Jump to content

Moto Zajednica

Dileme pri kupovini maksi skutera

Recommended Posts

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ja sam odustao od T maxa zbog cene,za noviji polovan sam mogao da kupim dobar motor od 600cc ,nexus 500 sam probao i ono ide kao nevreme i moj izbor je za sada nexus 300 koji će da se pridruži ovom mom kinezu koji mi je za prelazni rok završio posao pa razmišljam da ga ostavim kao rezervu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

ja bi ti druze samo napisao onu staru " žena može da bude i sa sela, a motor mora da bude iz Japana" :nanana: ...

Šalim se malo ali nista to nije daleko od istine, vec sam to negde pisao ali ajde da ponovim i tebi, vozio sam sve maxije sem t-maxa(za koji smatram da je extra) i ovih sad novih-novih, ali teško da bi bilo koji drugi skuter mogao da zameni makinu zvanu silver wing. Sad pretpostavljam ide onaj deo kad svaki ciga svog konja hvali, i gde treba da ti pricam kako je divan, najbolji, ovakav onakav... jednostavno ti kazem sedi provozaj i sve će ti biti jasnije :moto3:

 

na kraju krajeva, za te pare možeš da kupiš silkana u sasvim prihvatljivom stanju i da predješ sa njim boga pitaj kilometara :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)
SREBROljubac [/b]' timestamp='1327935470' post='1232364']

ja bi ti druze samo napisao onu staru " žena može da bude i sa sela, a motor mora da bude iz Japana" :nanana: ...

Šalim se malo ali nista to nije daleko od istine, vec sam to negde pisao ali ajde da ponovim i tebi, vozio sam sve maxije sem t-maxa(za koji smatram da je extra) i ovih sad novih-novih, ali teško da bi bilo koji drugi skuter mogao da zameni makinu zvanu silver wing. Sad pretpostavljam ide onaj deo kad svaki ciga svog konja hvali, i gde treba da ti pricam kako je divan, najbolji, ovakav onakav... jednostavno ti kazem sedi provozaj i sve će ti biti jasnije :moto3:

 

na kraju krajeva, za te pare možeš da kupiš silkana u sasvim prihvatljivom stanju i da predješ sa njim boga pitaj kilometara :zdravo:

 

SilverWing ..... blablabla ...... SilverWing ......blabla .... a koliko troši ??? :nanana:

 

...ona stara " žena može da bude i sa sela, a motor mora da bude iz Japana" nije šala :lol:

 

Dragi kolega evo da se i ja javm. Ja te uopšte ne razumem u kakvom si ti problemu .... Za 3k evro para možeš da kupiš šta hoćeš, bitna i jedina stvar je šta ti kaže tvoja cenjena pozadina. Šta hoću reći ... izaberi motore koji ti se dopadaju i odeš i vidiš najnoviji i naj skuplji u oglasima od tog modela i taj ti je aršin za ove ostale za koje imaš para. Kad suziš izbor na dva ili tri kom ,a još uvek nisi siguran uvek možeš da angažuješ nekog od servisera (uglavnom se ta usluga ne naplaćuje ili je simbolična) da da stručni sud o budućem ljubimcu. I bolje ti je umesto što dangubiš na forumu, ideš i tražiš motor, bez žurbe jer dok ti sam ne sedneš, vidiš i ne probaš i kažeš to je to - ovo je moj novi najbolji drug, možemo mi tu da prdimo do sutra o ovome i onome.

Eto ne filozofiraj puno nego kreći u potragu i da sa prvim suncem pičimo po Srbiji

:goodluck:

 

:BJB-burgman:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Najveće selo u Srbiji
  • Motocikl: imao madison, tražim 400-500-600ccm

Krenulo me, udario minus i ne pušta, malo više posla pa ništa i ne gledam.

 

Što se tiče pitanja mog i priče oko kupovine, ja to gledam onako posle *ebanja nema kajanja. E sad, kako treba da puknem pare to mi je još gora kombinacija :zvizduk:.

 

Gledam oglase kad stignem i to je to. Čim bude toplije nastavljam potragu i nije tačno to izabereš najskuplji, gledao sam atlantic-a za 2700 i ne bih ga kupio ni za 100.

 

Ne volim da me neko laže, a ne volim ni da kupujem auto ili motor od nekog ko nije održavao i da visim po garažama ne bih li vratio sve to u stanje koje je meni pristojno.

 

Burgman je skuplji za održavanje, stariji modeli su mi ružnjikavi, kao kinezi ( ili im je on bio kalup ).

 

Što se tiče Burgmana, samo 650 jer on pomera granicu, koliko je T max dobar toliko je 650 lep, ali to je već skupo za kupiti i za održavati.

 

Nema razloga za žurbu, udario minus beskonačno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

danas sam u jednom zimovniku sedeo,gledao Tmaxa! haos,extra! mozda mi je malo kraci od burgmana(visok sam 187) ali je sve ostalo,mozda malo visok greben pa neznas sta je bolje opkoraciti ili prekoraciti! ali........ :care::care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Najveće selo u Srbiji
  • Motocikl: imao madison, tražim 400-500-600ccm

Sigurno je ružan, ali je i dobar.

 

Opet bi moj izbor bio Burgman 650 kada ne bih gledao pare za kupovinu, održavanje, potrošnju, prelep je.

 

Postavlja se samo pitanje potrošnje i održavanja, pa i prevelike cene što će otežati prodaju kada mu dođe vreme.

 

Udario minus beskonačno, nisam ni mrdnuo iz kuće danas jer je na gradilištu nemoguće raditi po ovom vremenu, sve sam malo stopirao dok ne dođe makar oko 0 jer je prehladno !!!

 

Više manje se ništa novo ne pojavljuje u oglasima, jedino danas neki kaljavi atlantic.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Najveće selo u Srbiji
  • Motocikl: imao madison, tražim 400-500-600ccm

Ma ne tražim ni ja, nego je mnogo hladno pa nikako da tamo odem da vidim šta i kako, iskreno, kada bi makar 0 bila, pa da ga probam, ako odgovara da kupim i da dodjem kombijem po njega... Možda i da ga odvezem.

 

Sve sam nešto u tripu da će neko proći i kupiti ga.

 

Kada dodjem na forum, prvo u tu temu odem.

 

Bolje uzeti od nekog ko će ti reći istoriju održavanja, kvarova, a i sutra da te posavetuje gde šta i kako.

 

Samo minus ubija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 863 postova
  • Lokacija: Beograd MML
  • Motocikl: Aprilia Atlantic Clasic 500,dok ne pojeftini GP

Ljubav ne sme da zna za granice, pa ni temperaturne... :lol:

 

Slažem se,čim temperatura skoči na -5 juri na cerak :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

Ma ne tražim ni ja, nego je mnogo hladno pa nikako da tamo odem da vidim šta i kako, iskreno, kada bi makar 0 bila, pa da ga probam, ako odgovara da kupim i da dodjem kombijem po njega... Možda i da ga odvezem.

 

Sve sam nešto u tripu da će neko proći i kupiti ga.

 

Kada dodjem na forum, prvo u tu temu odem.

 

Bolje uzeti od nekog ko će ti reći istoriju održavanja, kvarova, a i sutra da te posavetuje gde šta i kako.

 

Samo minus ubija.

druze to se ne radi tako, nego ako ti drugari sa foruma kazu da je dobar lepo sednes u taxi gde je +19, stavis 5 glavica u pdze i ides da pregovaras i ako treba da kaparises, i tu prestaju svi tripovi :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

JEDNO MALO OBAVESTENJE

Dejan Drakulic zvani Drakula, Ajkula, Cupavi, Prcko... prodaje svog mezimca kojeg ste svi uglavnom videli, pa ako bude zainteresovanih pre nego sto izadje u oglasima i krene navala i licitacija, mogu da se jave na tel 999 888 777 000 i poruce pouzecem :lol:

 

2BCB28D5-6618-3242-82B8-A39AA3A80098_thumb.jpg

 

daj ljudi nemojte da se lozite taj nije na prodaju, gledajte ovaj LEVOOOOOO!!!!

 

8E600ECA-47F2-514D-B9BB-FA903BB0F4CC_thumb.jpg

 

VRLO MALO PRESAO, VRLO MNOGO ODRZAVAN...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 112 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MBK Skyliner 250

Evo baš gledam ovde u oglasima odličan Bev (bar tako piše) po extra ceni. E sad znam da ti ne tražiš takav pozerski model al možda neko drugi, čisto zbog godišta i cene, baš je prilika. http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/76492-kao-nov-beverly-500/page__pid__1234044#entry1234044

PS: ja kad god sam kupovao nigde ništa, kad mi ne treba samo iskaču neke varijante, prodajem jer se selim, treba hitno pare za ovo-ono,... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 554 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

Pa piše u oglasu: 2200 evara, 2005. godište 26520 prešao. :neznam:

 

kom oglasu????ja ne nadjoh takav oglas!

Pise u oglasu za Bev-a.. 1nanana.gif

Niste se razumeli..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Najveće selo u Srbiji
  • Motocikl: imao madison, tražim 400-500-600ccm

I dalje u potrazi, bio sam bolestan neko vreme, evo me još malo i na nogama.

 

Beverly meni nije opcija jer nije nikako za putovanja, a to mi je cilj. Usko sedište, malo prostora pod sedištem, nemogućnost da se " ispruže" noge.

 

Išao bih malo na neke veće skutere, Atlantic classic mi je mnogo udobniji od sprinta pa bih se toga držao.

 

Ako bog da za neki dan ću da probam od kolege RS-a, pa ću makar da ga kaparišem dok ne bude moguće sestri na skuter i odvesti ga.

 

Ako istrči nešto povoljnije ja sam i za tu kombinaciju, ali samo ako je očuvan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja