Jump to content

Moto Zajednica

VFR/VTR tema za vlasnike i ljubitelje

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i

Ko za onu stvar danas u saobraćaju sam video jedno 10ak hondi vfr, najviše rc36, pa onda vfr800fi. Tako to ide izgleda kad juriš nešto da kupiš. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Motocikl: Pan european 1300

Dobar vfr 800 fi teško se može naći ispod 2500 a da nema ulaganja....Realna cena mu je oko 2500-3000 sve ispod toga ima ulaganja i zato su jeftiniji...Vozim jedan takav i da ga prodajem bio bi bliže cifri od 3000 da ga prodajem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000

Retko koji se može naći a da mu plastike nisu varene. Komplikovano je postavljanje slajdera, tako da bočne plastike i izbačene migavce nema šta da zaštiti prilikom obaranja motora.

Što se tiče mehanike,tu je bez premca, premijum model, ako nije baš izlomljen nema se tu oko čega voditi briga, jedino zamena reglera i teraj.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: T7
Pre sat vremena, MOTOM je napisao:

Strana 80, u ovoj temi. Kolega je prodavao jedan crveni. Možda je još uvek aktuelno?

Taj je pao meni u sake sad u septembru 2019.:jee:

IMG-5965.JPG

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 562 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Ljudi može da se nađe dobar motor. Problem je što kod nas svi misle e sad na tu cenu treba da se doda...

Ja sam mog VFR Vtec prodao za 3250€ u ceni su bila i 3 kofera. Na motoru gume od manje od 3000km regler struja ulje u vilama semerinzi sve tečnosti kako u motoru tako i kočnicama kočnice sređene kočioni cilindri i još koješta od dodatne opreme. Ofarban perfektno iz estetskih razloga bez ikakvih lomova i pride registrovan do septembra. Znači može da se nađe samo treba sesti u auto i malo se provozati ali naravno pre toga popričati sa vlasnikom 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 826 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.
On 3/13/2020 at 8:25 PM, Boban EN said:

Ljudi može da se nađe dobar motor. Problem je što kod nas svi misle e sad na tu cenu treba da se doda...

Ja sam mog VFR Vtec prodao za 3250€ u ceni su bila i 3 kofera. Na motoru gume od manje od 3000km regler struja ulje u vilama semerinzi sve tečnosti kako u motoru tako i kočnicama kočnice sređene kočioni cilindri i još koješta od dodatne opreme. Ofarban perfektno iz estetskih razloga bez ikakvih lomova i pride registrovan do septembra. Znači može da se nađe samo treba sesti u auto i malo se provozati ali naravno pre toga popričati sa vlasnikom 

 

Provozam se ja tako do Petrovca na Mlavi sa parama u džepu, jer mi prodavac kaže da je motor u top stanju, nikad padano, ima novu zadnju gumu, itd. I onda se ispostavi da motor radi, ali guma nije nova nego je polovna i ima još 1mm do graničnika (ali za taj motor je nova, jel), a da su plastike matirale jer nisu lepo ofarbane posle pada. I napukla plastika kod žmigavca. I još mi tvrdi da nije padano sa motora. 

 

Tako da, slažem se da dobar motor može da se nađe, ali često se mora čekati i još češće se zaista mora dodati keša za sređivanje. Ali nije li tako i sa kolima?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 562 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

U pravu si ima toga dosta. Ja sam klincu kupovao prosle sezone. P sam se navozao po celoj srbiji al nekako sam napravioplan puta pa obisao vise njih na kraju u Varvarinu uzeo lep motor kad pogledas od NS do varvarina nije malo al sam obisao sve usput sto je bilo interesantno. E sad da sam isao samo rdi jednog muka jer je bilo e motor u top stanju a ono nema kapi ulja u vilama nemoze bas da upali kad dodjem i slicno. To mi nije bas jasno jer sam rekao ljudima sta trazim al jbg valjda misle da sam blesav pa cu progutati. Slicno sam prosao i sa ovim sto sad vozim al sam na kraju ipak nasao lep primerak sa nekim sitnim ulaganjima al smo se mogli dogovoriti o ceni. Ima svega al ima bas lepih motorina i kod nas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 826 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.

To je ono što meni nije jasno kod ljudi. Ako ti kažem da ću da dođem u drugi grad da pogledam motor, onda mi reci realno stanje, a ne da mi trošiš vreme, novac i slobodne dane pričama da je motor u top stanju, a kad dođem mi pričaš da je crno belo. Ova anegdota sa zadnjom gumom mi je hit, jer lik predamnom stoji i obojica gledamo u gumu i on priča guma je nova, a guma nije nova :tras2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 552 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Ja poslednjih mesec dana samo gledam VTR po oglasima, svi me odgovaraju...te ružan, te mali je, te ubija potrošnja a ja kako gledam sve mi se više sviđa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Kolege, drugaru treba informacija koliko ulja ide u prednje viljuške na RC36?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 23 minuta, Biker-Boy je napisao:

394 ml po štapu 15w ulje

Hvala, biće prenešena informacija kolegi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake
Pre 11 sati, zika56 je napisao:

Kolege, drugaru treba informacija koliko ulja ide u prednje viljuške na RC36?

Screenshot_20200328-101004.png

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Becej

Istovremeno pritisnes SELECT i RESET, zadrzis par sekundi dok ne pocne da "blinka" vreme, zatim sa  RESET podesis tacno vreme (ako drzis ide ti brze a mozes i da pritiskas po minut po jednom pritisku), sacekas 10-ak sekundi ( sve vreme ti i dalje blinka vreme) i jos jednom potvrdis sa RESET dugmicem, prestace da blinka i ostace ti podeseno vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 207 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec + BMW R1200GS

Das kontakt, zadrzis reset i selekt par sekundi, i sat krene da treperi. Na stisak reset ide po minut a kad se drzi ide po +10. Kad namestis tacno vreme sacekas 4 sec i opet stises reset. I to bi trebalo da bude to

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 207 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec + BMW R1200GS

Dobro a mogu li ja da postavim jedno pitanje?

Hocu da sada u vreme ovih pizzzz... resim farove, pa me zanima koje sijalice su u Vfr800 vtec, da li je h1+h7  ili je sve h7 i ima li nekih preporuka za LED.

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja