Jump to content

Moto Zajednica

F650: Robert Ada VS Dragon Ada Auspusi

Recommended Posts

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zrx1100r

Mislim da je kvalitet slican ili isti..Kada sam zvao pre par meseci, Dragon je bio prilicno skuplji od Roberta, 120 e po topu, kod Roberta je bilo 90e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6811 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Auspuh treba kupiti od Roberta. 

 

Pedantnijeg coveka do sada nisam sreo. Alat, radionica, masine, pristup motociklu, perfektan.

 

Drugi fakt, prisustvao sam i gledao kako ugradjuje auspuhe. Sve iz kolica uz veliki napor. Zasluzuje svaki evro i vise toga, kad sve to vidite mozete samo da kazete svaka cast, skinite kapu i odete sa tornadom u mislima. 

 

Prosle godine smo uradili dva komada sa cevima TDM, vrede mi vise i drazi su mi no da imam dva MiVV-a. U njima je volja i snaga Roberta da u jako teskom stanju stvori nesto i kroz taj rad odrzi sebe i svoje sampostovanje. Nazalost, ne moze samostalno, pri izradi i ugradnji mu pomaze zena. Sa voljom, smireno, tacnim instrukcijama. Drago mi je da su takva porodica, to je danas veoma retko i za postovanje je. 

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 600SA

Dosta sam citao po netu kod koga da odem da mi uradi auspuh za moju hondu CBF 600 SA. Nekako se svelo na dva bivsa partnera iz Ade. Guglujem jednog i drugog i vidim da Dragon ima sajt sa vise modela i tu svasta moze da se nadje. Kontaktiram ga i priupitam coveka za oblik i zvuk i on mi kaze da je sve moguce i da nije problem. 

Ne pozurim, nego jos malo cituckam po forumima utiske ljudi koji su radili kod njih i vidim da su ljudi prezadovoljni kako Robert radi. Robert nema svoj sajt, nema fejs stranicu i ne mozete da vidite vise modela na lageru jer ih i NEMA (barem ja nisam nasao). Covek je prestao da radi na veliko i jednostavno nema nista gotovo u radionici.

Posaljem mu mejl sa upitom da li moze da mi izradi heksagonalni auspuh i Robert mi kulturno i opsirno odgovara da moze i atacuje fotke predhodnih auspuha. Prohrom  i kapica od karbona a ne neka glupava folija! Tvrdi da su sve komponente u njemu identicne Akrapkvicu i da koristi iste materijale. To mi je rekao kad sam dosao na ugradnju i BAS verujem da je tako!

Hvale i utisci ljudi koji su radili kod njega su pomogli u odlucivanju i opredelim se za njega. 

NISAM POGRESIO!!!!

Covek je toliko pedantan i precizan da to nije normalno!! Radionica cista i uredna da lizes pod. Komunikacija sa njim do ugradnje kulturna, puna postovanja i ljubaznosti. 

Da skratim....

Sve ovo sto ja pisem mozete procitati i u drugim temama po raznim forumima. Ja nemam tu naviku da pisem i ucestvujem u forumaskim diskusijama ali imam potrebu da pohvalim ovog neverovatnog coveka i njegovu porodicu koja mu pomaze u izradi i montazi. 

Jako je tuzno sto nema vise snage da radi puno i sto se polako blizi momenat kad ce skroz prestati sa izradom izduva. Sada radi samo po porudzbini...

Razmisljao sam da stavim nekakvu nalepnicu nekog poznatog proizvodjaca i mnogo mi je drago sto sam odlucio da mi stavi svoj logo na izduv. Sa najiskrenijim ponosom cu voziti i uzivati u neverovatnom zvuku!!!

Jednostavno, nemoguce je biti nezadovoljan i naci bilo kakvu zamerku na kvalitet i uslugu!!

 

 

IMG_0270.JPG

IMG_0272.JPG

IMG_0274.JPG

IMG_0282.JPG

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja