Jump to content

Moto Zajednica

Dileme pri kupovini maksi skutera

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 335 postova
  • Lokacija: Skopje, Skoplje, Macedonia
  • Motocikl: NC 750X RC90, Transalp XL750

Ako se ne varam, piaggio Xevo ne "drzi" cenu? Nije popularan ili ima neke mane?
Ima par skutera po oglasima Xevo 250ie, ~2009 godine, ~15-20.000 km za cenu od ~2200 evra. Na slike su svi odlicni. 

Mozda greshim? Molim vas, kakvo je vashe iskustvo? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Imam ja piaggio x9 500 2002 u jako dobrom stanju na prodaju,ako je neko zainteresovan od forumasa,bice cena dosta ispod cene na oglasu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8862 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 5 sati, godovic je napisao:

Ako se ne varam, piaggio Xevo ne "drzi" cenu? Nije popularan ili ima neke mane?
Ima par skutera po oglasima Xevo 250ie, ~2009 godine, ~15-20.000 km za cenu od ~2200 evra. Na slike su svi odlicni. 

Mozda greshim? Molim vas, kakvo je vashe iskustvo? 

Nema mana, 250ccm se ugradjuje u mnoge modele maxi skutera i provereno je dobar agregat samo sto je to malo vise para za tu kubikazu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 828 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Ja sam sa 250 zadovoljan. Nije da se razbacuje snagom ali nije ni da ne ide. Ja sam kymca odabrao jer je 2011 godiste za te pare mladji a bolji nema.
Ne znam a ni ne verujem da je kvalitetniji od italijana,ali je generalno dobar. Meni licno ima 2 mane, 1. Sto nije injection 2. Sto nema filter ulja nego menjas ulje 3-5 puta u sezoni
Ovo ostalo sve odlicno.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
On 8/1/2017 at 22:38, slobasuper9 je napisao:

Ja sam sa 250 zadovoljan. Nije da se razbacuje snagom ali nije ni da ne ide. Ja sam kymca odabrao jer je 2011 godiste za te pare mladji a bolji nema.
Ne znam a ni ne verujem da je kvalitetniji od italijana,ali je generalno dobar. Meni licno ima 2 mane, 1. Sto nije injection 2. Sto nema filter ulja nego menjas ulje 3-5 puta u sezoni
Ovo ostalo sve odlicno.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
 

WTF :staa2: :stabre: Nema filter ulja?? Nemoguce, ovo prvi put cujem....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 254 postova

Potreban mi je savet/preporuka.

Trenutno sam bez motora,a ova godina je baš loša i neću skupiti dovoljno novca da kupim željeni motor.Ne bih da čekam godinu dana bez motora (a i potreban mi je jer nemam auto (samo teretni kombi)).

Sviđaju mi se Maxi skuteri i to je jedina kategorija motora sem enduro i enduro turing koji bih vozio.

Cifra sa kojom raspolažem je 1500-2000e.Ono što me zanima su skuteri od 400-500cc.Za taj novac kojim raspolažem i ono što se nudi na oglasima i što mi se sviđa su:Piaggio X9 500 evo,Aprilia Atlantic 500 (i klasik i sprint),Suzuki Burgman 400 od 2003-2005g,Yamaha Majesty 400 od 2003 i Kymco Xciting 500.

Svestan sam toga da za novac kojim raspolažem ne mogu puno da biram i još manje da se vezujem za brend ili model,već da tražim motor/skuter koji je što boljem stanju.Ono što mi je problem i što me brine je to što ne znam da li ću moći sa svojih 195cm visine da se smestim na neki od nabrojanih skutera,a da pri tom ne izgledam kao na dečijem BMX-u.

Tu mi je potreban vaš savet da bi odmah eliminisao neke modele sa liste i uštedeo i vreme i novac.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Beograd, Gornji Milanovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom

Imao sam x9 250, a trenutno vozim atlantic 500 classic. Posto i ja imam 195cm, mogu da ti potvrdim da ni na jednom neces izgledati kao na trotinetu :) s tim da je atlantic ipak komotniji, a na x9 mozes malo vise da opruzis noge, sto odgovara na duzim putovanjima. Za majesty, kymco u bugija ne znam, posto ih nisam vozio, mada budi sam po sebi izgleda kao ladja :D

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8862 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Lepo izgleda motorce, sve ispravno tj retko kome radi inst. tabla u celosti.....srecno sa prodajom.

@Mindzake

razmisli o koleginom skuteru 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

hvala brat

uglavnom skuter je jako dobar i nema nikakav problem,pa da ga prodajem zbog neke falinke...

 

najbolje majstor da dodje sa kupcem,cak bi bilo i pozeljno da ako kupac nema iskustva da dodje neko ko se razume.

 

Evo jedna slika iz hladovine........45c20170804_173934.thumb.jpg.ff63907aa5a6b68b1e07932e5b390685.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R
6 hours ago, filipfg said:

Zato što su stari 14 godina. To je za otpad, presu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

Sto za otpad? Vidim ima dosta modela od 2002 do 2007 godista koji su u opsegu 1500-2000evra, pa mi je bas cudno s obzirom da obican skutercic od 50cc da kazemo da je pismen kosta 500evra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja