Jump to content

Moto Zajednica

Han Pijesak - hard enduro ( 29.Jun-01.Jul)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

Obecao sam postaviti slike terena kojim ce se voziti ali ovde je jos snijeg pa se u sumu ne moze sa motorom! Evo par slika od danas, ovo bi bio jedan dio terena za voznju :

post-1718-0-13845800-1333809268_thumb.jpg

post-1718-0-59177200-1333809316_thumb.jpg

post-1718-0-28695800-1333809368_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

njami

Uzivo jos bolje izgleda :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

Na ovom dijelu staze nema nekih velikih prepreka i sl. ali su usponi epski :D iako ne izgleda tako na slikama!

STA40078%2520%2528Copy%2529.JPG

 

STA40080%2520%2528Copy%2529.JPG

 

STA40081%2520%2528Copy%2529.JPG

 

STA40082%2520%2528Copy%2529.JPG

 

STA40084%2520%2528Copy%2529.JPG

 

STA40085%2520%2528Copy%2529.JPG

 

STA40087%2520%2528Copy%2529.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

Vanja jel ovo ono skijalište đe smo morali da pazmo da ne plašimo konje :moto3: ako Bog da eto me :zdravo:

Jeste ,samo druga staza ,ova je jos bolja ,ima na vrhu strava uspon ali nisam mogao danas gore od snijega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Romanija je prelepa! Sećam se još kao klinac sam bio na Romaniji, moji su sa Sokoca i Đedovaca. Ako Bog da, jednom ću se i ja pridružiti vožnjama... :moto3:

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Pored dobrog offa sto nas tamo čeka, od Bratunca do Han Pjeska i na dalje prema Sokolcu je mnogo dobar asfltni put za voznju. :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Detoksifikovan, 214 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: TDM 900 - 2002.

Pored dobrog offa sto nas tamo čeka, od Bratunca do Han Pjeska i na dalje prema Sokolcu je mnogo dobar asfltni put za voznju. :moto3:

 

1. Jesam ja dobro shvatio da su "pozvani" samo motori ispod 150kg zive vage?

 

2. Da li mora motor da bude registrovan ako ide preko grane na prikolici?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

MX motor ne moze da se registruje.

Sta ja radim kad prelazim granice, prijavim ga (kad ovaj pita "imatel' sta za prijavit'?" :D ) i to je to, kao da nosim televizor.

To sam uradio kad napustam EU, a onda taj papir nosam okolo i prelazim ostale granice "na mahanje" (tj. niko me nista ni ne pita).

 

Znaci prijavis i kad se vracas opet se ovjeris da si ga vratio i to je to.

 

ps. I ja bih rado ovuda projahao, ali bojim se da se nece posloziti ovaj milion kockica koji za to treba da se slozi...0plac.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Kotor ,MNE
  • Motocikl: KTM SUPERENDURO 950R

neznam treba li prikolica biti registrovana preko granice kad se ide :)moze li se to kako zaobici pa da idem :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

Plan je sledeci: petak posle podne skup u kampu ,postavljanje satora ,vecera (rostilj) itd.

Subota voznja cijeli dan ,stvari ostaju u kampu ,povratak u kamp ,vecera (romanijska jagnjetina), hladno pivo ...Nedelja dorucak i polako kuci.

 

Dobro bi bilo da se polako pocne sa prijavama ,da vidimo koliko nas ima !!!

 

Jedna napomena ,kako je voznja hard ,tako je i smjestaj hard :D ,zaboravite na civilizaciju ta dva dana ,kamp je u sumi ,planina ,noci su hladne ,mehanicara i vulkanizera nema :D obezbjedicu dovoljno vode za sve potrebe ,hranu ,pice,gorivo i to je sve! U slucaju da vrijeme bude lose postoji i plan B ,o tome ako bude potrebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Aj da vidimo ima li zainteresovanih, pa cemo videti oko odlaska.

 

Vanja, moze li se doci i vozikati sa velikim motorima ne vezano za hard voznju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R
:D vidim ja u sta ce se ovo pretvoriti :D :D Ako ima vise zainteresovanih nasao bi nekog da vodi grupu sa vecim motorima ,moze da se napravi fina voznja od kampa do vrha Jahorine ,preko Zepe ,Borika ,vecim dijelom laksi off road ,a manjim dijelom asfalt .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Konacno nesto sto je za moje motorce :D.

 

Ali pre nego se prijavim ako mozes GS na neka pitanja mi odgovoris :)

 

 

Koliko je najdalja tacka trase udaljena od kampa? (Pitam jer celodnevnu HE voznju tesko mogu izdrzim, pa bi se u nekom trenutku verovatno odvojio i pravac nazad u kamp)

Da li u kampu ima signala za mobilne telefone? (Jbg takav posao <_< )

Da li je teren prohodan i za cross motore, tj dal ima puno deonica sa dubokim blatom gde je tesko postici zalet?

Dal je moguce od nekih delova trase do kampa stici nekim "lakim putem"? (Ono asfalt, makadami, ...)

Jel ima piva za uvece da se nabavi :D :D :D ?

 

 

 

I da opet dosadni ja, ako neko prolazi ili ide iz BGa sa kombijem prikolicom i ima mesta za jos jedan motor i raspolozen je za taljenje za troskove nek se javi ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

:D vidim ja u sta ce se ovo pretvoriti :D :D Ako ima vise zainteresovanih nasao bi nekog da vodi grupu sa vecim motorima ,moze da se napravi fina voznja od kampa do vrha Jahorine ,preko Zepe ,Borika ,vecim dijelom laksi off road ,a manjim dijelom asfalt .

 

Neko bi mozda dosao sa velikim jer nema mali.

Ako ne registrujem DRZ-a, onda Africa. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

Konacno nesto sto je za moje motorce :D.

 

Ali pre nego se prijavim ako mozes GS na neka pitanja mi odgovoris :)

 

 

Koliko je najdalja tacka trase udaljena od kampa? (Pitam jer celodnevnu HE voznju tesko mogu izdrzim, pa bi se u nekom trenutku verovatno odvojio i pravac nazad u kamp)

Da li u kampu ima signala za mobilne telefone? (Jbg takav posao <_< )

Da li je teren prohodan i za cross motore, tj dal ima puno deonica sa dubokim blatom gde je tesko postici zalet?

Dal je moguce od nekih delova trase do kampa stici nekim "lakim putem"? (Ono asfalt, makadami, ...)

Jel ima piva za uvece da se nabavi :D :D :D ?

 

 

 

 

I da opet dosadni ja, ako neko prolazi ili ide iz BGa sa kombijem prikolicom i ima mesta za jos jedan motor i raspolozen je za taljenje za troskove nek se javi ;)

 

Trasa nije nigdje udaljena vise od 20 km od kampa i uvijek se moze izaci na neki put i nazad u kamp ,za to vjerovatno nece biti potrebe jer voznju i odmore mozemo prilagoditi tako da odgovara svima.

U kampu ima signal za mob. telefon.

Sto se tice blata ,ako nema velikih kisa blata nema ,a piva se moze nabaviti u dovoljnim kolicinama ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja