Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio Beverly 500ie

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

e Mare Mare mene i druga nam Cobeta nigde na spisku a zna se ko je tu tata skuter...cok cok cok!!!

 

za kaznu cu te oprasiti na tranzistoru ili u bloku kad te vidim!

 

svi se plase zveri i nece da se uhvate u kostac sa nasim azdajama :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • no colors, 164 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: CRF1000 AfrikaTwin

Jel cuo neko za coveka iz Subotice koji uvozi samo Beverlya i jel imao neko neka iskustva . Hvala (pokusacu da saznam i ime) ovako je malo opsirno znam i sam 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Jel cuo neko za coveka iz Subotice koji uvozi samo Beverlya i jel imao neko neka iskustva . Hvala (pokusacu da saznam i ime) ovako je malo opsirno znam i sam 1zdravo.gif

 

Ako je to taj covek ja sam od njega prosle godine kupio moj bivsi beverly i mogu reci da je sve ispalo fer i korektno.

Koliko se secam covek se zove Gavro.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 311 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Gilera Nexus 500

Evo da se i ja oglasim povodom prozivki na racun Bev 500, ako ces da skuter da kupujes srcem Beverly 500 je pravi izbor, price o tome da je to skuter za kurobecanje :) po gradu u mom slucaju su neosnovane, Od kada sam prvi put ugledao Bev 500 svaki put bi mi srce zaigralo kada bi neko prosao pored mene...

I najzad sam uspeo da ga kupim, 500 cruiser, koristim ga uglavnom za krace relacije, do 50km, prosli vikend sam isao od Ns za Ki bez ikakvih problema, ni price o neudobnosti a o performansama motora da ne pricam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V strom 650

Evo da se i ja oglasim povodom prozivki na racun Bev 500, ako ces da skuter da kupujes srcem Beverly 500 je pravi izbor, price o tome da je to skuter za kurobecanje :) po gradu u mom slucaju su neosnovane, Od kada sam prvi put ugledao Bev 500 svaki put bi mi srce zaigralo kada bi neko prosao pored mene...

I najzad sam uspeo da ga kupim, 500 cruiser, koristim ga uglavnom za krace relacije, do 50km, prosli vikend sam isao od Ns za Ki bez ikakvih problema, ni price o neudobnosti a o performansama motora da ne pricam...

 

 

Ma bre sta se opterecujes? Ljudi su puni predrasuda, pogotovo u Srbiji. Tako bi mogli sve vozace npr. Golfova da okarakterisemo kao _____ (dodati po zelji), ali to ne znaci da su svi takvi, tako isto ne znaci da su svi vozaci Beverly500 kurajberi. :) Cestitam na kupovini i da te dugo sluzi i lepo sluzi! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Beverly 300 ie

Trebalo bi stati na put ovim AA sektašima....Što više Bev kurajbera to bolje......:moto3:

Moglo bi neko okupljanje da se organizuje.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5600 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

khm... što reče cobe u nedelju: "maxiskuteri su S klasa kod motocikala" :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • no colors, 164 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: CRF1000 AfrikaTwin

Kao sto je vec poznato . Ako ne po necemu drugom onda u mom nicku,Beverly je dosao u stalu (ne onaj koji sam zeleo ali tako se namestilo) extra je. Bas kao sto sam predpostavljao . Zao mi je samo sto nisam probao BV 500 uhh. Bice,bice .

Vidim da se pokrenula mala komparativna zezancija i poredjenje

 

E vidite ovako vozio sam i Atlantica jedan dan skoro. Pa 14cola pozadi uopste nije udobno (male neravnine,rupe ) jednostavno motor je neudoban ili tvrdo postavljen(mozda samo doticni model) ali moje iskustvo govori da je BV(250) puno udobniji . Opet da se ogradim ne govorim o udobnosti sedista komparacija je ne potrebna. Atlantic u plusu zescem 1zdravo.gif

 

Opet nisam vozio BV 500 ali 250 ima odlicnu ciklistiku,16coli daje mu i stabilnost i udobnost. Meni extra fali snage 0stabre.gif hmm pa ok 250cc

Ja dajem + za Beverlya1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Beverly 300 ie

Profesore,novi Bev pozadi ima 14-icu,napred su zadrzali 16.....nije valjda da je nov manje udoban i da se slabije vozi od starog?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / Yamaha T-max / Yamaha MT-09 Tracer

Ne razumem zasto ste se toliko uhvatili za precnik gume... Nije to jedina stavka koja utice na udobnost, stabilnost, upravljivost...

Mnogo vise stvari utice na to... 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6713 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Momci, Atlantic i Beverly nisu pravi motori.

Troll-face-5.png

 

Izvini Kristijane, nisam te prepoznao! 1lol.gif1lol.gif1lol.gif

 

To je kultura neka, sacuvaj Boze :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • no colors, 164 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: CRF1000 AfrikaTwin

I novi i stari bv500 ima 14col pozadi. A odskora i 350 cc deli istu. Nisam probao ...tako da no comment. Ali samo kazem svoja zapazanja . Nisam rekao da je precnik felne presudan kod udobnosti,tvrdoca vesanja igra glavnu ulogu. Ali zato Atlantic se bolje obara nego Bv 250 eto iskreno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 311 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Gilera Nexus 500

Potrebna pomoc oko nabavke kofera za beverly 500 cruiser!!!! Porucio sam kod pazinija u Ns-u, kosta boga oca kad ono stigao mi ostecen kofer, jos mi trazili da platim punu cenu!!! Kazu da se na sledecu isporuku ceka 20 dana, i naravno odkazao sam porudzbinu! Zna li neko gde moze da se nabavi neka zamena da je pribliznih dimenzija kao original?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja