Jump to content

Moto Zajednica

Han Pijesak - hard enduro ( 29.Jun-01.Jul)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

ljudi najiskrenije sam srecan sto se ipak odrzalo ovo okupljanje jer je covek ulozio ozbiljan trud i zelju da sve uspe. Tereni su sigurno mnogo dobri, nazalost nisam mogao da dodjem ali cim pre eto me tamo.

Bravo svima :takoje: :takoje: :takoje:

 

Nadam se da ce ovo okupljanje da se ponovi i u godinama koje dolaze ,imam godinu dana da nadem jos novih staza ,da napravim bolje uslove u kampu itd . U meduvremenu svako ko zeli da posjeti ovaj kraj i da prode staze koje smo vozili neka me samo pozove par dana prije i sve cu organizovati ...

Drago mi je sto su svi otisli zadovoljni i sto je voznja 100% uspjela ,posebno zbog nekih ljudi koji su zarko zeljeli da ne bude tako...

 

Molim urednika da promjeni naziv teme u Han Pijesak HARD ENDURO ,nisam znao da upotrebom sadasnjeg naziva ugrozavam necija autorska prava ;) ,izvinjavam se ,nije bilo zlonamjerno :)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

ljudi najiskrenije sam srecan sto se ipak odrzalo ovo okupljanje jer je covek ulozio ozbiljan trud i zelju da sve uspe. Tereni su sigurno mnogo dobri, nazalost nisam mogao da dodjem ali cim pre eto me tamo.

Bravo svima :takoje: :takoje: :takoje:

 

Nadam se da ce ovo okupljanje da se ponovi i u godinama koje dolaze ,imam godinu dana da nadem jos novih staza ,da napravim bolje uslove u kampu itd . U meduvremenu svako ko zeli da posjeti ovaj kraj i da prode staze koje smo vozili neka me samo pozove par dana prije i sve cu organizovati ...

Drago mi je sto su svi otisli zadovoljni i sto je voznja 100% uspjela ,posebno zbog nekih ljudi koji su zarko zeljeli da ne bude tako...

 

Molim urednika da promjeni naziv teme u Han Pijesak HARD ENDURO ,nisam znao da upotrebom sadasnjeg naziva ugrozavam necija autorska prava ;) ,izvinjavam se ,nije bilo zlonamjerno :)

 

Autor moze da vakumira. ;):takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: VINKOVCI
  • Motocikl: KTM 640 Adventure

Ima dosta zainteresovanih za reprizu :D nije problem ,mozemo ponoviti ,a mozda napraviti da bude jos bolje!!

Pa da pocnemo sa prijavama :D

 

repriza +1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

Ima dosta zainteresovanih za reprizu :D nije problem ,mozemo ponoviti ,a mozda napraviti da bude jos bolje!!

Pa da pocnemo sa prijavama :D

 

repriza +1

 

10-12.Avgust.2012 ,Hard enduro vikend 2 :D ,kao i prosli put mozemo napraviti dvije grupe :

1. peglaci ;)

2. malo tezi motori ,kvadovi i ostali...

Imamo termin ,ako bude zainteresovanih idemo opet :takoje:;) ,sto da ne ,ko ce cekati sledecu godinu :D

Promenio član GS
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

Verovatno bi došlo nas troje, ako ne bude velika vrućina.

Na prosloj voznji je bio vreo dan ali u sumi nije strasno ,staze su od 1100 - 1400 mnm pa je u sumi dosta prijatnije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

Moj predlog je da se skupimo u petak uvece ,vozimo subotu skoro citav dan i u nedelju razlaz :D

@GhostMile nema voda u blizini , osim bunara :D a za kupanje nema ni vremena samo suma i pun gas ;)

Smjestaj kao i prosli put ,satori i ,ko bas ne voli spavati u satoru ,ima 5,6 kreveta u staroj kuci !

Hrana ,pice i sve ostalo sto je potrebno je prosli put bilo na moj racun ,sad sam planirao da neko ucesce za one koji dolaze i vracaju se u subotu bude 10e (dorucak ,pice,vecera itd..),a za one koji dolaze u petak i idu u nedelju 15e (Petak vecera ,subota dorucak i vecera ,nedelja dorucak ,pice za 3 dana ,itd.)!

To bi trebalo pokriti bar dio troskova a sa druge strane moje misljenje je da to nije puno...

Oni koji su bili proslu voznju znaju da je bila pored hard enduro grupe i grupa u kojoj su vozili ATV vozila i malo tezi motori ,tako da se moze prijaviti i sa vecim motorima ,naravno sa terenskim gumama i malo off road iskustva ... Za brzu grupu trazim ovih dana jos staza tako da ce sporija grupa imati svoju marsutu ,a brza svoju koja ce biti nesto kraca ali teza...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Evo me u Sremskoj Mitrovici. Propao sam totalno, ne mogu da hodam, ledja me ubise.

Jedini nacin da se pojavim u subotu je neki narodni cudotvorac u SM ili na Romaniji, da me uklikne ili sta vec. Ne mogu ni da lezim ko coek.

 

:(

 

Internet nemam, sad sam u BIke kafeu u SM. Pa sam mooozda popodne u sasincima (malog radi) a mozda opet svratim ovdje na pivo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

Ima li kakvih najava za ovu godinu ili je jos rano :)

 

Pripreme su vec pocele :takoje: najveci problem je termin ,bio je i prosle godine jer u junu i julu su Romanijacs , Kepijada ,Erzberg Rodeo i vecina zainteresovanih ne moze da se uklopi u takav raspored! Voznja ce biti najvjerovatnije krajem jula ili u avgustu.

Ove godine ce biti skroz odvojene dvije grupe ,hard enduro sa dosta tezom stazom nego prosle godine i druga grupa ATV i tezi motori ...

Jos jedna novost je da ce ove godine biti na raspolaganju i pet cross/enduro motora za one koji ne mogu da dodu sa svojim motorom ili voze neki motor koji nije za ovakvu voznju a imaju zelju da se voze sa nama ;) !

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Kotor ,MNE
  • Motocikl: KTM SUPERENDURO 950R

Ima li kakvih najava za ovu godinu ili je jos rano :)

 

Pripreme su vec pocele :takoje: najveci problem je termin ,bio je i prosle godine jer u junu i julu su Romanijacs , Kepijada ,Erzberg Rodeo i vecina zainteresovanih ne moze da se uklopi u takav raspored! Voznja ce biti najvjerovatnije krajem jula ili u avgustu.

Ove godine ce biti skroz odvojene dvije grupe ,hard enduro sa dosta tezom stazom nego prosle godine i druga grupa ATV i tezi motori ...

Jos jedna novost je da ce ove godine biti na raspolaganju i pet cross/enduro motora za one koji ne mogu da dodu sa svojim motorom ili voze neki motor koji nije za ovakvu voznju a imaju zelju da se voze sa nama ;) !

svaka cast,no comment :) ,pratim ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Ima li kakvih najava za ovu godinu ili je jos rano :)

 

Pripreme su vec pocele :takoje: najveci problem je termin ,bio je i prosle godine jer u junu i julu su Romanijacs , Kepijada ,Erzberg Rodeo i vecina zainteresovanih ne moze da se uklopi u takav raspored! Voznja ce biti najvjerovatnije krajem jula ili u avgustu.

Ove godine ce biti skroz odvojene dvije grupe ,hard enduro sa dosta tezom stazom nego prosle godine i druga grupa ATV i tezi motori ...

Jos jedna novost je da ce ove godine biti na raspolaganju i pet cross/enduro motora za one koji ne mogu da dodu sa svojim motorom ili voze neki motor koji nije za ovakvu voznju a imaju zelju da se voze sa nama ;) !

 

Bravo cika Vanja !!!! Napredujemo :moto3:

 

Jeli u planu ista lokacija kao i prosle godine?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

Opet na starom mjestu ;) sto se tice motora u pitanju su 4 kom. 2T 125 ccm i jedan 300ccm 4T , nisu neke zvjeri ali mogu posluziti :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

:care:

Ove godine dolazim po tebe ...za svaki slucaj :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

Aj recite kad biste kod mene da i ja organiziram nesto

Kad ima najmanje zmija ? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja