Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd, Banjica
  • Motocikl: BMW R1200GS / Yamaha FZS 1000 / Yamaha TDM900 / Yamaha XTZ 750 SuperTenere

sto se mene tice, ja sam slobodan tada, 27 maja :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2029 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ima tema o voznji do Djerdapa0takoje.gif pa se prebrojavajvamo ili 20.05 ili 27.Za sada je vise za 27. pa bi mogli svi zajedno1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 107 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Ima tema o voznji do Djerdapa0takoje.gif pa se prebrojavajvamo ili 20.05 ili 27.Za sada je vise za 27. pa bi mogli svi zajedno1moto3.gif

mislio sam neku kracu voznju za ovu priliku,da imamo vremena da se ispricamo....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 107 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Kod mene u blizini ima Carska Bara fino mesto ima i restoran,to je od Bg-a 50km,ili mozda Dvorac Dundjerski (FANTAST) u Beceju isto super mesto.....Sto se mene tice moze i Fruska Gora ili Avala ili nesto drugo......samo da nas vreme posluzi...evo ja sam zapoceo pa vi nastavite :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 112 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MBK Skyliner 250

Carska bara mi deluje ok. Nije preblizu a ni daleko kako novosađanima tako i beograđanima. Blejim u kartu i nepada mi na pamet ništa sa sličnim karakteristikama... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd, Banjica
  • Motocikl: BMW R1200GS / Yamaha FZS 1000 / Yamaha TDM900 / Yamaha XTZ 750 SuperTenere

nisam suguran, ali mislim da je 27 maja planiran okup.

 

kao i kolega Vlada iznad sto je rekao, samo da neko zna put do "tamo" i nema frke. :moto3:

 

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 107 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Za sve koji dolaze iz Beograda,znaci prodjete Borcu i samo pravo,nema skretanja,pre sela Stajicevo ima restoran TROFEJ on se nalazi bas na glavnom putu i ne mozete da ga promasite,on se nalazi sa vase leve strane kad dolazite,ja cu vas cekati na parkingu ispred restorana,i odatle pa do Carske bare,imamo 5 minuta voznje :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 107 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Pa ja sam predlozio ako ste svi za mozemo tamo otici,mesto je skroz ok,to mozete i videti na sajtu njihovom.Tu odmah ima i Hotel Sibila sa jednom zanimljivom ponudom,http://www.hotelsibila.rs/index.php/sr/izlet-sa-ruckom.html, pa ako hocete mogu ih nazvati i rezervisati mesta za voznju,a ima i druga opcije da se ide u setnju mozete i to videti na sajtu i posle otici u restoran. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Odzaci
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Pozdrav svima,ja sam nov ovde,a od skoro vozim Majesty 250 2003god.Zanima me odrzavanje,delovi... Mozda i neko druzenje kad polozim0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Pozdrav i dobrodošao! :zdravo:

 

Nadam se da je ovo slika motora koji si kupio a ne slika motora koji prodaješ pa ga na ovaj način "provodadžišeš"... Bilo bi ružno sa tvoje strane obzirom da si se danas učlanio na Forum. Za takve stvari postoji BJB Oglasnik. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Odzaci
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Hvala,taj motor sam kupio nisam imao drugu sliku nego sa oglasa!

Jel moze neko da mi kaze kolika je normalna potrosnja ulja ( potrosio je oko 2dl na 1000km) i na koliko se duvaju gume malo mi je tvrd motor?

Hvala pozdrav!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

U tom slučaju još jednom: Pozdrav i dobrodošao u MAXI družinu! :zdravo: Odgovore na tvoja pitanja ćeš verujem brzo dobiti od kolega koji su ovde već neko vreme. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 107 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Hvala,taj motor sam kupio nisam imao drugu sliku nego sa oglasa!

Jel moze neko da mi kaze kolika je normalna potrosnja ulja ( potrosio je oko 2dl na 1000km) i na koliko se duvaju gume malo mi je tvrd motor?

Hvala pozdrav!!

Maxi pozdrav i dobordosao :zdravo:

Motor ti je lep :takoje: ,a sto se tice potosnje ulje kod Majesty-a je skroz normalno i ja sam to prvo pitanje postavio ovde na forumu jer me je to malo cudilo :neznam: Posto se servis radi na 3000km,(po meni) nije puno 2dl nq 1000km,nas kolega Vaximo 944,ce ti se verovatno javiti cim bude video tvoje pitanje pa ce ti reci nesto vise o tome,ali u svakom Sslucaju nije to strasno....Sto se guma tice meni stoje prdnja 1,8 a zadnja 2.0 i jako sam zadovoljan.A voznji naravno ima,samo se javi,evo mi bas sad u nedelju cemo se naci svi koji voze Majesty-a,pa si pozvan naravno kao i svi drugi... :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 186 postova
  • Lokacija: Beograd, Savski Venac
  • Motocikl: BMW C 650 GT

@ smbata - dobrodosao, bas je lep motor! da te lepo sluzi i da predejte mnogo kilometara zajedno! :) sto se tice ulja i ja sam cuo da majesty ima obicaj da tros, ja na svu srecu nemam tih problema, ali mi zato punto ubija 1oda.gif

 

uzgred ljudi, jel ima neko predstavu koja je cena lagera zadnjeg tocka?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

I ja sam bas hteo da postavim pitanje u vezi potrosnje ulja, meni je na Madisonu (yamaha 150ccm)potrosio tako oko 2dl na 2000km pa sad citam ovde verovatno da je to normalno, a stalno sam proveravao kolicinu ulja i odjednom juce izmerim i vidim da je na pola... cudno malo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

ciao momci,ja samo da kazem da sam u italiji,ostajem dve nedelje pa ako nekom nesto zatreba od masinskih delova,nek javne...00393404156832,pozdrav svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja