Jump to content

Moto Zajednica

Kako početnika naučiti "prvim koracima" na motoru?

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post

Pozdrav svima na forumu, kao novi član red je dan napišem par reči o sebi, zovem se Milan iz Beograda, 44 god, dugugodišnji vozač automobila. Pre sto godina sam vozio motore, tačnije mopede. I sad evo posle toliko godina reših da razbijem monotoniju svakodnevice i upustim se u novi svet motociklista.

 

Kao prvi motor sam odabrao Tomos 14 od 50cc sa 4 brzine ( u  fantastičnom stanju, sve fabrika ) kao motor na kome bi jedno dve sezone učio i naučio tehniku i upravljanjem na motoru.

 

Odabir za ovaj motor je taj što je nekim čudom registrovan na žute table, znači mogu ga voziti sa mojom AM dozvolom, po ponašanju je pravi motor, pa kad na njemu naučim, polagaću za A2. Iako mi bliža okolina podsmešljivo komentariše motor tipa to voze samo po selima, te motor je praistorijski...i slični komentari, mislim da grše, em jeftin za održavanje em malo troši em pravi motor em brate mili nema plastike ako izuzmem zadnje štop svetlo. Voleo bi da čujem vaše mišljenje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Nemoj se stidis, nasi smo. Slobodno coveku predlozi koji 250 da kupi.

E, taj, tvoj omiljeni, prodat je odavno.  ;) 

P.S. Pozdravi kuma i mogao bi (kum), osim što ponekad neprimetno prisustvuje Forumu, ponekad i aktivno da učestvuje, jer mi je on, pored vas par, omiljen lik!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja