Jump to content

Moto Zajednica

Dileme pri kupovini maksi skutera

Recommended Posts

  • U prolazu, 29 postova

Što se tiče motorića...
Čovek koji prodaje je Švaba, ima neku svoju firmicu za šlepanje. Neki lik se još pre više od 10 godina zakucao u auto sa tim SW 400, na svu sreću preživeo. Posle nekog vremena kada ga je zvao za lovu, ovaj je rekao da zadrži skuter i to je to. Stajao mu je godinama u garaži misleći da će sam jednog dana da uzme isti pa da ga ima za rezervne delove jer je skuter bukvalno nov, prešao 2k kilometara. Čovek čisti garažu i prodaje sve što mu stoji i skuplja prašinu.
Eto, ukratko priča.
Nema veze, uzeću ga sebi, za sada šta god sam kupovao od pravih NJemaca nikakav jed nisam imao. Dok od naših balkanjerosa i Turaka tamo...na prstima jedne ruke mogu da nabrojim pozitivna iskustva

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Zemun, Serbia, Yugoslavia
  • Motocikl: LoreNCo - Honda NC750XD

@Zigi011 od ponedeljka sam u Beogradu, pa ako hoćeš možeš da pogledaš i probaš moju Hondu SW T400, a koja je, takodje, prošla kroz@Satelis radionicu. Ja sam u Zemunu a u radno vreme na Vračaru, pa gde ti više odgovara.cf82d84a57fc749ee226773db5cba7d7.jpg7ce50c717a98b0bd3562eeced6da6916.jpg

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Zemun, Serbia, Yugoslavia
  • Motocikl: LoreNCo - Honda NC750XD

Hvala, hvala. Samo da se razumemo. Honda je samo za gledanje i probu. Nije za prodaju. Mlooogo mi je srcu prirasla a imam jos planova sa njom. Evo i oprema se nabavlja. Ako sam dobro razumeo, kolega ima nedoumice oko skutera. Pa gledanje i proba mogu da mu pomognu. Od 6. jula sam u Bgd i definitivno će biti Zemun jer sam upravo dobio info da zbog korone radimo od kuće ponovo. 4a30bce8196fe85c3f481537a5aee416.jpg

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Ja cu moju najverovatnije na kraju sezone da prodajem, nego mi malo mnogo to kilo stroma, da je mali pa da pravimo pricu. Ovako ce biti jedan odlican primerak na prodaju

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 763 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno



@Satelis Odlicno sam te razumeo nego se plasim da ce mi taj 300 biti smor i slab kad treba malo van grada da se izadje. Treba mi za grad i lokal, ne striktno za grad po ceo dan u smislu dostave hrane.
 
@stilgar Vidim post od 12. februara da si ga uzeo, sad ga prodajes. Ima li neki poseban razlog ili je smorio?


Nije me smorio, vozim ga ja svakog dana po potrebi, al imam problem sa donjim delom ledja, pa se nazalost moram rastati od dva točka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Beograd - Dorcol
  • Motocikl: Yamaha Fazer

Drustvo, ako bi se neko slucajno rastajao od svog silvera, ja bih preuzeo starateljstvo, zapao mi za oko, hocu da poludim tacno :lol2:

p.s. izvinjavam se na off-u, nemam dovoljno postova za oglase :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Grocka
  • Motocikl: Honda Silver Wing T 400

Srećno u potrazi za dobrim primerkom, a da bi vaše putovanje ka tome bilo lakše kontaktirajte @SuperPOP a on je doterao iz CH moj skuter, a vidim da i @GuMi5 pronalazi odlične primerke. 

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Beograd - Dorcol
  • Motocikl: Yamaha Fazer

Rekao mi je @GuMi5, samo nisam nasao nista na oglasima jos uvek...

@Zigi011 stao sam u red, nadam se da nije predugacak :grr: :lol2:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Bosna i Hercegovina
  • Motocikl: Gilera Runner 200 ccm VXR 2006
On 27.1.2012. at 22:46, ZEMZEM je napisao:

ja sam rešem da kupin nexus 300 ,mislim da ona ima dovoljno snage,vozio od drugara nexus 500 i ono nije zdravo kako ide.Ja sam se odlučio za nexusa jer mi se estetski najviše svideo a ide jako dobro tako da sam odustao od nexusa 500

I ja abd uzimam nexus 250 ccm 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Honda Hornet the Grey

Cao ljudi,ima li neko iz Cacka ili okoline ds ima xmax 250, nbt godiste, ako bi mogao da pogledsm uzivo skuter, sednem...da vidim ds li je to za mene odgovarajuce ili ne? Help

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Nis

Pozdrav! Na forumu sam čuo uglavnom reči hvale za Sym skutere. Bacio sam oko na jedan Maxsym 400i. Sve fino radi, jedino ima blago podrhtavanje malo nakon polaska, na relativno malom bropju obrtaja. Čim se malo doda gas, prestaje. Verujem da ima veze sa CVT-om, pa me zanima kakva je servisna mreža i dostupnost delova u Srbiji, kao i cene istih? Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Beograd

Begaj od toga, bolje pogledaj neki kymco ako vec gledas tako nesto ili sacekaj da prodje ova sezona vidis da je pukla skroz pa skupi malo parica za sledecu sezonu pa kupi nesto ozbiljnije 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Honda Hornet the Grey

X max 2008 , trziste rezervnih delova kod nas?

 

 

Piaggio grupa.sto se tice delova kod nas ponajbolja ili gresim?

 

Kymco delovi , videeh u oglasima da neki pisu " hondin agregat" , whaaat?

 

 

 

 

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Sym symphony 50
Pre 8 sati, techamape je napisao:

Pozdrav! Na forumu sam čuo uglavnom reči hvale za Sym skutere. Bacio sam oko na jedan Maxsym 400i. Sve fino radi, jedino ima blago podrhtavanje malo nakon polaska, na relativno malom bropju obrtaja. Čim se malo doda gas, prestaje. Verujem da ima veze sa CVT-om, pa me zanima kakva je servisna mreža i dostupnost delova u Srbiji, kao i cene istih? Hvala.

Otprilike i moj tako isto radi, kažu jedan cilindar pa trese.

Ima delova u Motoringu, cena za original delove je poviša. Servis...ko dobro radi Burgmana, Hondu SW ili sl. mogao bi da popravi Maksima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Postovani Skuterasi,

Nisam siguran da sam na pravom mestu zbog onog maxi skuter u naslovu, ali ako znate Vi odgovorite:

Zanima me koji skuter ima najveci prtljaznik, mesto ispod sedista, u kategoriji do 250cc?

Naravno, da postoji na nasim prostorima.

Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5600 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Piaggio X8, X9, XEvo, Yamaha X-Max 250-300,  Peugeot Satelis 250, Aprilia Atlantic 250. Malaguti Madison 250...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja