Jump to content

Moto Zajednica

VFR/VTR tema za vlasnike i ljubitelje

Recommended Posts

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Vlado....idi tamo u Tenera vs Afrika temu...ah da...pa ti vise nemas ni Teneru  :na_glavi: sTROME  :moto2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Doboj - Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR rc36

Aha, na brzinu sam procitao :)

Dzek za svetlo u desnoj strani fara uopste nema onaj pipak za kratko svetlo, samo za dugo. Kada sam izvadio sijalicu, jer mi je to bilo malo konfuzno, vidim da na njoj nema oznake i da je Made in Japan.

Pretpostavljam da je fabricki tako.

Ma sa ovim svetlima mi ona i ne treba vise :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 200 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: vfr750f rc24,rc-36

Danas lep dan,kazem provozacu moj novi remus auspuh.Nazalost automobilisti kao i obicno nepostuju motoriste.... Pokupio me tip odpozadi samo tako....Kaze izvini zagledao sam se....Sreca pa sam se izvukao bez povreda :) 

post-27589-0-34412900-1457977462.jpg

post-27589-0-84620600-1457977480.jpg

post-27589-0-27266200-1457977518.jpg

post-27589-0-00066000-1457977545.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 565 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Ne mogu da verujem. Tačno ne znam šta sa budalom da uradiš. Popraviće se motor al čoveče pa jel baš moramo da imamo sreće na putu. Mislim jbt pa na šta misle... Druže nek si ti samo dobro sve ostalo će da se sredi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 784 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Ladno nemogu da verujem sta ti je uradio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Загледао се у телефон сигурно, мајку им јебем и телефонима. У НС сваки 4-5 НЕ ГЛЕДА у телефон.

 

Срећом добро си прошао.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 200 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: vfr750f rc24,rc-36

Sad mi je napravio stetu od minimum 500eura  :grr: Bura popravka(ako moze)+farbanje 200-250 eura,drugi auspuh 150-200.O novom remusu samo mogu da sanjam :(  Ja normalno skretao sa glavnog puta na sporedni,index dao pre 20 metara,kad ono bumm.Samo sam osetio da motor bezi ispod mene,i na kraju sam zavrsio sedeci na rezervoru.Kako sam to uspeo,ni sam neznam.Klizao sam jedno 5-6 metara.Sreca moja da mi nije zadnju viljusku iskrivio.Motor sam uspeo oterati kuci,geometrija nije pomerena.Sreca covek je stao,izvinio se,ali jbg motor...Bila policija,zapisnik,pa cu sad videti koliko osiguranje ce da plati.Vec su u osiguranju poceli filozofirati:kao star je motor,nevredi puno,itd.Mislio sam da cu zadavit onog u osiguranju,sere mi tu po motoru  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Nemoj da razmisljas o steti...bitno da si ti ok...veruj mi..nema niceg vrednijeg od zdravlja.

 

Ako te zezaju iz osiguranja samo zapreti tuzbom i odmah se smire...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Cekaj, zar ne placa nanetu stetu krivac u sudaru? Nerazumem se mnogo u takvim situacijama, ali znam kad sam udario u lika, ja sam platio sve u fulu. Nije bila policija..

Inace. Bitno da si ti dobro, ostalo se da uraditi..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Sad mi je napravio stetu od minimum 500eura  :grr: Bura popravka(ako moze)+farbanje 200-250 eura,drugi auspuh 150-200.O novom remusu samo mogu da sanjam :(  Ja normalno skretao sa glavnog puta na sporedni,index dao pre 20 metara,kad ono bumm.Samo sam osetio da motor bezi ispod mene,i na kraju sam zavrsio sedeci na rezervoru.Kako sam to uspeo,ni sam neznam.Klizao sam jedno 5-6 metara.Sreca moja da mi nije zadnju viljusku iskrivio.Motor sam uspeo oterati kuci,geometrija nije pomerena.Sreca covek je stao,izvinio se,ali jbg motor...Bila policija,zapisnik,pa cu sad videti koliko osiguranje ce da plati.Vec su u osiguranju poceli filozofirati:kao star je motor,nevredi puno,itd.Mislio sam da cu zadavit onog u osiguranju,sere mi tu po motoru  :)

Osiguranja su najveće zlo, prevara neviđena, mene su rasturili. Nego, advokata i u redovnu proceduru, sa osiguranjem se sigurno nećeš dogovoriti ljudski. Bar će te za pola oštetiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Jel imao neko problema sa Frajlaufom. Tj. bendiksom ili kako se vec zove.

 

Juce mi se jednom desilo da je zavrteo u prazno i posle sam probao 20x i sve je radilo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: bor

Pa zasto ne angazujes neku agenciju za nadoknade stete uzimaju neki posto od para koje dobijes i zavrsis poso a trebalo bi sa njima vise i da dobijes, oni sve rade umesto tebe. Ja sam tako uradio kad sam imao saobracajku i ispalo je super. Pre svega najvaznije je da si ti dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 200 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: vfr750f rc24,rc-36

Jel imao neko problema sa Frajlaufom. Tj. bendiksom ili kako se vec zove.

 

Juce mi se jednom desilo da je zavrteo u prazno i posle sam probao 20x i sve je radilo...

Hoce da radi to,kad se duze ne pali motor.Mada meni je poceo krkljat,pa posle palio.Rastavio deklu,kad ono popustani sarafi na frajlaufu.Ocistio i zalepio sarafe opet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 200 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: vfr750f rc24,rc-36

 

Sad mi je napravio stetu od minimum 500eura  :grr: Bura popravka(ako moze)+farbanje 200-250 eura,drugi auspuh 150-200.O novom remusu samo mogu da sanjam :(  Ja normalno skretao sa glavnog puta na sporedni,index dao pre 20 metara,kad ono bumm.Samo sam osetio da motor bezi ispod mene,i na kraju sam zavrsio sedeci na rezervoru.Kako sam to uspeo,ni sam neznam.Klizao sam jedno 5-6 metara.Sreca moja da mi nije zadnju viljusku iskrivio.Motor sam uspeo oterati kuci,geometrija nije pomerena.Sreca covek je stao,izvinio se,ali jbg motor...Bila policija,zapisnik,pa cu sad videti koliko osiguranje ce da plati.Vec su u osiguranju poceli filozofirati:kao star je motor,nevredi puno,itd.Mislio sam da cu zadavit onog u osiguranju,sere mi tu po motoru  :)

Osiguranja su najveće zlo, prevara neviđena, mene su rasturili. Nego, advokata i u redovnu proceduru, sa osiguranjem se sigurno nećeš dogovoriti ljudski. Bar će te za pola oštetiti.

 

 

To je sigurno da ce me htet prevariti.Ako hocu da mi zvanicni servis pravi motor,onda moram nositi za Beograd.Put ne placaju,i samo 70% placaju od racuna servisa.Ne priznaju ni nove delove,samo polovne.Nemam zivaca se vuci po sudovima,bice kako bude.Buru sam vec odneo na popravku,i narucio sam novi Laser izduv :)

post-27589-0-06031600-1458250304.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Taj top si verovatno narucio iz Novog Sada? Nadam se da ces dobiti prave nastavke. Posto ja nisam bio dobio pa sam morao da vracam nazad.

 

Posle sam ugradio spuh Roberta iz Ade i motor se bas lepo cuje :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 200 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: vfr750f rc24,rc-36

Taj top si verovatno narucio iz Novog Sada? Nadam se da ces dobiti prave nastavke. Posto ja nisam bio dobio pa sam morao da vracam nazad.

 

Posle sam ugradio spuh Roberta iz Ade i motor se bas lepo cuje :)

Jesam,iz Novog Sada sam narucio.Pa samo mu to fali da mi posalje neko sranje.Na slici pokazuje da je za moj tip vfr-a.No videcemo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 784 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

 

Taj top si verovatno narucio iz Novog Sada? Nadam se da ces dobiti prave nastavke. Posto ja nisam bio dobio pa sam morao da vracam nazad.

 

Posle sam ugradio spuh Roberta iz Ade i motor se bas lepo cuje :)

Jesam,iz Novog Sada sam narucio.Pa samo mu to fali da mi posalje neko sranje.Na slici pokazuje da je za moj tip vfr-a.No videcemo...

 

 

 

Ha ha , pa koliko nama je taj isti lik prodao.

Vidi, ja sam išao lično po lonac i na licu mesta se predomislio i izabrao drugi, isto Laser sam uzeo ali model za CBR jer je otvoren i ima lepšu krivinu koju sam lakše napasovao na RC46.

Taj lonac što ide šraf na šraf je dobar i čak šta više lep ALI JE ZATVOREN , ima tri komore i motor se sa njim čuje kao fabrika.

 

Eto zašto sam išao lično da vidim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 200 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: vfr750f rc24,rc-36

Stigao auspuh :) Sad videcemo kakav zvuk ce imati.Verovatno nece bit bas kao remus,al sada je vec kasno.Kupio sam ga,pa sta bog da.Sve u svemu,lep je.A ako nece da se cuje,busicemo ga :) Mada ja mislim da mene najvise zeza ovaj srednji lonac.Gledao sam na yu-tube,isti ovakav top na rc24,urla ko lud.

post-27589-0-18836300-1458344693.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja