Jump to content

Moto Zajednica

Sta je pricao Bear Grylls

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Honda PCX 125

Bila bi dobra stvar kad bi bila dostupna..osecam da je jeftinije zakupiti pola hidroelektrane za svoje potrebe :D

 

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Pa i mislim da je tako. :) Držim se ipak ja starih mudrih Kineza za sada, mada nije isključeno da će i oni ovo kroz koju godinu izbaciti u "široku" upotrebu...1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Bila bi dobra stvar kad bi bila dostupna..osecam da je jeftinije zakupiti pola hidroelektrane za svoje potrebe :D

 

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

 

Ima na njihovom sajtu cena, ova slabija šerpa, V model od 5W (5V, 1A) je oko 140 kapitalističkih para. Tamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

...kad vidim cenu, obesio bih se bez šatora... :D ... ali mnogo dobra fora, mnogo više zebe pozadina na zemlji nego u vazduhu.

 

Pazi, spavao sam u pletenoj ležaljci u vreći, smrzao sam se više, nego u šatoru... U šatoru uvek imam onaj termoizolacioni sunđer, pa mi je toplo... A cena je verovatno 1staa.gif.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3485 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Па добро ако је баш хладно, увек можеш да заложиш ватру испод :lol:

Ako ti je tašta u šatoru, vatra obavezno. Tašte su zimogrožljive i mora da se obrati pažnja na tu okolnost.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Definitivno nesto sto zelim posedovati

https://www.kupujemprodajem.com/Bear-Grylls-ULTIMATE-Gerber-br-2-8787360-oglas.htm?filter_id=5368302

Hteo bi da obidjem porucivanje internetom. Da li postoji neka radnja kod nas u kojoj bi ovo mogao kupiti?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Yamaha 500XTZ Tenere (3AJ) - AGAIN :)

Pogledaj po lovackim radnjama u BG-u (Snajper,ARsenal, Army Shop....). Ja videh bas juce u Army shopu u Sarajevskoj neki narandzasti noz sa BG oznakama, ali nisam siguran da li je ovaj model koji tebe zanima. Pre vise meseci sam ih video i u Arsenalu. Posto nisi iz Beograda, potrazi brojeve telefona ovih firmi pa ih pitaj pre, da ne bazas napamet. Jedno vreme su se BG dzidza-bidze dobijale po nekim niskim cenama ako si sakupio dovoljno bodova na nekom lancu pumpi, ne znam da li to jos uvek traje. Eto, mozda nisa mbas bio od koristi, ali toliko znam :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XRV750 RD07a

Pogledaj po lovackim radnjama u BG-u (Snajper,ARsenal, Army Shop....). Ja videh bas juce u Army shopu u Sarajevskoj neki narandzasti noz sa BG oznakama, ali nisam siguran da li je ovaj model koji tebe zanima. Pre vise meseci sam ih video i u Arsenalu. Posto nisi iz Beograda, potrazi brojeve telefona ovih firmi pa ih pitaj pre, da ne bazas napamet. Jedno vreme su se BG dzidza-bidze dobijale po nekim niskim cenama ako si sakupio dovoljno bodova na nekom lancu pumpi, ne znam da li to jos uvek traje. Eto, mozda nisa mbas bio od koristi, ali toliko znam :)

Na MOL-ovim pumpama su prodavali sa popustom za sakupljene nalepnice ali nema vishe...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Momci hvala na informacijama

Kontaktirao sam vecinu army/lovackih prodavnica i mogu reci da nenormalno klepaju po usima. Za ovaj model noza traze uglavnom oko 8.000 din :stabre:

Ipak cu pokusati kontaktirati ovog lika sa KP i pokusati dogovoriti licno preuzimanje u BG.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dobar dan dobri ljudi.., 225 postova
  • Lokacija: Banja Luka,Republika Srpska
  • Motocikl: Transalp 600 PD06 91.god.;Africa twin RD03

Definitivno nesto sto zelim posedovati

https://www.kupujemp...lter_id=5368302

Hteo bi da obidjem porucivanje internetom. Da li postoji neka radnja kod nas u kojoj bi ovo mogao kupiti?

 

Imas u bosni online prodaja samo moras provjeriti koliko je dostavo ali mislim da nije skupa

Evo link...

http://www.pik.ba/artikal/11028516/gerber-bear-grylls-scout-izvidjacki-noz-31-000754/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dobar dan dobri ljudi.., 225 postova
  • Lokacija: Banja Luka,Republika Srpska
  • Motocikl: Transalp 600 PD06 91.god.;Africa twin RD03

Momci hvala na informacijama

Kontaktirao sam vecinu army/lovackih prodavnica i mogu reci da nenormalno klepaju po usima. Za ovaj model noza traze uglavnom oko 8.000 din :stabre:

Ipak cu pokusati kontaktirati ovog lika sa KP i pokusati dogovoriti licno preuzimanje u BG.

 

Imas u bosni online prodaja samo moras provjeriti koliko je dostavo ali mislim da nije skupa

Evo link...

http://www.pik.ba/ar...-noz-31-000754/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Momci hvala na informacijama

Kontaktirao sam vecinu army/lovackih prodavnica i mogu reci da nenormalno klepaju po usima. Za ovaj model noza traze uglavnom oko 8.000 din :stabre:

Ipak cu pokusati kontaktirati ovog lika sa KP i pokusati dogovoriti licno preuzimanje u BG.

 

na mol pumpama imas taj noz. bila je akcija da kad sakupis ne znam koliko markica, ili ne znam koliko natocis goriva, dobijas ga u pola cene, ako ne mozda i manje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 817 postova
  • Lokacija: Montenegro - PG
  • Motocikl: Honda Varadero xl 1000 v

SWEDF1EK_zpsd23fd6fa.jpgPo mom misljenju , noz koji je veoma praktican i pokriva vecinu situacija ( onih realnih u kojima se nalazimo kada kampujemo ) je Fallkniven F1 . Švedski vojni nož namijenjen situacijama preživljavanja, što znači i ekstremno korišćenje noža , izrađen je od veoma kvalitetnog čelika, dimenzije su sasvim dovoljne i dolazi u kožnoj ili plastičnoj futroli po izboru .

 

Moj nož mi je stigao u plastičnoj futroli i veoma sam zadovoljan njime. Pored njega imam još Preklopne SPRO i DAO , izviđačke SURVIVAL 1 , SURVIVAL 2 i TANTO FISHERMAN , te nož koji je koristila Vojska Jugoslavije ( meni veoma draga uspomena iz 1992 god ) .

 

Na kampovanje nosim šator Coleman Sundome za dvije osobe...

 

Moj arsenal nozeva .

 

tanto_zpsa542dd69.jpg

 

ramboll_zps245e34e1.jpg

 

 

survival-knife_zpse6294df9.png

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Yamaha 500XTZ Tenere (3AJ) - AGAIN :)

Kako ti se cini ovaj nareckani deo na prvom nozu? Ja to imam na jednom Buck-u i super je za secenje konopca, na primer, ali za druge stvari mi cesto smeta. Sta znam, moje iskustvo kod ovih stvarcica je: ''manje je vise'' i ''keep it simple'' :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja