Jump to content

Moto Zajednica

Dileme pri kupovini maksi skutera

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Scarabeo 250ie

Po slikama deluje da su skuteri OK, mada bih više voleo da nisu iz Italije. Cene su onako, ne baš niske, kilometraže čini mi se nerealne. Da li znate koliko je spreman na "saradnju" po pitanju cene?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: MZ 250 TS i ETZ,Kawa kz550,GPX 750,Yamaha 1000 exup.

Poz,gledam danas skutere na oglasima i naletim na ovaj :

 

Na prodaju Suzuki Burgman 650. 2007 god.
Motor je kao nov!
Sa pređenih originalnih samo 7800km.. što je za putnički motor ništa.. nije se ni razradio.

Motor nikad nije stajao niti vožen po kiši. Nema nikakvih oštećenja plastike ni kože od sunca.
Držan u zatvorenom prostoru i povremeno vozan.

Za razliku od skutera, mjenjač nije variomatik, nego automatik. Točnije, TipTronic.
Šalta glatko tako da se na prvu ni ne osjeti razlika između variomatika kao u skutera i automatika.
Uz to moguće je prebaciti na ručno šaltanje, kao i na TipTronic.


Uz motor ide originalni Suzuki nosač kofera, te također originalni Suzuki kofer u boji motora, koji je kupljen skupa sa motorom, ne naknadno lakiran.

Motor radi kao sat.

 

Otkud sad TipTronic ? :)
 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 323 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS

Taj prenos je jedini razlog zašto Burgman 650 nije deset puta poželjniji i traženiji kao polovnjak (što po svemu ostalom zaslužuje :)).

 

Doduše, ovaj u oglasu nije lepo opisao šta je to. Radi se o CVTu (ali ne klasičnom, SECVT kako ga oni zovu), koji u tiptronic modu menja izmedju 5 prepodešenih odnosa u CVTu, koji imitiraju 5 brzina. Lepo i zanimljivo kad radi, skupo kad ne radi :neznam:

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 80 postova
  • Lokacija: Ruma
  • Motocikl: Sym Maxsym 400i abs

Da li je neko bio u Novom Sadu na moto placu koji ste pominjali? Vidim da ima solidnu ponudu, a i mogao bih i da probam oba modela između kojih se dvoumim a to su sw400 i majesty 400. Motor bih koristio kad god to vreme dozvoli i pravio bih ozbiljnu km (i do 300km dnevno, 5 dana u nedelji). Bitna mi je udobnost, pouzdanost i tovarni prostor (što oba imaju).

Problem koji ja imam je da se slabo razumem, na kolima umem da primetim svašta, na motorima teško, plus imam problem kad mi se nešto svidi ja kupim bez obzira na mane, što i nije pametno baš svaki put.

Ako je neko skoro bio na dotičnom placu bez imena u NS-u (pominjan par postova iznad) ja bih mu bio zahvalan da prenese zapažanja a i ukoliko neko ima neki pouzdan maxi koji je sličan neka ponudi ili predloži. Budžet bi mi bio oko 2200e plus nešto novca za servise, registraciju itd.

 

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3011 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Nešto nisam ubeđen da je tako jednostavno.

Ako nije tajna, može li @Zigi011 da kaže koliko ga je koštalo sređivanje SW 400 makine, tj. koliko je na kraju skuter izneo?

Cenim da to iznosi prilično preko budžeta od 2200+ €. I to još ako imaš sreće i dobrog majstora pride.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

Moze Zigi da kaze. Motor je bio dobar vizuelno ali mehanicki solidno zapusten, vreme je bilo za veliki servis. Sve sto je menjano je opisano u temi Silver Wing 400. Imam kuci tacno zapisano ali ceh sa ovim semeringom, crevom, o-ring gumicom, sto je Satelis juce postavio je oko 650e ukupno, delovi i rad. Motor sam uzeo za 2500e pa sam imao prostora da sredjujem.

Sto se tice 400 ili 600 ako neces uvek da se vozis u dvoje natovaren na dalje destinacije ja bih uzeo 400 bez razmisljanja, ide vise nego dobro (pre toga sam vozio motor od 1000ccm, znaci nisam presao sa skutera od 50 kubika). Moze dvoje i na 400 ali ono, nije to to. 400 za dalje solo i za gradsko-prigradske voznje je bomba. Btw, moj motor je T400 (noviji sa 2 kosa fara) ali pretpostavljam da je skoro sve isto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 80 postova
  • Lokacija: Ruma
  • Motocikl: Sym Maxsym 400i abs

Upravo iz razloga što bih 90% vremena bio sam na motoru u razmatranje sam uzeo 400-tke u razmatranje. Lepa cifra svakako za sređivanje, ali opet, sad imaš pouzdanu mašinu.
Ja sam razmišljao o ovom primerku

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda Silver wing 400, 2008. godište, Scooter, vozilo prešlo 29751 km, Novi Sad. Cena 2.350 € - Motori - Polovni Automobili

Deluje mi ok, uklapa mi se cifra, jedino me plaši šta je ispod plastika. E sad isti čovek prodaje još jedan, samo malo jeftiniji, manje mi se izgled dopada ali ako je u ok stanju, što da ne
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda Silver wing 400, 2007. godište, Scooter, vozilo prešlo 33970 km, Novi Sad. Cena 2.250 € - Motori - Polovni Automobili

I na kraju ima u ponudi i yamahu majesty koja mi je zapala za oko:
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Yamaha Majesty 400, 2009. godište, Scooter, vozilo prešlo 26733 km, Novi Sad. Cena 2.100 € - Motori - Polovni Automobili




Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3011 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Mislim da je Zigi super prošao, očekivao sam da troškovi budu bar 1000.

A treba biti realan - u cenu tih uvoznih skutera oko 2.000 €, ovako ocenjeno preko palca, bar pola su troškovi carine i poreza, transporta i marže prodavca. Znači da je nabavljen, tj. kupljen od vlasnika za oko +- hiljadarke (lupam).

 

Za te pare, teško da nešto može da bude pouzdano, pa računaj dodatne troškove za sređivanje. Bar za veliki servis.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

1000e je bas previse, toliko moze da izadje kad je bas totalni lom. Ili kad kupis malo losijeg Burgmana :lol2:

Troskovi uvoza izadju oko 25-30%, nije "bar pola".

 

Evo da se ispravim, solidno sam omasio cifru:

 

1.        Zamena antifriza G12

2.        Kociono ulje

3.        Zamena svecica

4.        Predihtovan desni dekl

5.        Motorno ulje ENEOS Max Performance 10W-40

6.        Filter ulja

7.        Zamenjeno ulje u reduktoru

8.        Popravka instalacije reglera

9.        Lezaj dekle CVT

10.    Kais Mitsuboshi

11.    Rolnice

12.    Reparacija kvacila

 

1. semering osovine radilice, leva strana

2. O- ring gumica

3. rebrasto crevo

 

Suma sumarum 510e, nije 650e. Motor placen 2500e u oktobru, dugo registrovan.

 

Jos opruga Malossi da se nabavi, novi vizir kod Ivana, presvlacenje sedista kod Srdjana i kraj.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5687 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Izmedju Majesty-ja i Silvera 400 nemas sta da se dvoumis. Silver je Velicanstvo za njeno velicanstvo. Vazi kao i za sve motore - da ne kupis lominu. Nisu delovi ni za Yamahu dzaba...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3011 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300
Pre sat vremena, Zigi011 je napisao:

1000e je bas previse, toliko moze da izadje kad je bas totalni lom

Nije ni nešto teško da se dođe do te cifre. Evo gledam sad cene delova na www.bike-parts-honda.com za SW400, recimo:

- zvono kvačila - 238,25€

- nepokretna polutka kvačila - 337,19€

- original varijator - preko 500 €

- uljna pumpa, preko 500 €

itd

Pre 1 sat, Zigi011 je napisao:

Troskovi uvoza izadju oko 25-30%, nije "bar pola".

Nemam iskustva sa uvozom, vidim samo po oglasima. Recimo skuter 1200€ košta kao stranac, na ime kupca 1700€. Ili 2300 u odnosu na 2800 sa papirima.

Dakle, 400 - 500€ uvozni troškovi, plus ostali troškovi i marža, i to mu je to otprilike, ko što rekoh.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

Ne kazem, moze, ali se tako gleda onda nije tesko i 2000e ali to je kao da gledas nov menjac za auto, nov motor, nov alternator... Onda kupis stranca pa kupusas, vise se isplati. Sto bi rekli, pojeo car vajdu. Te stvari dosta retko se kvare, a vecina moze da se nadje polovno. I treba biti bas lose srece pa kupiti motor koji je blizi otpadu nego putu. Zajebano je ako treba i ful generalna motora i veliki servis, tu lako ode 1000e.

 

Motor koji je u Nemackoj i okolini 6500e ovde moze da bude ispod 8000e na ime kupca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: SVT650X
On 28.12.2020. at 17:46, sole92 je napisao:

Da li je neko bio u Novom Sadu na moto placu koji ste pominjali?...

 

On 28.12.2020. at 17:46, sole92 je napisao:

Ako je neko skoro bio na dotičnom placu bez imena u NS-u (pominjan par postova iznad)

 

 

 

Ja sam sa drugarom otisao, on je gledao sebi neki skuter, to je u Petrovaradinu u nekoj hali, pretrpano skuterima. Iz price je momak ok, ne uvaljuje nista, ako neces ti kupiti, kupice drugi...

Pricao mi da su ranije servisirali skutere, ali mu musterije nisu verovale da je ista servisirano pa je odustao od toga. Ljudi mu doteraju motor u italiji, on ga natovari i donese ovde, u kakvom stanju je tamo doteran, takav se ovde prodaje (naravno opran i malo ulickan). Ostalo mi je u glavi da je rekao, dovedi majstora, nek rastavi ceo motor ako ce ga i sastaviti, meni ne smeta...

Iz razgovora  sa njim, deluje mi ok i korektan momak.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 714 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

I ja sam par puta ranije pomenuo, kupio sam skuter od njega prošle godine, zadovoljan sam saradnjom. Momak je skroz ok, skuteri su mu u podzemnoj garazi u zgradi, koliko vidim, nema neke krseve. Kolega@root012 sa foruma prodaje silvera, u Požarevcu je. Ima ga u oglasima Ja sam bio da ga vidim, skroz korektan primerak i po prihvatljivoj ceni. Ima servisnu istoriju, mislim da ga je Satelis održavao, po meni vredi za te pare. Da ja nisam jurio novi model, vetovatno bi ga pazario.

 

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 80 postova
  • Lokacija: Ruma
  • Motocikl: Sym Maxsym 400i abs

Hvala na odgovorima vezano za plac a i za ostale informacije . Definitivno ću uzeti u razmatranje primerke sa datog placa. A takođe ću da uzmem u razmatranje i primerak kolege sa foruma, ne znam kako mi je promakao ranije.
Što se tiče cifri oko ulaganja, održavanja sad mi je malo lakše i jasnije. Valjda bih bio u stanju da prepoznam lom u koji je potrebno uložiti preko 1000e.
U svakom slučaju ću probati sa strane da odvojim minimum 500 e preko za svaki slučaj, trenutno bih imao za regu plus nekih 300e. S obzirom da i opremu moram da kupim biće zanimljivo ali ne i neizvodljivo.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

"Valjda bih bio u stanju da prepoznam lom u koji je potrebno uložiti preko 1000e."

 

Samo da znas da je u praksi ovo teze izvesti nego sto deluje, ako si laik. Moj motor je palio na prvu, nije grebao prenos, nista nije krljalo, drndalo, nije tresao pri polasku.... Presao sam njime 1500 km onako lagano i opusteno pre nego sto sam ga odvezao kod Darka, sve je delovalo prilicno dobro osim sto je bilo malo tragova ulja na podu. Dovezao ga iz Subotice po kisi na tockovima, sve fino lepo. Meni kao laiku nista nije ukazivalo na 500e troska iako sam bio spreman na tu mogucnost. Kad ono medjutim! :neznam:

 

Tako da ako nemas koga da povedes sestore oci otvori.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 714 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

Možeš da vodis koga hoćeš, da otvoriš desetoro očiju, ali na kraju se sve svodi na sreću.
Mislis da bi neko iskusniji video na tvom motoru neki problem koji ti nisi video? Za pola sata probanja motora? Čisto sumnjam.
Zato je poznat motor i poznata istorija najbolja kupovina. A ako toga nema, sreća je sledeći faktor. Neki baš ekstremni slučajevi kršina se mogu prepoznati, ovako je sve mačka u džaku.

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1575 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Generalno,sve iz uvoza je vracana kilometraza,ista situacija kao da autima.  

 

Ma koliko bio iskusan, ispod plastika sta je ,znas tek kad ga otvoris. Ne mora sa lupa,ali eto uvek ima neki zez... Dok ga Dare ne raspakuje i detaljno pregleda, iskreno skuteru nema zivota. 

 

Preko isti ti skuteri sto se ovde prodaju su skuplji ,a ovde uvoz,dovoz i na ime kupca jeftinije... znaci u startu je puno km koji su vracani. 

 

Izmedju sw i majesti,prednost daj sw koji ima 2 cilindra. Yamaha je dosta i paprena sto se tice delova. (Kao sto je Alexanto pomenuo) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8926 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 2 sati, Predator016 je napisao:

Možeš da vodis koga hoćeš, da otvoriš desetoro očiju, ali na kraju se sve svodi na sreću.
Mislis da bi neko iskusniji video na tvom motoru neki problem koji ti nisi video? Za pola sata probanja motora? Čisto sumnjam.

Donekle se slazem a donekle i ne.

 

Sa Noletom sam isao za Suboticu da vidimo SW.... nije valjao, na Bevu smo nasli sto sta da nije bilo dobro i ako je pre neki dan izasao iz jendog poznatog Servisa.

Sa Nemanjom sam isao u centar grada da vidim jedan SW .... nije valjao + umalo se nisam posvadjao sa prodavcem, izasao sam napolje jer je tako bilo bolje za oboje.

Sa Bobijem smo isli za Mladenovac da vidimo SW.... nije valjao, s'proleca bese isao za NS da vidim SW u Stojanovu.... takodjer nije valjao (pisao ranije u temi).............

 

DaliborBP kad je kupio AA pre nekoliko godina, sa njim je bilo bar jos 4, 5 poznavaoca.... gledali, porbali, tras kupljen.

Spusta se niz ulicu ka meni, usao je Dado u dvoriste i odmah sam mu skrenuo paznju da se cuje radilica i to fino cuje.... nastao je muk.

 

Pre nekih mesec dana, dosao mi covek blago je reci ocajan. Totalno se nista ne razume u dvotockase, poveo je Majstora da vidi jedan Majesty i pazari ako je dobar. 

Majstor pregledao, probao, aminovao je kupovinu da bi nakon 200, 300km krenuli porblemi.

CVT je 3x otvaran radi sredjivanja curenja ulja, motor radi 100km i to je to. 

Ima gas al nema vucu, ulje dospe u CVT, zamasti i cao..... jedva je nekako dovezao motor do mene.

 

stavicu samo par slika zatecenog stanja

IMG-20201211-121750.jpg

 

IMG-20201211-122447.jpg

 

IMG-20201211-125221.jpg

 

IMG-20201211-125232.jpg

 

IMG-20201214-105104.jpg

 

Dok sam radio bacio sam malo pogled na okolne stvari, kocnice, oslanjanje, elektrika.... kad sam ga sklopio, probao..... bolje da nisam, nista zivo ne valja.

Il je Mjastora bolela patka prilikom gledanja (cisto sumnjam) ili je isti video zaradu (pre ce biti) u sredjivanju koje na kraju nije ni uspeo uraditi.... ko ce ga znati.

 

sad trenutno Nexus je na sredjivanju, 5 stavki treba srediti

macka na prvu kad ga pogledas, sve kupljen pre neki mesec

IMG-20201229-104309.jpg

 

od 5 stavki primetio sam 25

viber-slika-2020-12-29-13-46-44.jpg

 

kad budem imao vremena mozda napisem zbivanje, dosta toga ima..... 

1.jpg

 

Da ne nabrajam vise, skratim pricu..... elem, vise sam klatio glavom levo-desno nego gore-dole ..... sve vam je jasno sta je pisac hteo reci.

 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1324 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650
Pre 7 sati, Zigi011 je napisao:

1000e je bas previse, toliko moze da izadje kad je bas totalni lom. Ili kad kupis malo losijeg Burgmana :lol2:

Troskovi uvoza izadju oko 25-30%, nije "bar pola".

 

Evo da se ispravim, solidno sam omasio cifru:

 

1.        Zamena antifriza G12

2.        Kociono ulje

3.        Zamena svecica

4.        Predihtovan desni dekl

5.        Motorno ulje ENEOS Max Performance 10W-40

6.        Filter ulja

7.        Zamenjeno ulje u reduktoru

8.        Popravka instalacije reglera

9.        Lezaj dekle CVT

10.    Kais Mitsuboshi

11.    Rolnice

12.    Reparacija kvacila

 

1. semering osovine radilice, leva strana

2. O- ring gumica

3. rebrasto crevo

 

Suma sumarum 510e, nije 650e. Motor placen 2500e u oktobru, dugo registrovan.

 

Jos opruga Malossi da se nabavi, novi vizir kod Ivana, presvlacenje sedista kod Srdjana i kraj.

 

 

 

 

Mogu reci da nisi skupo prosao. Samo stavke 10, 11, 12  kostaju bar 250e (ako racunam da je kais 150-160e, rolnoce cca 35, reparacija ne znam, ali nije ispod 50-tak e). 

 

Cena delova nije veliki problem. Kao sto neko rece  ima i polovnih. Najveci problem je sto delova, generalno, nema! I to vazi za vecinu marki i modela. Honda, Yamaha, Suzuki, Kymco. 

Ja od skoro vozim maxi skuter. Tacno godinu dana. Menjao kvacilo i radio zamenu filtera i tecnosti. Najveci je problem bio (bar meni u Nišu) da nadjem prodavca ili prodavnicu delova. A da nisu ona dva-tri koja se ovde spominju (koji, naravno, i nisu u mojoj okolini) Cak i ako nadjes deo, kao sto sam ja nasao kvacilo, ceka se na njega. Zvao gomilu ljudi sa oglasa, i niko nema na stanju. Niko, ili da se ogranicim, retko ko se ozbiljno bavi nabavkom i prodajom delova. Pri tome ne mislim na delove tipa filteri i kocione plocice. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Mene je uvek zivo interesovalo......koja budala bi kupovala polovan deo a koji se smatra POTROSNIM  DELOM .Recimo dali racunaju kada kupe polovan skuter da ako treba da menjaju ...klizace .rolnice,kais..lezajeve .....varijator .......misle kupiti polovno a dobro.Cista zabluda  da nekazem budalastina ......Nitko ne racuna a to sam nebrojeno puta pricao da ako kupis motor za 1,000 ili za 2,000 ili i za 3,000e uvek imas izdatak od minimum bar  jos 500e minimum a lako dogura i do 1,000  veoma lako..naravno ako si pismen i zelis da sednes na njega bez sekiracije samo sistemom kljuc u bravu.Sve ostale price padaju u vodu.Ljudi ne racunaju kada kupuju da imaju i dodatni trosak PRETRESANJA MOTORA vec samo racunaju registraciju eventualno ulje i filter ulja .neko i svecicu  mada preko toga nista .Vecina bar tako racuna .

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Moje skromno iskustvo kaze, samo poznat motor, sa istorijom, na preporuku. Tako sam kupio AA,@Satelis preporucio,@macak213 prodavao, ja kupio za 5 minuta i srcem i razumom. Samo vozio i slusao@Satelis kada sta i kako oko odrzavanja. Prodao ga prvom ko je dosao da proba (moj drugar). Ni kada sam kupovao, ni kada sam prodavao nije bilo cenkanja, jer se znalo stanje motora i da nece biti ulaganja van redovnog odrzavanja.

Novi motor sam kupio drugacije, srcem, "zeljnim" ocima i samo na emociju, i znao sam da ce biti ulaganja (imao sam srece pa je preliminarno majstor rekao ne mnogo i nista epohalno) dok ne dodje u stanje da moze da bude za preporuku i sa poznatom istorijom. Ali nije bilo vazno, jbg, srce ne zna za vrednost novca...

Suma sumarum - ako ti je strpljenje vrlina sigurno je da ce se pojaviti motor za koji znas da je "tvoj" i srcem i razumom . A ako nije, pa pare i jesu tu da bi se trosile

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Mgu i da skeniram racun za SW600 iz Delte  naruceni...znaci originalni Hondini  inace idu u diferencijal  koji kostaju 7,200 din bez slanja kurirskom sluzbom koja je uzela 380din znaci  samo te 3 male sitnice pa eto  a gde je ostalo.....??? Prednji i zadnji diskovi u kompletu 160e .kocione plocice oko 120e...kais 14,0000......rolnice .klizaci....i da ne nabrajam vec ..izaslo me oko 1500e  preko cene motora....ali sam zato znao sta vozim i za ocekivati je bilo da to menjam obzirom na kilometrazu sa kojom je kupljen .Sto je i dobro bar po meni ...jer moja ruka je zamenila i siguran sam dugi broj kilometara  da cu se pouzdano voziti,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja