Jump to content

Moto Zajednica

opleti po drugaru

Recommended Posts

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

ФУУУЈ БРЕЕЕ!!! одакле ти потреба да нађеш овакво нешто ...1staa.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco xciting R300i

Hahahhahah :D na konto njihovog prepucavanja i uvlacenja u bulju sto od ranije da se postane admin sto sad za pravila u zajednickoj voznji. Pa reko da im docaram to uvlacenje do kraja da im se smuci! :D hahaha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Sine, ja se nikom ne uvlačim u dupe, nemoj da brineš. 1hmm.gif

Ima dokonih kojima je to glavna zanimacija, ja nisam međ' njima.

 

P. S. Ko si ti uopšte? Ja te nikad ni na jednoj vožnji nisam video..prema tome, mislim da ti je poslednji komentar suvišan.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Дачмане мало си побркао лончиће и мислим да је твој последњи пост ниђе везе!!! А мало су ти коментари дегутантни поготово зато што не познајеш тог кога прозиваш!!! Ми све сви јако добро познајемо и то су наше интерне шале... а што се те приче око админа тиче,тек ту нема места твојим прозивкама ,...једини уредник макси скутер подфорума је алексанто и да није њега ти сад не би ни имао где да пишеш,није ти ово група на фејсбуку па да свако може бити админ!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5705 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Ajde, ajde deco - mir... Tema je opleti po drugaru. KoleZa Dachman se malo zaneo, preterao... Skrenuli ste mu pažnju pa sad nastavite u duhu teme sa zdravom i iskrenom zajebancijom. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco xciting R300i

Izvinjavam se admInu ako se nasao uvredjenim a ipak bih rekao da nie jer ovde jeste mesto za salu sa drugarima. :) To sto se ne vidjam sa vama na voznjama ne znaci da me zabole nego da sam uvek zauzet sa poslom jer mi je svaki vikend radan, na zalost. A na opaske i prozivke da sam ne bitan necu odgovarati jer nema potrebe, ne ljutim se na svaku salu ili zezanje kao sto vidim kod ostalih kolega. Uzivajte momci i samo lagano pun gas ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

..ne ljutim se na svaku salu ili zezanje kao sto vidim kod ostalih kolega..

 

Khm, nastavljaš po starom?

Podbadaš opet?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco xciting R300i

Samo lagano pun gas ;)

Salu treba shvatiti kao salu, ako ti mislis da sam se okomio na tebe ili da te podbadam svaki put ne znam sta zelis da ti napisem da ne mislis tako? Moj odgovor je bio na tvoj prethodno napisan komentar. Zaista nemam nameru da se prepucvam sa tobom a ni vremena. Ako trazis svadju od mene je neces dobiti.

Mislim da je glupo vise da spominjem bilo sta vise. Admin je razumeo, a kao sto Bigi rece da nije njega ne bi ni pisali ovde, a on ni jedan moj komentar nije ukinuo tako da...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5705 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Ajd' dosta više! <_< Dachman88 se izvinuo i vreme je da se nastavi dalje. Ako treba u ovoj temi da brišem postove onda je vreme da raspremamo garsonjeru i da se razilazimo.

 

Naredba glasi: raspali dalje sa zajebancijom! :dexterr:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Da Predsedniče...

Kako stvari stoje ja ću svoje prnje da skupim i odo...

 

P. S. Ako ja tražim svađu onda stvarno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Ma sve je to super ali mora neka granica negde da postoji, najlakše je gurnuti sve pod tepih i teraj dalje.

Pojedini sebi daju previše slobode za laprdanje, sada ne mislim na Dachmana nego uopšte šta se dešava u zadnje vreme.

Nema ljutnje, samo iznosim svoje mišljenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12234 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

U pravu si ali i prag tolerancije mora biti viši. Ipak je MSC veoma "zdrav" deo foruma koji obiluje druženjima, zezanjem, vožnjama, "tovarenjem" drugara pri svakom druženju :). Svakom dođe povremeno "žuta minuta" ali tolerancije mora biti, naročito od strane novih članova prema MSC akcijašima koji su osnovani ovo mesto za zezanje i opuštanje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Prag tolerancije je na veoma zavidnom nivou prema ljudima koji se poznaju i druže, meni lično može da zasmeta "dugačak jezik" od strane ljudi koji većinu članova ne poznaju a "tovare" ih isto kao i ostali koji se dobro znaju.

Eto možda sam malo konfuzno napisao ovaj post ali mislim da se razume šta sam hteo da kažem.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5705 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Radim danas ceo dan pa nisam stalno "tu" a svašta se napisalo dok sam bio odsutan. Još jednom apelujem da se ovo završi. Ništa nije gurnuto pod tepih u konkretnom slučaju a i raniji sporovi su okončani korektno i bez nekih krupnih reči. Nismo mi nikakva inkvizicija pa da vešamo ljude koji se zalete sa neprimerenim komentarima, često samo iz želje da postanu deo ekipe - ništa zlurado. Najzdravije je postati deo MAXI ekipe tako kako su to učinili Alexa, Djuxy, cobe, rohirrim, sasha, Boriša, nntom, Hogar, motor_che, Panta, NeCi, Drakula, Marre i ostali sa prvog okupljanja a kasnije SuperPOP, Šipi, bugiman, Zeka, Arsa, Burgman 75, BigRider, Satelis, Culle, Fanky, bracabgd, crni, Laki i svi oni koje nisam spomenuo a vozili su se sa nama i tako se uključili u stvarni i virtuelni život Maxi Scooter Cluba. Treba opomenuti nove drugare ako preteraju ali nisam za to da ih linčujemo u startu jer tako sebe predstavljamo kao nešto što nismo: džangrizavci (kakav izraz :care: )

 

Zaključak: Pružite novim drugarima šansu da postanu deo ekipe, ukažite im na greške šmekerski jer to i jeste. :takoje:

 

Zaključak zaključka: O radu i potezima urednika MSC se može uvek i svuda raspravljati i pokrenuti inicijativa da se isti zameni. Toliko...

 

...a sad još jednom molim, zahtevam, apelujem ili kako god hoćete: nastavite sa zajebancijom u ovoj temi jer za to i služi. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja