Jump to content

Moto Zajednica

nekako malo zapostavljen motor kod nas

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Suzuki RF 600 R

Zanima me da li neko ima nekog iskustva sa hondom NTV 65o? Kakvi su vasi utisci, misljenja i znanja o njoj? (sve osim svadji je pozeljno)

I +, bio bih zahvalan kad bi sa mnom podelili vasa iskustva sa kardanskim prenosom sto se motora tice :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Odlican, izdrzljiv i PROVEREN agregat na vise modela, kardan pouzdan i zahteva MINimalno odrzavanje..... za VOZIKANJE odlican motoric!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBRF4i, KLX650, TT600S

Slazem se. Jedno vreme sam jurio NTV650 i NT650V (Deauville), ali nisam nasao primerak za sebe... NTV650 zbog velike izdrzljivosti u nekim zemljam koriste kao kurirsko vozilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6712 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Odlican motor, pogotovo za taj novac! Koliko sam citao neke starije testove, pokazao se vrlo dobro medjutim, kao manu su naveli da je ''bezzivotan'' i dosadan motor. Po principu, smara u odnosu na konkurenciju i da je to bio razlog slabe prodaje i kratke proizvodnje. No, da je odlican motor i dobra osnova, potvrdjuje cinjenica da mu je Honda nabacila plastike i dobila Deauville, potpuno isti motor u drugom pakovanju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Suzuki RF 600 R

Wozi jedan drug,jako dobar motor...Ali sad msm da je prodaje,ako te interesuje mogu da se raspitam i da slikam..

 

ajde, ako te ne mrzi raspitaj se i nabaci koju sliku razmisljam da uzmem takav kad krene sezonica :) hvala unapred :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Skoro smo nesto cackali na jednoj Revere,bas sam obratio paznju...na satu originalnih 78000.Kaze gazda,nikad nista,samo teram...u motore se covek ne razume ama bas nista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
Pre 14 sati, TylerMax je napisao:

Bravo, s takim sem jaz potoval po evropi! V kakšnem stanju je?

odlican je ko bonbonica...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
On 7.11.2021. at 0:44, TylerMax je napisao:

Bravo, s takim sem jaz potoval po evropi! V kakšnem stanju je?

odlična hondica al ipak bi hteo malovece zato i prodajem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

pozdrav svima evo da malo osvezim temu dobio sam mayl od kolege koji je vozio ovaj motor  pa ako dozvolite da ga ,,citiram,,,teško se mogu pronaći neka iskustva oko ovog motora honda ntv 650,to je starija mašina nema puno primeraka kod nas...Dizajniran je da traje i traje a nije za izložbu zato će retko ko stane kod ovog motora i da ga gleda malo stariji ljudi ga voze ..vidi se po Europi,,oni ne pateod toga da im motor privlači pažnju.ovaj motor ima snagekad treba i odviše.. dobro se ponaša i na malim i na velikim obrtajima V motor je elastičan pa ima uvek dovoljno snage na autoputu se savim ok ponaša obilazi  i pretiče bez problema i potrosnja nikad ne prelazi 5 litara . jos jednom motor je napravljen da traje .pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
On 2.2.2012. at 13:33, Alekre je napisao:

 smara u odnosu na konkurenciju i da je to bio razlog slabe prodaje i kratke proizvodnje. No, da je odlican motor i dobra osnova, potvrdjuje cinjenica da mu je Honda nabacila plastike i dobila Deauville, potpuno isti motor u drugom pakovanju!

Paa... grešiš ovaj, grešiš silno sinak :D

brojke govore sasvim suprotno, NTV650 Revere se proizvodio od 1988 pa sve do 1997 sa vrlo blagim restajlingom, a posle 1998 je urađen mnogo radikalniji redizajn i dobio je ime "Deauville" , dakle, 10 godina u proizvodnji u svom prvobitnom obliku se može nazvati velik uspeh, siguran sam da ga nebi toliko dugo proizvodili da se nije dobro prodavao, možda nije motor koji iskače iz mase svojom pojavom, ali je tiho kroz godine izgradio svoj renome i bastion vernih fanova.

p.s. znam da je stari post al nisam mogao da odolim da repliciram u odbranu Reverke :aha:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Motor za razumne ljude. Ja ga nikada ne bih kupio (ne volim baš nejkede, a ni što je twin), ali zahvalno motorče do bola. Brat ga je vozio na polaganju za A (nisam siguran, ali sam bio ubedjen da ovaj motor ima manje snage nego što je to potrebno za polaganje za A na njemu, očigledno sam bio u krivu), i imao sam prilike da ga provozam na kratko. Što se snage tiče, moglo je to malo i bolje, ali za uživanje u laganoj vožnji, ok je. Lepo radi, lepo se vozi, prava honda jednom rečju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski
On 11.1.2022. at 13:26, Alekre je napisao:

Beži bre ti, cela decenija prošla od tog posta :D 

 

 

Meni je baš zabavno kad se neko "seti" da ti replicira posle 10-20 godina :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

pozdrav evo da se ponovo ovde upišem ..gledam  na stranici honda ntv ... na facebooku u Engleskoj se puno vozi ovaj model i dosta ga hvale .. i na ceni je ..zasto kod nas .dosta jeftin motor nema puno odrzavanje a kažu englezi nepoderiv ..zasto je kod nas redak motor  neznam dal uceloj Srbiji ima 100 kom....???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Zato što kod nas ljudi malo voze a puno palamude za tastaturom i kafanskim stolovima.

Odgovorno tvrdim da  (a tu ubrajam i sebe) što se manje vozi to ima više mana na svakom motoru... 

(Kako kaže naš narod "rđavome kur..."

Promenio član Andrej_Hotstepper
  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja