Jump to content

Moto Zajednica

GLASANJE NA TEMU "ULICA"

  

68 članova je glasalo

  1. 1. Koja fotografija je najbolja?



Recommended Posts

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Čestitam! Pobednik je Whatever.

 

Dragi prijatelji,

Helena nije ljuta :) Niti ovde uplićem svoje emocije kako je ben rekao. Nemam ja apsolutno nikakav problem sa vama. Nije mi krivo, niti me nervira to što neću biti urednik. Šta više, pada mi teret sa grbače. Mnogo bitnije stvari okupiraju moj život, a ova obaveza mi je samo stajala na putu. Ja ne napuštam forum kao što je ben rekao, već samo prepuštam nekom drugom da preuzme odgovornost na sebe da se bavi podforumom. Nažalost, nisam besposlena da svaki dan sedim i gledam šta se dešava na forumu, kao neki drugi.

Administratori neka odluče ko će doći na moje mesto.

 

Ne razumem ben na šta misliš kad kažeš da na TAKAV način napuštam forum?

 

Forum ne napuštam, a šta je to takav način, ja stvarno ne znam. Rekla sam da neću biti tu jer imam ispite. Nemam ja vremena da proveravam svaki dan ko je šta pisao, jer nemam nikog da radi moje radove umesto mene. To mi je ipak važnije od svih vaših pisanija.

Administratori su bili svesni da ću ja odsustvovati u ispitnim rokovima kad su mi nudili da budem urednik. To sam odmah rekla. Nisu imali problem sa tim.

 

To da je trebalo ranije da dam "ostavku" kako vi kažete, ne pije vodu. Davno sam rekla da ko god misli da je sposoban da bolje od mene obavlja ovaj posao može slobodno da ga preuzme.

 

Nego lako je kritikovati, a kad treba nešto da se radi svi se prave ludi.

 

Nikada nisam držala to mesto. Status urednika mi apsolutno ništa ne znači i nikada ga nisam zloupotrebila. Zato nemojte s pričom ZLI urednik radi šta mu se ćefne.

 

Nikada vam nisam brisala postove zato što su bili protiv mene ili zato što mi se ne sviđaju jer smatram da svako mora da ima mogućnost da izrazi svoje mišljenje. Uvek sam odgovarala na pitanja, uvažavala kritiku. Ako nekome nisam odobrila fotografiju za takmičenje to je imalo razloga i objašnjenje je poslato mail-om. Uvek sam tražila da učestvujete sa svojim idejama i predlozima, a jedina osoba koja je bilo šta predložila je Olja Maski i po njenom predlogu otvorene su dve nove teme. Kad je prošle godine takmičenje zamrlo, ne mojom krivicom - već niste ništa slali, rekla sam da ću ga ugasiti, pa ste se bunili. Od onda se sve vuče.

Koliko god da sam mogla gurala sam to takmičenje, ali ono ne može da živi ako ima dvoje ljudi koji su zaluđeni da ga stalno prate i večito su nezadovoljni, a ostali banu jednom u dva meseca. Jednostavno nema ambicije za tim na bajkerskom forumu, a ja ne mogu da dubim na glavi da bi nekog naterala da u ovome učestvuje.

 

Tako da, sve vas puno volim i pozdravljam. Neću time više da se bavim. Naravno da ću i dalje biti tu i učestvovati u temama. Nisam ni na koga ljuta, ne bunim se nizašta, ništa mi ne smeta. Izvinjavam se ako sam neke nervirala svojim ponašanjem, nije mi bila namera.

 

 

Družićemo se i dalje. Ćaos! :ljubav:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Samo da podsetim.

Takmičenje nema veze sa tim da li sam urednik ili ne. Pokrenula sam ga dok to nisam bila. Tako da ako hoću ja mogu da nastavim sa tim ili ne. Mogla sam samo jednom u mesec dana da otvorim forum i pogledam da li ima nešto za brisanje i da li na nekog moram da upozorim. Takmičenje nije bila moja obaveza kao urednika već moja ideja i dobra volja kao običnog člana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Beograd

Stvarno mi je krivo sto sam napisao post umesto da sam ti poslao privatnu poruku i sto sam se uopste upetljao i pokrenuo ovu diskusiju a drago mi je sto nisi ljuta.Sad sam se smorio kao pas i sam sam izgubio volju za ovim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Helena postoje prioriteti a to neko ne može shvatiti pa se ne brini. neznam šta si radila i kako si radila ali škola je na prvom mjestu i to je jedino bitno.

što se tice ulice ova je najbolja.

post-9020-0-32012900-1335815902_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja