac, Srbija
  • Motocikl: Gilera Nexus 500, ZX6R

Gde se mogu kupiti delovi za redovno servisiranje - u pitanju je Yamaha Majesty 125 (2000. godiste). Mislim na kaiseve, rolnice, ulje, filtere...

Pozdrav i unapred hvala na odgovoru !! 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Gde se mogu kupiti delovi za redovno servisiranje - u pitanju je Yamaha Majesty 125 (2000. godiste). Mislim na kaiseve, rolnice, ulje, filtere...

Pozdrav i unapred hvala na odgovoru !! 1zdravo.gif

Па зависи шта хоћеш ја сам ставио на пример Малоси ролнице око 3000 дин 6 ком а имаш и РМС за мање од 1000,каиш ове године није диран али је Митсубоши,мало је проблем наћи фабрички код нас али се исцимај од преко јер је најбољи,уље је код мене Бардал 10/40 око 1000 дин/л и филтер ваздуха има у било којој радњи,ако нема брзо долази,филтер уља немаш него се пере.

Да овде не би рекламирао разне продавнице,свако од нас има омиљену1neznam.gifиди на пример на мото берзу код нас на форуму и наћићеш пар продавница па зовни и провери ко шта има и узми све на гомили ако можеш.

Надам се да сам ти бар мало помогао ако нисам послаћу ти линкове неких радњи на ПП.

Позз 1zdravo.gif

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Vrsac, Srbija
  • Motocikl: Gilera Nexus 500, ZX6R

Gde se mogu kupiti delovi za redovno servisiranje - u pitanju je Yamaha Majesty 125 (2000. godiste). Mislim na kaiseve, rolnice, ulje, filtere...

Pozdrav i unapred hvala na odgovoru !! 1zdravo.gif

Па зависи шта хоћеш ја сам ставио на пример Малоси ролнице око 3000 дин 6 ком а имаш и РМС за мање од 1000,каиш ове године није диран али је Митсубоши,мало је проблем наћи фабрички код нас али се исцимај од преко јер је најбољи,уље је код мене Бардал 10/40 око 1000 дин/л и филтер ваздуха има у било којој радњи,ако нема брзо долази,филтер уља немаш него се пере.

Да овде не би рекламирао разне продавнице,свако од нас има омиљену1neznam.gifиди на пример на мото берзу код нас на форуму и наћићеш пар продавница па зовни и провери ко шта има и узми све на гомили ако можеш.

Надам се да сам ти бар мало помогао ако нисам послаћу ти линкове неких радњи на ПП.

Позз 1zdravo.gif

 

 

 

 

 

Hvala na odgovoru, filter ulja motora se pere? - Ne menja se? (kao na kolima)

 

I u servisnoj knjizici mi pise da sipam 10w40. Takvo isto ulje sipam i u kola (castrol u zelenom pakovanju 10w40 - Octavia 2.0 benzin).

Jel to isto ulje može i kod mene? (znam da je glupo, al me jako interesuje)

 

+ Ako znaš da neka radnja sigurno ima ovo što mi treba i da su voljni da šalju brzom poštom daj slobodno na pp.

 

Hvala još jednom. 0takoje.gif

 

Tek sam prešao sam MZ na ovo, hoću da uradim kako valja, a nemam koga da pitam, valjda tome forum i služi. Sa obzirom da su naši agregati u principu isti (osim cilindra) reci mi kad i kako ti održavaš tvoj, i kako te služi, može i na pp i to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Јесте иста градација али ја не би сипао исто уље у скутер.Да филтер уља је метална мрежица која се налази на шрафу за уље,кад будеш скидаи пази да не изгубиш гумени дихтунг.Опере се и издува на компресору.

Послаћу ти линкове радњи па их исцимај.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Yamaha Majesty Dx 250

Pozdrav ljudi!Da vas pitam nesto...skoro sam zamenio ulje na majesty,proveravao ga u medjuvremenu i ne trosi ga...malopre mi se upalila lampica za ulje iz cista mira i cini mi se da slabije ide,jel zna neko kako se gasi ta lampica ili treba nesto da se pregleda?pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

proveri ulje za kocnice......

Pozdrav ljudi!Da vas pitam nesto...skoro sam zamenio ulje na majesty,proveravao ga u medjuvremenu i ne trosi ga...malopre mi se upalila lampica za ulje iz cista mira i cini mi se da slabije ide,jel zna neko kako se gasi ta lampica ili treba nesto da se pregleda?pozz

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja