Jump to content

Moto Zajednica

VFR/VTR tema za vlasnike i ljubitelje

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
43 minutes ago, Savan said:

Nepunih 1000 ako se dobro secam

Da sam na tvom mestu, odma bih kupio. Ne vidim dobro, čini mi se da je na satu 17K? A od linka nema vajde (moguće da nije dozvoljen pristup), kaže: 

Sorry, this content isn't available right now

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

I prvi vlasnik. Motor kao motor nije neka egzotika posebna. Ima ih dosta još uvek.
Ali ovakvo stanje je nešto dosta jedinstveno i prosto ne verujem da još nije prodata. Sve mislim da prodavac je zaboravio da objavi da je prodat motor.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Drugar hoće da na svom VFR-u 800FI ugradi korman umesto heblova. Zna li neko gde može da se nabave potrebni delovi za tako nešto? Možda neko ima da proda kompletan set?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 1100

Zanima me kakva su iskustva u vezi benzinskih pumpi za rc36 1990 hteo bi jednu za rezervu da spremim, da li platine zameniti ili komplet novu-drugu i koju novu savetujete?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
1 hour ago, ThePainkiller said:

Drugar hoće da na svom VFR-u 800FI ugradi korman umesto heblova. Zna li neko gde može da se nabave potrebni delovi za tako nešto? Možda neko ima da proda kompletan set?

 

WWW.LOUIS.EU

LSL Superbike Handlebar Kits Various Models at Louis. Secure payment ✓ Free returns ✓ 2-year right of return ✓ » Buy now! 

193.24

 

 

lsl-handlebar-riser-kit-honda-vfr-800-fi

 

 

Ili pitaj kolegu Filipa (feelgod). On je pravio (za RC24) kod nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
pre 13 minuta, badzabajker je napisao:

Zanima me kakva su iskustva u vezi benzinskih pumpi za rc36 1990 hteo bi jednu za rezervu da spremim, da li platine zameniti ili komplet novu-drugu i koju novu savetujete?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 

Tu benzinsku pumpu "vozi" dosta motora, niskog je pritiska, pulsna... Proizvodi je mitsubishi, platine se mogu zameniti ako su kontaktori istroseni ili lepili cesto... Micubisi kolt je takodje koristi (automobil). Ako se raspertla zamene membrane radi uvek je montiraj da creva idu blago na dole, cesto popusti gorivo nazad u plastiku koja platine stiti, varnica i gorivo ne idu zajedno :D

Facet pumpe za motore sa karburatorom su super resenje, takodje jos bolje resenje je prirodan pad! Dok je god rezervoar iznad karburatora i dovod dobrog precnika nema problema.

CBR1000F preko 100000km tako, ne ostaje bez "goriva" ni u kom rezimu.. Ovo nisam sa interneta "pokupio" vec ti pisem iz licnog iskustva.

Pozdrav Nenad.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

I da! Na put uvek nosi metalnu cevcicu fi8 u "U" oblik zakrivljenu... Ako negde pumpa zataji samo creva premostis i vozis dalje...

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 781 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина
14 hours ago, ThePainkiller said:

Drugar hoće da na svom VFR-u 800FI ugradi korman umesto heblova. Zna li neko gde može da se nabave potrebni delovi za tako nešto? Možda neko ima da proda kompletan set?

Imam ja ABM set, ceo kompletan gornji trougao sa pripadajucom maticom i kormanom. Ceo set je napravljen tako da se samo postavi preko originalnog trougla i sa drugom maticom se stegne, korman je takav da kad se sve montira , nesmetaju rezervoari ulja kod vizira, ne doticu rucke rezervoar i imas full komfor, nema potrebe za duzim sajlama niti crevima, jedino se sajle gasa prebacuju sa desne strane vrata i prolaze  ispod rezervoara, plug'n'play. Korman ima rupice za montazu prekidaca tako da nicemu ne smetaju. Ja sam imao umetnicku slobodu da u taj most implementiram i minijaturni voltmetar, nemogu trenutno da nadjem sliku sa ugradjenim voltmetrom

 

IMG_2920.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 5 sati, Grnca je napisao:

Imam ja ABM set, ceo kompletan gornji trougao sa pripadajucom maticom i kormanom. Ceo set je napravljen tako da se samo postavi preko originalnog trougla i sa drugom maticom se stegne, korman je takav da kad se sve montira , nesmetaju rezervoari ulja kod vizira, ne doticu rucke rezervoar i imas full komfor, nema potrebe za duzim sajlama niti crevima, jedino se sajle gasa prebacuju sa desne strane vrata i prolaze  ispod rezervoara, plug'n'play. Korman ima rupice za montazu prekidaca tako da nicemu ne smetaju. Ja sam imao umetnicku slobodu da u taj most implementiram i minijaturni voltmetar, nemogu trenutno da nadjem sliku sa ugradjenim voltmetrom

 

IMG_2920.JPG

Koliko para tražiš za set? Pusti mi na PP. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 282 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda PCX 125 2021

Ja sam imao želju da na mom VFR-u 750 RC36/2 stavim ravan volan i pre par dana sam nabavio sa moto otpada Vukelić gornji trougao koji je original Hondin samo ga je neko već izbušio i stavio na njega nosače i volan, cena je bila 80e za volan sa gornjim trouglom.Inače LSL-ov Superbike kit može da se naruči u 3T-racing-u iz Balosave i za moj motor izađe negde oko 360-380e i tu se dobije drugi trougao koji ide preko originalnog, volan, duža creva za kočnicu i kvačilo i tegići volana.

Međutim kada sam kupljeni trougao postavio umesto originalnog trougla i heblova nije bilo šanse da sve uklopim a da ne moram da sečem gornju masku iza retrovizora i vizir tako da sam za sada odustao od te prepravke i vratio sam im volan i trougao koji su mi poslali. 

Kod RC36/2 se i kod ugradnje LSL-ovog kita po uputstvu mora seći maska i vizir jer rezervoari od kočnice i kvačila udaraju u isti i to ne malo nego nema šanse da se ugradi bez sečenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 12 minuta, Novak Lazovic je napisao:

Ja sam imao želju da na mom VFR-u 750 RC36/2 stavim ravan volan i pre par dana sam nabavio sa moto otpada Vukelić gornji trougao koji je original Hondin samo ga je neko već izbušio i stavio na njega nosače i volan, cena je bila 80e za volan sa gornjim trouglom.Inače LSL-ov Superbike kit može da se naruči u 3T-racing-u iz Balosave i za moj motor izađe negde oko 360-380e i tu se dobije drugi trougao koji ide preko originalnog, volan, duža creva za kočnicu i kvačilo i tegići volana.

Međutim kada sam kupljeni trougao postavio umesto originalnog trougla i heblova nije bilo šanse da sve uklopim a da ne moram da sečem gornju masku iza retrovizora i vizir tako da sam za sada odustao od te prepravke i vratio sam im volan i trougao koji su mi poslali. 

Kod RC36/2 se i kod ugradnje LSL-ovog kita po uputstvu mora seći maska i vizir jer rezervoari od kočnice i kvačila udaraju u isti i to ne malo nego nema šanse da se ugradi bez sečenja.

Da, kod RC36 se mora seći maska da bi stao korman. Mislim da kod VFR800 to neće biti potrebno ako se kupi pravilan kit. Čekam da se javio kolega Grnca da vidim sa njim za taj kit. On kaze da kod njega nije bilo potrebe išta produživati i seći.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
4 hours ago, Biker-Boy said:

Nego, kolege VFR-aši, ima li neki dobar RC-36 na prodaju? :) 

Jesi pogledao?

 

61e2c3208a73-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda VFR 750, 1998. godište, Sport / Super sport, vozilo prešlo 70000 km, Beograd. Cena 1.300 € - Motori - Polovni...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000

Mislim da i kod mene nije ništa produžavano,korman ide do kraja na obe strane, stim što sam ga malo zaokrenuo na dole da čantre od kočnice i kvačila nebi udarale u 

nosač vizira,položaj odličan,nema umora ni posle nekoliko sati vožnje

20180702_094806.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja