Jump to content

Moto Zajednica

F650: Robert Ada VS Dragon Ada Auspusi

Recommended Posts

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: BMW F 650 GS Twin

Planiram da zamenim fabricki lonac na BMW f 650 gs twin, ima li ko iskustva sa Robertovim ili Dragonovim loncima da mi preporuci za koji da se opredelim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Robertovi su bas po mom ukusu, nisu previse bucni, vise kao potmula grmljavina, vise mi leze, po zvuku, nego bilo koji brendirani, a i kvalitet izrade ne zaostaje.

Preporuka !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6712 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Takodje mogu da preporucim Roberta, covek je tacno pogodio ono sto sam trazio, da grmi, a opet da ne bude neko bezvezno urlikanje. Sto kaze Jasminko, bas kao potmula grmljavina. Sem toga, preradio mi je cev na slip on kao i stari lonac, to je tako pedantno uradjeno da mi je milina svaki put kada vidim i startujem Kawu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Takodje mogu da preporucim Roberta, covek je tacno pogodio ono sto sam trazio, da grmi, a opet da ne bude neko bezvezno urlikanje. Sto kaze Jasminko, bas kao potmula grmljavina. Sem toga, preradio mi je cev na slip on kao i stari lonac, to je tako pedantno uradjeno da mi je milina svaki put kada vidim i startujem Kawu.

 

koliko para za celo to zadovoljstvo? stari prepravka na slip on i novi slip on + cev prepravka na slip on. ochem i ja pa da vidimo koliko che da me boli :lol:

i dal se isplati zajebavati?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Ja sam Afriku kupio sa već montiranim Dragonom. Zadovoljan sam, stvarno ima tončinu kakvu sam i zamišljao da imam. No, ni Robertovi nisu loši.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5600 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Njih dvojica su kumovi. Radili su zajedno pa se "rasprcali" i sad svako radi za sebe. Lično imam iskustva sa Ištvanom (Dragon) a ima drugara koji imaju pozitivno iskustvo i sa Robertom (Race)... Svejedno je gde god odeš. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 283 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

Takodje mogu da preporucim Roberta, covek je tacno pogodio ono sto sam trazio, da grmi, a opet da ne bude neko bezvezno urlikanje. Sto kaze Jasminko, bas kao potmula grmljavina. Sem toga, preradio mi je cev na slip on kao i stari lonac, to je tako pedantno uradjeno da mi je milina svaki put kada vidim i startujem Kawu.

 

koliko para za celo to zadovoljstvo? stari prepravka na slip on i novi slip on + cev prepravka na slip on. ochem i ja pa da vidimo koliko che da me boli :lol:

i dal se isplati zajebavati?

 

Robert nije skup, on mi je za 4 sata takve pedanterije u izradi cevi do topa (sa tri krivine od 6 delova) tražio 3.000,00 dinara. Ja nisam stavila njegov auspuh jer sam donela svoj Leo Vince, ali one njegove koje sam videla su vrhunski urađeni, lepi na oko, a on garantuje da ne bih mogla da napravim razliku u zvuku između nekog njegovog modela i tog svog topa koji sam donela.

Evo sličice cevi, njegovi su radovi prepoznatljivi.

Sve preporuke za Roberta! :takoje:

post-12476-0-86303900-1328256938_thumb.jpg

post-12476-0-79335400-1328256947_thumb.jpg

post-12476-0-00662200-1328256955_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6712 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Takodje mogu da preporucim Roberta, covek je tacno pogodio ono sto sam trazio, da grmi, a opet da ne bude neko bezvezno urlikanje. Sto kaze Jasminko, bas kao potmula grmljavina. Sem toga, preradio mi je cev na slip on kao i stari lonac, to je tako pedantno uradjeno da mi je milina svaki put kada vidim i startujem Kawu.

 

koliko para za celo to zadovoljstvo? stari prepravka na slip on i novi slip on + cev prepravka na slip on. ochem i ja pa da vidimo koliko che da me boli :lol:

i dal se isplati zajebavati?

 

Isplati se jer nema nakaradnih varova i budzevina. Sve je izaslo nesto preko 100 eura.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

Takodje mogu da preporucim Roberta, covek je tacno pogodio ono sto sam trazio, da grmi, a opet da ne bude neko bezvezno urlikanje. Sto kaze Jasminko, bas kao potmula grmljavina. Sem toga, preradio mi je cev na slip on kao i stari lonac, to je tako pedantno uradjeno da mi je milina svaki put kada vidim i startujem Kawu.

 

koliko para za celo to zadovoljstvo? stari prepravka na slip on i novi slip on + cev prepravka na slip on. ochem i ja pa da vidimo koliko che da me boli :lol:

i dal se isplati zajebavati?

 

Isplati se jer nema nakaradnih varova i budzevina. Sve je izaslo nesto preko 100 eura.

robi je odlican,ovog drugog i neznam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: BMW F 650 GS Twin

Njih dvojica su kumovi. Radili su zajedno pa se "rasprcali" i sad svako radi za sebe. Lično imam iskustva sa Ištvanom (Dragon) a ima drugara koji imaju pozitivno iskustvo i sa Robertom (Race)... Svejedno je gde god odeš. :takoje:

 

hvala 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: SUZUKI SV 650 N

I ja sam takodje u nedoumici izmedju Dragon-ovih i Robert-ovih modela auspuha..Planiram posle zime da kontaktiram Roberta da vidim sta mi on preporucuje za moj SV650. Nekako citajuci komentare i gledajuci slike kod njega na facebook profilu,mnogima sto je odradio prezadovoljni su i sve pohvale pisu. A po cim se procuo i u mom Pomoravskom kraju, pretpostavljam da je kvalitetan majstor :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Glas za Roberta,ako mu to zdravlje dozvoljava.Imajte u vidu da je covek invali.Majstor je vrhunski,bez bilo kakvih nepoznanica vezano za posao kojim se bavi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750S

Robert! Nisam imao prilike da saradjujem sa ovim drugim, ali svakako mogu Roberta da pohvalim. Spreman da izadje u susret i uradi sve onako kako ti zamislis a da to lepo izgleda. A uz to nije ni skup. Sve preporuke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

"Dragon" mi je nepoznat ali u Roberta se kunem! :takoje:

 

U dva maila se dogovorili sta mi treba, sve do poslednjeg zahteva je ispunio... (Trazio sam dupli karbon zid, zbog tvrdoce, od dubine zvuka plombe ispadaju! ) Samo reci hvale za Race.

 

Pozdrav Nenad. :moto3:

post-4737-0-26158900-1354828316_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bodi biber, 729 postova
  • Lokacija: Pancevo(vazdusna banja)
  • Motocikl: Suzuki gsxr 1000 K9 , Vmax 1200 1996

Jel se zna da li Robert radi prepravke grane ? U smislu da se napravi grana koja ce imati istu duzinu puta od jednog i drugog cilindra do glavne cevi ili ti 2-1 odnos,a da ostane isti unutrasnji promer cevi.

 

****Inace imam na KLE Robertov auspuh i sve preporuke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

Jel se zna da li Robert radi prepravke grane ? U smislu da se napravi grana koja ce imati istu duzinu puta od jednog i drugog cilindra do glavne cevi ili ti 2-1 odnos,a da ostane isti unutrasnji promer cevi.

 

****Inace imam na KLE Robertov auspuh i sve preporuke.

 

I mene interesuje isto, da zamijenim fabricke grane na kle-u...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bodi biber, 729 postova
  • Lokacija: Pancevo(vazdusna banja)
  • Motocikl: Suzuki gsxr 1000 K9 , Vmax 1200 1996

Jel ima neko njegov mail ili kontakt broj posto jedino sto sam nasao je kontakt od Ada Dragon,a koliko znam to su sada 2 zasebne radionice ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja