Jump to content

Moto Zajednica

Dileme pri kupovini maksi skutera

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora
  • Motocikl: Peugeot Satelis 400cc
Da je Dare imao nekim slucajem 400 ili 500 nikad ga nebi prodao i presao na nesto drugo, tako da budi siguran da si napravio pravi izbor.

Послато са HTC One A9s уз помоћ Тапатока

Hahahaha, ja sam se i odlučio za Satelis dosta i zbog njegovih postova...profi

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora
  • Motocikl: Peugeot Satelis 400cc

Nego juče nađoh neki stari snimak lika koji ludo vozi satelis 500 pa na trenutke buđavom putu



Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Bijelo Polje, Crna Gora
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X (2018) & Yamaha Majesty DX 250 (1999) & Tomos APN 6 S

Pozdrav drustvo :)

Evo da vam se pridruzim... Uskoro planiram kupovinu motora tako da cu svakako imati gomilu pitanja da postavim :)

Meni se nekako najvise dopadaju X9, Majesty i Burgman....mada videcu kako finansije budu dozvoljavale.

I da ne prelazi 250 kubika jer ne bih neke jake masine jos uvijek :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora
  • Motocikl: Peugeot Satelis 400cc

Ma brate ti si stara kajla za motore.Ja sam prije 20 dana sjeo za motor od 400cc prvi put.Lažem...10 min sam vozio neki raspali tomos prije 25 g. u krug, čuvao da se ne ugasi nekom frendu..Tako da mislim da ti 500cc nije nikakav problem.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Bijelo Polje, Crna Gora
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X (2018) & Yamaha Majesty DX 250 (1999) & Tomos APN 6 S
2 hours ago, Bocciaa said:

Ma brate ti si stara kajla za motore.Ja sam prije 20 dana sjeo za motor od 400cc prvi put.Lažem...10 min sam vozio neki raspali tomos prije 25 g. u krug, čuvao da se ne ugasi nekom frendu.emoji16.pngemoji16.png.Tako da mislim da ti 500cc nije nikakav problem.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 

 

Ja sam planirao neki 250 da uzmem, da malo po malo prelazim na jacu kubikazu. Nesto mi se ne vozi odmah 500 a i to mi je previse jer ja uglavnom po gradu vozim... A ispod 250 ne mogu jer ko zna hocu li se zaljubiti u neku bucku pa da budemo sigurni da cu i nju moci da vozim na motor :D:D:D:D:D

Salim se... ovaj Leonardno mi je super za po gradu ali nedostaje snage nekad kad treba

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Bijelo Polje, Crna Gora
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X (2018) & Yamaha Majesty DX 250 (1999) & Tomos APN 6 S
On 8/17/2018 at 5:08 PM, alexanto said:

Za to sto si napisao da koristis - 250 je mama :takoje:

 

Zato i ne zelim nista iznad niti preko 250...

 

Gledao sam neku Majesty 250 iz 1999. Odlicna je. Redovno odrzavana... nove gume, akumulator, plocice, ulje, antifriz.... kofer uz motor ide, kaciga... motor tek registrovan. Iako je 1999 malo je presao jer je isti vlasnik vec duze vremena. Bukvalno je motor bez najmanje greske.

Vredi li uzimati njega ili traziti nesto mladje? 1000e cijena.

 

Meni se svidja kako izgleda, odusevio sam se kad sam sjeo na njega koliko je preudoban motor. Ide izvanredno... Imam osjecaj da bih sa njim mogao bez odmora hiljade kilometara preci. 

 

E sad ne znam da li je su one inace tako dobre ili je to samo meni takav osjecaj kada sa Leonarda 125 predjem na Majesty 250?

 

Za te pare sam gledao i tesko da moze neki maxi da se nadje a da nema nekih ulaganja u njega

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Eagle

Evo ja sam skoro pazario maksija...za tu lovu mozes naci samo sumnjive krseve sa po ko zna koliko km...ja sam cekao 2 meseca da bi stigao pravi maksi u oglasima a iskreno nagledao sam se svega i svacega...to sto valja za 2 dana ode tako da moras pratiti cesto. Ja sam tako ostao bez jednog atlantika, dogovorio sa likom i on ga prodao za sat i po, jbg.
Iskreno gledaj dobro pa ako treba ici ce neko od nas sa tobom ako treba da gledamo sto da ne.

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

Dvoumim se, pcx je vrlo redak na oglasima, kako se objave tako se valjda i prodaju. ima jedan u Apatinu ali je momku pao pa je bilo potrebno variti plastiku, te me je to odbilo... link ka oglasu PCX

 

Naidjem na S-WING  te se dvoumim izmedju ta dva skutera...

 

ima li ko iskustva sa nekim od njih i sta bi posebno od opreme imali? hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova

Друже мој ти је савет да одеш до Делта Моторс о купиш новог пцикса. Имају их још пар комада на стању а цена је око 2600-2700 тако да то ти је мој савет. Мало се још натегнеш и возиш нов мотор. Иначе у Делти се може сад остварити попуст и до 20% и на све остале моделе које имају на стању.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

U ovoj temi ti ne prodaje niko, ali mozes da se informises i raspitas u vezi kupovine sta i kako. S tim sto moras dati neke osnovne podatke osim kubikaze koju si naveo. Koliko novca, za sta ces koristiti skuter, godiste......

Послато са HTC One A9s уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Maxi berza, i oglasi. Pregledaj pa mozda nadjes nesto zanimljivo.

Послато са HTC One A9s уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Novi Pazar
  • Motocikl: U potrazi

Visina 176-178 neznam tacno 85kg,pa tu do 1500e 85% grad 15% otvoren put neko izlet do 200-300km maximalno.Gledao sam par nekih modela.Moram pogledati maxi berza i to da vidim,a gledao sam.polovni automobili ima par korektnih skutera 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

250 ti je merka, na tu težinu i pretežno gradsku upotrebu. Marku i model biraj po ukusu, svi su uglavnom ok modeli, pa je bitnije da pronađeš dobro održavan primerak.

Ja vozim Beverly.

Subjektivno: za 3 koplja je ispred svih po pitanju stila.

Objektivno: veliki točkovi, jako povozan, sjajan za grad, dobar agregat, ali na dužim relacijama dupe ume da žulja zbog položaja sedenja, a zaštita od vetra je daleko od nekog recimo Burgmana.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Eagle
Meni se svidjaju modeli tipa.medison,atlantic,x-max,nexus malo veci skuter,posto sam.vozio vec medisona trazim nesto u tom.rangu
 
Probaj xciting 250 ja sam prezadovoljan. Ako budes hteo mozemo se naci da pogledas kakav je. Ja sam pazario letos i sto se tice voznje odlican zastita od vetra super, malo je tezi za neko vijuganje po putevima ali za to sto tebi treba odlican izbor i jeftino odrzavanje.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Novi Pazar
  • Motocikl: U potrazi
On 28.12.2018. at 11:24, Shoobee je napisao:

Probaj xciting 250 ja sam prezadovoljan. Ako budes hteo mozemo se naci da pogledas kakav je. Ja sam pazario letos i sto se tice voznje odlican zastita od vetra super, malo je tezi za neko vijuganje po putevima ali za to sto tebi treba odlican izbor i jeftino odrzavanje.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk
 

Pa gledam po internetu,videcu ako nesto dobro naleti problem mi je sve ovo sto sam gledao je daleko od mene po 200-300km a ne isplati se za svaki ici i gledati.hvala u svakom slucaju na savetu i ponudi da pogledam skuter al daleko smo ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Želim da kupim Hondu silver wing 600 2001-2005 jer su one koliko vidim povoljnije od onih preko 2005. Na našim oglasima ima svega i svačega pa me interesuje koliko realno košta jedan takav skuter u dobrom stanju. 

 

Pozdrav za sve

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2029 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Немој, то што су јефтиније сад надокнадиће потрошњом касније.Стрпи се ако можеш и нађи примерак мало млађи од 2007 мислим да је било промена.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 13 sati, Last of us je napisao:

Želim da kupim Hondu silver wing 600 2001-2005 jer su one koliko vidim povoljnije od onih preko 2005. Na našim oglasima ima svega i svačega pa me interesuje koliko realno košta jedan takav skuter u dobrom stanju. 

 

Pozdrav za sve

Bas tako, svega i svacega i 95% neces naci (kod nas) da je u dobrom stanju, nazalost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja