Jump to content

Moto Zajednica

Dileme pri kupovini maksi skutera

Recommended Posts

• U prolazu, 13 postova

Ja i dalje polazem, ostala su mi dva casa da odvozam i onda cekam polaganje.. Posle odmah uzimam skuter, a do tada nestrpljivo, svakodnevno gledam oglase, youtube, forume... Nego, da li neko vozi xciting 400? Video sam decka pre neki dan i malo smo popricali, ima NAVIGACIJU a to mislim da nema ni jedan drugi... Ima 37ks,registracija ista kao recimo za x max 300...izgleda lepo,potrosnju ne znam, oko 5 litara predpostavljam.. Sta mislite o njemu? Nije sminkeraj kao recimo x max 300 (nista lose ne mislim o x max 300,meni je to jedan od omiljenih skutera, a yamaha najbolja marka), a cini mi se da za ISTE pare pruza mnogo vise? Ili mi se mozda samo cini, ne znam? Ima 9ks vise od x max 300,navigaciju,lepo izgleda, registracija ista.. Ali slabo sam vidjao po gradu kymca, sta mislite o xciting 400 modelu? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Zainteresovan, 622 postova
  • Motocikl: Piaggio X9

Чекај, изјавиш да је Јамаха најбоља марка и хоћеш помоћ?!
Па не иде то тако.

Јеси ли музичар?!

За 400 не знам, али 500 је солидан, само има већу потрошњу него други те кубикаже...

• U prolazu, 79 postova
  • Motocikl: Atlantic 250 ali će porasti jednom
10 hours ago, Mihaaa said:

Ja i dalje polazem, ostala su mi dva casa da odvozam i onda cekam polaganje.. Posle odmah uzimam skuter, a do tada nestrpljivo, svakodnevno gledam oglase, youtube, forume... Nego, da li neko vozi xciting 400? ima NAVIGACIJU

Da, novi skuteri imaju svasta

A da li si ti siguran da ti treba takav skuter odmah posle polozenog?

• U prolazu, 6 postova

Pa posto ja i dalje polazem, meni ce trebati min 400ccm...imajuci u vidu visinu od 205cm i 130kg...na nesto manje nebih mogao ni da sednem. Da citiram kolegu iz ranijeg posta 'izgledao bih kao cirkusna mecka'. 

Nego, jel znate nekog iskusnog majstora skim bih mogao da se konsultujem u vezi odabira skutera, a i samog kontrolnog pregleda pre eventualne kupovine. Rekli su mi da bez majstora ne uzimam skoter.

• BJB Maxi Scooter Club, 408 postova
  • Motocikl: Malaguti SPIDERMAX GT500 , Honda NC700XD DCT

Za majstora ti preporučujemo Dr. Darka Satelisa ;) .... nema greške  

A što se motora tiče  evo biraj  , ne zna se koji je bolji :) ... a  i cenovno su isti . Sasvim odgovarajući za tvoje gabarite :)

69f8bbc72858-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Malaguti Spidermax GT500, 2007. godište, Scooter, vozilo prešlo 52500 km, Beograd. Cena 2.200 € - Motori - Polovni Automobili

816834c22357-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki BURGMAN, 2007. godište, Scooter, vozilo prešlo 56885 km, Bačka Palanka. Cena 2.199 € - Motori - Polovni Automobili

• Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

• U prolazu, 27 postova
  • Motocikl: Enduro 400cc

Pozdrav narode lutam po temema ne bih li dobio makar neki odgovor... hajde malo da priupitam. Izgleda da mi se smeši jedan Madison S250, 2000 godište. Obzirom da nisam vičan ovom skuteru molim iskusnije da mi kažu na šta da obratim pažnju pri pregledu a pre kupovine.

• Zainteresovan, 544 postova
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler

Mislim da je pravilo da postaviš makar 5 istih poruka u barem 3 teme za druge motore pre nego što ljudi mogu da ti odgovore... 

• Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

• U prolazu, 27 postova
pre 1 minut, vasa.93 je napisao:

Mislim da je pravilo da postaviš makar 5 istih poruka u barem 3 teme za druge motore pre nego što ljudi mogu da ti odgovore... 

Ne znam da li je šala ili istina...generalno u glavnom pročitam ono što me zanima bez mešanja u teme sad mi je problem jer je ciljano pitanje.

Na forumu sam skoro 10 godina i ovo je prvi put da postavim pitanje a da je zaista potrebno 3 teme lutanja a možda i više da bih moožda dobio/pronašao odgovor :)  

• Zainteresovan, 544 postova
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler

Šala je, druže. :)

Nije potrebno lutanje u više tema, potrebno je strpljenje. :) Pitanje si postavio u subotu uveče, i već u nedelje ujutru ga ponavljaš. Em nezgodan trenutak, em što nagomilavanjem duplih poruka svakako nećeš ništa ubrzati. :) Strpljivo samo, javiće se već neko. 

• U prolazu, 27 postova

Pitanje je postavljeno u glupom trenutku i nekako mi je hitno...nemam takav običaj da postavljam pitanja sa glupim prefiksom "hitno" :)  ali mi je Madison izleteo bukvalno sinoć nenadano. A oko 10h danas idem da ga vidim... navodno je dobro održavan, navodno je malo prešao... Do duše čekam neki SYM 250i da stigne ali evo sad sam dobio info oko ovog Madisona pa rekoh da se malo edukujem pre gledanja.

A za duple postove...šta da kažem, izvinjavam se adminima :D 

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja