Jump to content

Moto Zajednica

Red Bull Romaniacs (13.Jun-17.Jun)

Recommended Posts

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Ja bih da podelim s vama moj skroman zaključak.

 

Da je i Komatović stasao za Dakar rally pa da uživamo gledajući Sagmaistera, Komatovića i Ristića u januaru :takoje: :takoje: :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Ja bih da podelim s vama moj skroman zaključak.

 

Da je i Komatović stasao za Dakar rally pa da uživamo gledajući Sagmaistera, Komatovića i Ristića u januaru :takoje: :takoje: :takoje:

 

Stasao je Koma davno za Dakar samo da mu neko da 100 somica :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Ja bih da podelim s vama moj skroman zaključak.

 

Da je i Komatović stasao za Dakar rally pa da uživamo gledajući Sagmaistera, Komatovića i Ristića u januaru :takoje: :takoje: :takoje:

 

Stasao jeste, al ga jebe jedan detalj .. Srbija .. a i mislim da mi je jednom spomenuo da nema takve ambicije ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Dakar reli je pozeraj koji nema veze sa Romaniacsima. Onaj ko izvozi Romaniacse izvozice i Dakar, samo za Dakar treba mnooogooooo vise novca. Jednostavno se tako jedna grupa ljudi zastitila od priliva sveze krvi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Ja bih da podelim s vama moj skroman zaključak.

 

Da je i Komatović stasao za Dakar rally pa da uživamo gledajući Sagmaistera, Komatovića i Ristića u januaru :takoje: :takoje: :takoje:

 

Stasao jeste, al ga jebe jedan detalj .. Srbija .. a i mislim da mi je jednom spomenuo da nema takve ambicije ..

 

Promenio bi ambicije, da ima 100 somica :moto3: :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Dakar reli je pozeraj koji nema veze sa Romaniacsima.

 

Au matori .. Nemojmo preterivati .. Dakar reli je jednostavno drugaciji tip relija i to je sve sto moze da se kaze. Da je pozeraj, to svakako nije i svaka cast svima koji krenu i izvozaju ga ..

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Red bull Romaniacs je hard enduro takmicanje, a Pariz-Dakar je reli, razlicita vrsta takmicanja i voznje je u pitanju.

Gledao momke uzivo, voze za sve pare, pa i vise od toga :D Koma sinoc sedi sav u modricama kao da je dosao sa kafanske tuce :D Goran skrsio motor, pao sa neke litice, ali je on ok. Obojica su probili vreme, nije im priznat dan trke i dobili su po 6 sati kazne (ovo vazi za juce).

Eto informacija sa lica mesta iz prve ruke.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Bio, video, i opet idem.

 

Nasi su pobedili i sebe i Karpate. Svi su zavrsili trku koja je nenormalno teška. Jedan od Dakar vozača je prokomentarisao, "da mi je jedan dan Dakra da se malo odmorim".

 

Evo i malo slika da dočaraju atmosveru uzavrle krvi na chekpointu.

 

dscn2254.jpg

 

dscn2261.jpg

 

dscn2265.jpg

 

dscn2285.jpg

 

dscn2290.jpg

 

dscn2296.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

to brdo je bilo u nedelju, a mi otisli ujutro rano kuci.

mada sad sa ove tacke gledista, mozda bi ipak to brdo pratio sa strane i pokrio se usima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Сви смо стигли! Било је непрепричљиво тако да ни нећу препричавати. :)

 

Кома је завршио на 17. месту, а Божа на 19. месту у експерт класи.

Патак је био 21, а Горан 33. у хоби класи!

 

Навијали и помагали нашима, дружили се и зајебавали до бесвести!

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo da se javim i ja da smo svi stigli zivi i zdravi sto je najbitnije.

Trka je bila kao i prosle godine preteska ali jako lepa. Karpati delju nestvarno. U dva dana bile su neke deonice preko samih vrhova koje su bile prelepe za velike motore, vozilo se preko 100km/h, pogled je pucao po celoj Rumuniji. Moracu da malo pretrazim gde se to tacno nalazilo ali vredi otici opet turisticki i svakom bi to preporucio.

Sama trka teska kao i prosle godine. Boza i ja smo se oprobali u ekspertu i prezivesmo :lol:

Ja sam pao na prologu i procurelo mi je kvacilo pa nisam mogao da zavrsim. Dobio sam 20min kazne i startovao poslednji. U expert kalsi nema bas indijanaca pa je bilo tesko nekog obici osim na teskim delovima. Medjutim prvog dana je na tim teskim delovima bilo nemoguce proci a da trojica ne nose motor jer su ovi iz pro klase vec dovoljno raskopali. Boza i ja smo cekali recimo preko sat vremena na tom jednom mestu dok se nisu vozaci ispred nas izvukli medjusobno. To je automatski znacilo da kasnimo isto toliko iza njih. U principu kako smo startovali sa prologa tako smo i vozili dalje. Treci dan je bio prekretnica i totalni raspad. Uzasno teski i naproni tereni. Mislim da je samo njih desetak zavrsilo u vremenu. Ja sam izvezao sve ali probio vreme od nekih 10 sati koje je bilo predvidjeno za taj dan. Dobio sam kaznene sate ali se tu promenio raspored na rang listi jer su vise sati dobili ljudi koji nisu zavrsili uopste taj dan. Cetvrti dan je bio lagan bez nekih preteskih detalja. Bio je samo jedan kamenolom gde si morao vertikalno da se bacis niz njega ali ovo ostalo je bilo OK :lol:

 

Hteo bih svima da se zahvalim koji su nam pruzili podrsku a narocito nasem logistickom i servisnom timu

Srdjan KTM Srbija

DR.Chala iz Zagreba

SpaVe

Beli

Ovu ekipu mozete slobodno da rentate za sve sto vam treba, rade i svadbe, rodjendane, takmicenja, ma apsolutno sve :care: Jedino sto morate da nabavite malo kulena i dzemica, nece da rade na prazno :-)

Zahvalio bih se i ljudima koji su dosli u Rumuniju i pomogli koliko su mogli

Kepa

Rusic

Aca

Joca

Coka

Marko Zemun

Vlada

 

Slike nemam jer sam gledao samo ispred sebe ali ima DR.Chala, dobicemo za neki dan pa cu da okacim.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Jel to znaci da bi Koma i Boza da su vozili hoby klasu verovatno bili na podijumu?

Ne verujem. U hoby klasi su se prijavili i momci koji su bili realno za expret ali su jurili medelju zbog recimo sponzora i zato su presli u nizu klasu gde im je siguran rezultat. Ti momci idu preozbiljno, na par mesta su me obisli i video sam da su to mnogo ozbiljni vozaci.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Ma kad ovo gledam izgubim volju da sjednem na motor vise ikad, ma nije ovaj sport za mene

 

VAMA SVAKA ČAST MAJSTORI

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja