Jump to content

Moto Zajednica

GLASANJE NA TEMU "ULICA"

  

68 članova je glasalo

  1. 1. Koja fotografija je najbolja?



Recommended Posts

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

No.1

_MG_0264.jpg

 

No.2

IMG_0025.jpg

 

No.3

IMG_0268.jpg

 

 

No.4

Leto.jpg

 

 

No.5

noc.jpg

 

 

No.6

P1150894.jpg

 

 

No.7

ulica_resize.jpg

 

Hvala svim učesnicima na druženju.

Predložite novog urednika ili neka se sam javi, pa da zamolim administratore da mu omoguće rad. Ja ću dati potrebne podatke za mail i photobucket nalog. Postavite nova pravila, ako mislite da mogu biti bolja ili ih izbacite. Kako vam drago.

Neću biti tu neko vreme zbog ispitnog roka pa se u međuvremenu dogovorite.

Srećno svima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Među glasovima se vidi ko je zašta glasao, zato je bezveze da samo napišete broj fotografije, poenta je da prokomentarišete zašto vam se sviđa. Šta je dobro, a šta ne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Beograd

Aha,ok.Ja sam mislio da nema komentarisanja do kraja glasanja da ne bi sugestivno uticali na one koji jos nisu glasali.Fotografija no.1 mi se najvise dopada od ponudjenih zato sto jedina prikazuje neku ulicnu scenu.Pas lutalica u Knez Mihajlovoj.Niko od prolaznika ne obraca paznju na njega,svi ga zaobilaze.Scena je jos tuznija jer je to hladan zimski dan.Kadar nije dobar,mnogo je sirok.Glavni motiv na fotografiji,usamljeni pas,je suvise sitan.Pored toga smesten je na pogresno mesto.Pogled ne ide na njega vec prelece preko njega i dijagonalom ide medju ostale prolaznike.Kadar je u stvari toliko los da nema leka ni sa kropovanjem.Prilikom snimanja ove fotografije autor nije razmisljao o glavnom motivu i o jakim horizontalnim i vertikalnim linijama na plocniku.Ipak razmisljao je sta zeli da prikaze.

Fotografija no.6 je svakako najbolja od svih.Prava siroka strafta i brzi automobili koji jure njom.Dobra ekspozicija,stativ,ispravne boje.Stil autora je vec prepoznatljiv tako da sam skoro siguran cija je fotografija.Mislim da on moze jos bolje i nisam mu dao glas jer se nije dovoljno potrudio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Meni broj 7. Svidja mi se uhvacen trenutak na ulici, CB, motivi su u trecinama, dubinska ostrina dobra, samo bih ja otkinuo malo prednji plan. 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Helena je dala ostavku... Tako da glasanje traje dokle god mi/vi hocemo...

 

A nek se javi ko hoce da je zameni i da vodi Podforum Fotografiju....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Beograd

A kako mislis neka se javi ko hoce da bude urednik foruma.Na sta to lici?I za to ces da nam objasnjavas da je normalno i kako je u redu.Za Helenu me ne cudi sto je na ovakav nacin napustila forum.Vegetirala je tu godinama badava,na kraju postavila dve nove zanimljive teme ali nije uspela da ih razradi jer je bez ideje.Ocigledno bila ne zainteresovana i na kraju je napustila forum bas onako kako ga je i uredjivala.

Jedino je normalno da neko od adminisrtatora vodi ovo dok se ne resi,a ne da se prepucavamo ovde zato sto se Helena naljutila jer smo primetili da je boli uvo za ovo.Da je bila iole savesna sama bi digla ruke od ovoga i na vreme,a ne na ovakav nacin.Takodje je glup stav bivseg urednika i njegovih branioca da je dobro sto uopste postoji ovaj podforum na bajkerskom sajtu.Netacno!Takmicenje moze biti zanimljivo upravo zato sto je potpuno naivno.Takvo je nekada i bilo ali je gomila ljudi odustalo.

Treba sto pre zaboraviti na Helenu i njene emocije i krenuti dalje.Za pocetak mislim da moze i bez urednika tj. da neko od administratora bude VD urednika.Sve sto nam treba su teme za takmicenje.Takmicenje treba da se odrzava na svaka dva ili jos bolje tri meseca sa tacnim rokovima i to je sve.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Ja mislim, da ovdje ima dosta ljudi koji nisu bajkeri, to se da primjetiti u dosta diskusija, komentara, pa i ovakvih takmicenja, sto po meni gubi smisao ovoga (bajkerskog) foruma. Upravo radi takvih, dosta pravih, starijih bajkera nece ucestvovati u radu foruma, sto je steta. Meni to smeta, ne znam za ostale. Ja bih volio da ima neki forum sa `cistokrvnim` bajkerima, gdje se nece drugi mjesati.

Ali, dobro, sta je, tu je. 1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Mislim da je 10 dana sasvim dovoljno. Glasanje je zavrsheno 0takoje.gif

 

Pobedila je fotografija pod brojem 3 0takoje.gif

 

IMG_0268.jpg

Cestitke autoru, a konkursi i glasanja ce biti obustavljena do daljnjeg zbog reorganizacije podforuma fotografija.

Hvala na paznji 1zdravo.gif

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

A kako mislis neka se javi ko hoce da bude urednik foruma.Na sta to lici?I za to ces da nam objasnjavas da je normalno i kako je u redu.Za Helenu me ne cudi sto je na ovakav nacin napustila forum.Vegetirala je tu godinama badava,na kraju postavila dve nove zanimljive teme ali nije uspela da ih razradi jer je bez ideje.Ocigledno bila ne zainteresovana i na kraju je napustila forum bas onako kako ga je i uredjivala.

Jedino je normalno da neko od adminisrtatora vodi ovo dok se ne resi,a ne da se prepucavamo ovde zato sto se Helena naljutila jer smo primetili da je boli uvo za ovo.Da je bila iole savesna sama bi digla ruke od ovoga i na vreme,a ne na ovakav nacin.Takodje je glup stav bivseg urednika i njegovih branioca da je dobro sto uopste postoji ovaj podforum na bajkerskom sajtu.Netacno!Takmicenje moze biti zanimljivo upravo zato sto je potpuno naivno.Takvo je nekada i bilo ali je gomila ljudi odustalo.

Treba sto pre zaboraviti na Helenu i njene emocije i krenuti dalje.Za pocetak mislim da moze i bez urednika tj. da neko od administratora bude VD urednika.Sve sto nam treba su teme za takmicenje.Takmicenje treba da se odrzava na svaka dva ili jos bolje tri meseca sa tacnim rokovima i to je sve.

 

Ako si toliko pametan, budi ti malo urednik... A vređanje Helene ostavi za priliku kad se vidite (vidimo) uživo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro maniac, 1751 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: Yamaha XT 600 E 3TB

Cestitam pobedniku, moja fotografija je drugoplasirana No. 6, ja zadovoljan ishodom takmicenja. Hvala svima koji su glasali za mene :D

A sto se tice ovoga oko urednika foruma, stvarno nije fer da mi trpimo zato sto niko nece da bude urednik. Ben10 je u pravu (mada mogao je malo lepse da izrazi svoje misljenje). Zasto da ne bude takmicenja, sad sam bas u elementu :D Mogu ja da se ponudim da pudem privremeni urednik foruma, da nastavimo normalno sa temama i takmicenjima, dok ne nadjete ili dok se ne javi neko drugi ko bi to dobro obavljao.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

A sto se tice ovoga oko urednika foruma, stvarno nije fer da mi trpimo zato sto niko nece da bude urednik.

 

Otkud ti ideja da nece niko da bude urednik? I kazi mi sta to tacno trpish? Mozda mogu da pomognem. Koliko vidim, do sada su "takmicenja" odrzavana redovno ..

Reorganizacija nekog podforuma zahteva odredjeno vreme, a naravno sve se to radi da bi "korisnici" koristili taj podforum, a reorganizacija ne moze da se desi "preko noci"

Tako da kao sto vidish, sve ide u korist clanova i sve je u redu .. Samo malo strpljenja ... 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Čestitke pobedniku! Nadam se da će se javiti i dati neke detalje o fotografiji, gde je napravljena, kada itd...

 

Moja fotografija je pod rednim brojem 7, valjda je trećeplasirana. Slučajno sam naišao autom na situaciju, parkirao se 20ak metara od njih (18-135 objektiv na 135 + krop faktor jer je slikano sa aparatom DX format) i krišom slikao da me ne primete. Padala je kiša pa sam slikao iz auta u pauzama kada ne rade brisači. Trudio sam se da me ne primete, ne verujem da bi im bilo svejedno što ih slikam dok oni po kiši skupljaju staklo.

 

Iskreno, nisam zadovoljan kadrom ali bolje nisam mogao a da ne pokisnemo i aparat i ja i da me ne primete.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Beograd

A kako mislis neka se javi ko hoce da bude urednik foruma.Na sta to lici?I za to ces da nam objasnjavas da je normalno i kako je u redu.Za Helenu me ne cudi sto je na ovakav nacin napustila forum.Vegetirala je tu godinama badava,na kraju postavila dve nove zanimljive teme ali nije uspela da ih razradi jer je bez ideje.Ocigledno bila ne zainteresovana i na kraju je napustila forum bas onako kako ga je i uredjivala.

Jedino je normalno da neko od adminisrtatora vodi ovo dok se ne resi,a ne da se prepucavamo ovde zato sto se Helena naljutila jer smo primetili da je boli uvo za ovo.Da je bila iole savesna sama bi digla ruke od ovoga i na vreme,a ne na ovakav nacin.Takodje je glup stav bivseg urednika i njegovih branioca da je dobro sto uopste postoji ovaj podforum na bajkerskom sajtu.Netacno!Takmicenje moze biti zanimljivo upravo zato sto je potpuno naivno.Takvo je nekada i bilo ali je gomila ljudi odustalo.

Treba sto pre zaboraviti na Helenu i njene emocije i krenuti dalje.Za pocetak mislim da moze i bez urednika tj. da neko od administratora bude VD urednika.Sve sto nam treba su teme za takmicenje.Takmicenje treba da se odrzava na svaka dva ili jos bolje tri meseca sa tacnim rokovima i to je sve.

 

Ako si toliko pametan, budi ti malo urednik... A vređanje Helene ostavi za priliku kad se vidite (vidimo) uživo.

Nisam ja vredjao Helenu,za to nemam ni jedan razlog.To su samo kritike,nista vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro maniac, 1751 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: Yamaha XT 600 E 3TB

A sto se tice ovoga oko urednika foruma, stvarno nije fer da mi trpimo zato sto niko nece da bude urednik.

 

Otkud ti ideja da nece niko da bude urednik? I kazi mi sta to tacno trpish? Mozda mogu da pomognem. Koliko vidim, do sada su "takmicenja" odrzavana redovno ..

Reorganizacija nekog podforuma zahteva odredjeno vreme, a naravno sve se to radi da bi "korisnici" koristili taj podforum, a reorganizacija ne moze da se desi "preko noci"

Tako da kao sto vidish, sve ide u korist clanova i sve je u redu .. Samo malo strpljenja ... 1zdravo.gif

 

Ne mislim bukvalno da trpimo, nego je na temu urednika trebalo da se misli na vreme. A cija je pobednicka fotografija, nek kaze sledecu temu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

A cija je pobednicka fotografija, nek kaze sledecu temu?

 

 

Cestitke autoru, a konkursi i glasanja ce biti obustavljena do daljnjeg zbog reorganizacije podforuma fotografija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Mislim da s vremena na vreme treba podsetiti forumaše da urednici svoj posao (a to jeste posao, verujte ako niste probali) rade za džabe. Apsolutno nema mesta bilo kakbom zahtevanju, traženju ili kukanju kako nešto nije fer.

Štaviše, može se reći da nije fer od nekoga zahtevati (dosta grubim i osuđujućim tonom) da nešto radi za druge. Umesto da budete zahvalni Heleni što je uopšte pokrenula ovu priču, Ben (tebe sam zapamtio, možda ima i drugih a ne bih sad da kopam unazad) osipa paljbu. Pa dobro, jel' to lepo? Helena više nema motivaciju da se bavi uređivanjem, i niko - NIKO - nema pravo da joj zbog toga prebacuje. Kao i u drugim podforumima - niko se nije cimao dok ona nije rekla "neću više", iako je neko mogao (ako ste već primetili da više nije zainteresovana) da se ranije ponudi. Goške, ti si se, koliko videh, sad ponudio da preuzmeš to na sebe - svaka čast. Verujem da će te neko od šefova kontaktirati po tom pitanju, pa da nastavite ovu lepu priču.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro maniac, 1751 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: Yamaha XT 600 E 3TB

Ne krivim ja Helenu, razumem je u potpunosti, nema niko vremena za bacanje, samo je trebala ranije da kaze da ne moze da radi taj posao i to je to ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 586 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: ADV T☆34

Forgiveness

You mustn't be revengeful

You have to be strong

To offer good for evil

Return right for wrong

We must not hold a grudge

And we must learn to endure

Then as God is your judge

At least your heart will be pure

 

Forgiveness is the mightiest sword

Forgiveness

Of those you hate

Will be your highest reward

Jane Eyre, the Broadway musical

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Beograd

Mislim da s vremena na vreme treba podsetiti forumaše da urednici svoj posao (a to jeste posao, verujte ako niste probali) rade za džabe. Apsolutno nema mesta bilo kakbom zahtevanju, traženju ili kukanju kako nešto nije fer.

Štaviše, može se reći da nije fer od nekoga zahtevati (dosta grubim i osuđujućim tonom) da nešto radi za druge. Umesto da budete zahvalni Heleni što je uopšte pokrenula ovu priču, Ben (tebe sam zapamtio, možda ima i drugih a ne bih sad da kopam unazad) osipa paljbu. Pa dobro, jel' to lepo? Helena više nema motivaciju da se bavi uređivanjem, i niko - NIKO - nema pravo da joj zbog toga prebacuje. Kao i u drugim podforumima - niko se nije cimao dok ona nije rekla "neću više", iako je neko mogao (ako ste već primetili da više nije zainteresovana) da se ranije ponudi. Goške, ti si se, koliko videh, sad ponudio da preuzmeš to na sebe - svaka čast. Verujem da će te neko od šefova kontaktirati po tom pitanju, pa da nastavite ovu lepu priču.

Ok.Svako ima pravo na svoje misljenje.Jos jednom ponavljam da mi nije bila namera da bilo koga vredjam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja