Jump to content

Moto Zajednica

Za i protiv Suzuki M800 Vs Kawasaki VN900

Recommended Posts

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

E ovako posto sam u dilemi oko odabira masine, voleo bih da mi kazete vase misljenje o jednom i drugom. Unapred

hvala ;)

 

Suzuki M800

bike_m800blkk6_main1.jpg

 

Vs

 

Kawasaki VN900

157.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Borko_smorko

Kawasaki je i moj izbor. Neces pogresiti ni ako uzes Suzukija ali meni licno Kawasaki je najlepsi u toj klasi i za pare koje das dobijes najvise. Radi se o rasterecenim masinama koje ako uzmes nove i dobro odrzavas slatko ces se navozati. Dobra stvar je i ako se jedog dana odlucis za prodaju ta vrsta motocikala najbolje drzi cenu i lako ces naci kupca.A i suvozacice ce sve redom biti odusevljene udobnoscu sedista ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 494 postova
  • Lokacija: Zvezdara

Vozio sam vise puta VN900  ... Nisam ljubitelj takvih motora al ovaj je stvarno predobar ... Odusevljen sam , dobro ide , dobaaar zvuk , udoban i ne znam da li si ga video uzivo ... ali idi i pogledaj ga (Petosevic) zaljubices se odmah , mnogo lepsi nego na slici ... meni je prelep ...

 

Znaci moj glas za VN900

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Skopje, Makedonija
  • Motocikl: GPZ1100B2, TDM900A

Ovo bi trebao da bude odgovor na M800

w320h240_000003404920FDDF.jpg

Kawasaki VN900 Custom

 

A na VN900 classic je odgovor suzuki C800

MC_C800_32.jpg

Suzuki C800

 

Pa ti reshi...!

 

800cc mashina od suzukija je vech vishe od 15 godina na sceni .!?!

 

Evo uporedni test http://www.motorcyclecruiser.com/features/0612_crup_kawasaki_vulcan_vs_suzuki_c50/index.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Koji god da uzmes neces pogresiti..

Masine dugotrajne,ne prevelika snaga,ali ako to zadovoljava tvoje potrebe,nemas brige.. Samo odluci koji ti estetski vise odgovara,i pazari..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Pa upravo sam se i odlucio za taj vid motora. Malo sam debeo i mator za zujalice ;D Salim se naravno, ali  uvek su me privlacili cruseri, nekako su mi opusteniji. Imam vremena nigde ne zurim ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

[q]Vozio sam vise puta VN900  ... Nisam ljubitelj takvih motora al ovaj je stvarno predobar ... Odusevljen sam , dobro ide , dobaaar zvuk , udoban i ne znam da li si ga video uzivo ... ali idi i pogledaj ga (Petosevic) zaljubices se odmah , mnogo lepsi nego na slici ... meni je prelep ...

 

Znaci moj glas za VN900[\q]

 

Joj isao sam juce do Petosevica, brate tek sam sad u zbunu! Ne da je lepsi nego na slici nego je i duplo veci. Ja stvarno ne znam koliki su ovi ljudi sto se slikaju na testovima maotora, sve neki kosarkasi:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Ti si prvi koji kuka da mu je veliki.  ;D

 

Meni se Suzuki više sviđa, naravno to je samo estetski doživljaj sa slika koje si postavio. Nikada nisam vozio ni jedan od ta dva motora, ali ne sumnjam da su oba sjajna.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 494 postova
  • Lokacija: Zvezdara

Greskom poslah ovaj post na drugo mesto...

Dakle, nas trojica smo bili do Pariza i nazad sa 2 fazera i kawom vn900. 4600 km. vratili se pre 7 dana. Ako planiras duza putovanja onda vn900. zasto? par konja vise,elektronsko ubrizgavanja,dobra disk kocnicai otpozadi,vodeno hladjenje... cruising speed do 150, na mahove po potrebi i 170 km/h. Prvi pik nam je bio dragstar,ali njegov cruising speed je do 120. Da je velik jeste, i tezak je, ali vrlo lak za voznju - samo pazis da ti ne padne na nogu  ;)

naravno fazeri su ga ostavljali daleeeko iza na autoputevima i na serpentinama u Francuskim Alpama, ali za choper je za svaku pohvalu. Ne ide 222 km/h kao nasi fazeri,ali je zato udobniji,velike bisage,ne duva iza velikog vizira i ako ge ne forcas -potrosnja neverovatnih 5,5. Ali kad ga forcas na 170 km/h ladno potrosi i do 9 l/100km !

I definitivno izaziva vise pogleda na ulici , ako ti je to cilj! Zene su odusevljene njegovom velicinom!

                                                                                                                                                                    Borisov burazer

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

I definitivno izaziva vise pogleda na ulici , ako ti je to cilj! Zene su odusevljene njegovom velicinom!

 

Ko sto rekoh bio sam do Petosevica i video ga tamo, bale su mi krenule kako je lep. Moram jos da vidim ovog intrudera, kod Markosa (u Francuskoj) ga nema, ici cu do Sumara, ako ne via New Now:) Joj bem ti internet ako nastavim da gledam bice izgleda i treca varijanta ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

VN 900 je mrcina i extra motor!

Ima ga moj drugar(star godinu dana)! Iz mjesta poteze ko lud i stvarno ide ravnopravno sa Tdm i jos po nekim jacim motorom!

Mozda jedina slaba tacka je 1 disk napred ! Sve ostalo je za 10ku! Trosi dupjo manje od mog TDMa(provjeravali smo na putu za Umag!

On je sipao rezervoar na svako drugo moje punjenje (za isto novca) e tu me odusevio!

Moja preporuka je da uzmes u bordo metalik boji jer je 2put ljepsi od crnoga uzivo!

Moja procjena!

To je jedini cruiser kog bih ja trenutno uzeo!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Moja preporuka je da uzmes u bordo metalik boji jer je 2put ljepsi od crnoga uzivo!

 

Upravo takvog i gledam sutr zakazujem razgovor u banci, ne mogu da cekam prolece:) Ako bude zima ko i prosla bice vozna sezona 365 dana ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Provjeri da li će VN 900 biti i iduće godine u ponudi.

 

A sto ne bi bio u ponudi i iduce godine ?!

Pa taj model je tek dve godine na trzistu i bice sigurno jos barem 5-6 godina , nije to R da se menja svake 2 godine .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja