Jump to content

Moto Zajednica

**!!! O P R E Z !!!**

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Borova glava-Barski most

drage kolege. na delu puta na kojem ja radim nalazi se jedna opasna krivina u desno gledano iz pravca nove varosi ka zlatiboru, ko prati kilometar stubove, izmedju 264 i 263 km stuba, ili posle kafane dejanova zora odnosno posle najveceg vijadukta na ovom delu puta (cosmosat zna gde je to) ona je specificna po tome sto se nalazi posle nizbrdice na pravom delu puta tako da vozaci ne obracaju paznju na brzinu. u septembru je u toj krivini palo nekoliko motociklista za dvojicu se zna a za ostale nije prijavljeno.

 

C:\Documents and Settings\marko\My Documents\My Pictures\krivina\dugacak pravac.jpg

 

post-1659-12878991174648_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Hajde da ne otvaram drugu temu, POSEBAN OPREZ u BG srednja traka gazele prema Novom Beogradu.

 

Kamioni i autobusi su toliko izrovali i izvitoperili asvalt po vrucini letos da je vise nego opasno. Svaki dan tuda idem na posao. Daklem drz`te krajnju levu ili desnu traku. U slucaju da duva i bocni vetar, u kombinaciji sa poledicama i rosom koje nas cekaju, pa uz turbulenciju koju pravi vrh ili kraj kamiona ili drugog teskog ili kockastog vozila koga preticete - eto problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Bravo momci! Odlichne informacije! Eeee,ovakve postove volim da prochitam i u nadi da ce ih biti vishe...za to treba BJB forum i da sluzzi! Bravo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Beograd , Mirijevo

POZDRAV svima , tema ocena 10

 

Krivina koju je pomenuo zlatar  je jako zajebata , dakle oprez ! tu su me zaustavili bas posle vijadukta ( patrola na sporednom putu s leva ) druga slika........by zlatar

 

Opasne deonice :

-  Beograd, stari avski most - tramvajski ( pomenuo je cili )

-  Beograd, pancevacki most , smer Beograd - Pancevo  ( iskjucenje posle mosta za Zrenjanin , Borcu , jako opasna krivina , klizava , puno rupa i ulegnuca , ) belezi veci broj udesa

- Beograd , Pancevacki most smer Pancevo - Beograd ( posle Dunava veliko ulegnuce sa leve strane na kojoj je bilo dosta udesa + neosvetljeno ! )

 

Na putevima u Srbiji postoji veci broj opasnih deonica , bilo bi dobro svako ko poznaje iste da  udari prepisku ovde :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 373 postova
  • Lokacija: Buenos Aires, Argentina
  • Motocikl: BMW F650GS

Slicna stvar je izmedju desne i srednje trake kada se ide sa NBG a u blizini odvajanja za sajam.

 

Izmedju ove dve trake na jednom delu se toliko izdigao kolotrag da sam mislio: e sad je gotovo! srecom bilo je samo malo treskanja.

 

 

Hajde da ne otvaram drugu temu, POSEBAN OPREZ u BG srednja traka gazele prema Novom Beogradu.

 

Kamioni i autobusi su toliko izrovali i izvitoperili asvalt po vrucini letos da je vise nego opasno. Svaki dan tuda idem na posao. Daklem drz`te krajnju levu ili desnu traku. U slucaju da duva i bocni vetar, u kombinaciji sa poledicama i rosom koje nas cekaju, pa uz turbulenciju koju pravi vrh ili kraj kamiona ili drugog teskog ili kockastog vozila koga preticete - eto problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

crna gora: sva !!! eto tako, pogotovo mladji likovi za volanom golf tri i bmw 316 ili 318  ;))) , a sto se asfalta i krivina tice sve je generalno ok

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Beograd , Mirijevo

Beograd :

 

- Jovanke Radakovic  , asfalt je kao staklo ,sleperi koji izlaze sa stovarista i vozila sa sporednih ulica  nanose masnoce i prasinu koja jos otezava kocenje i upravljanje u opasnoj situaciji , a kada padne kisa  i sve se to izmesa glizavo je  u pm.

Ulica je siroka,pruza se  od Karaburme ka Mirijevu i daje nam sliku da se moze odvrnuti gas , ali tamo NIKAKO !

Dakle oprez !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Sećam se te krivine, tu smo se letos trkali sa nekim entuzijastima u pasatima i audijima Spave i Ja i uletali u Zlatiborske krinine prvo zadnjim pa prednjim točkom.  ;D ;D ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Cosmo, brate, pa takav je čitav Novi Beograd... Znaš da su skinuli asfalt i nanosili novi... A šta su nafte/mazuta/katrana/čega-li-već auti raznijeli po ostalim trakama... Jedno dan kad sam se vraćao sa posla, činilo mi se da su postavili ogledalo, a ne asfalt...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Borova glava-Barski most

zar tebi to mora da se kaze???????????????????????????? ono vece kada sam te upoznao nisam stekao takav utisak da volis da jurcas i da ne postujes propise

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

obratite pažnj i na prilaze semaforima na ibarskoj magistrali  u delu kroz Čačak i Kraljevo.Kamioni su napravili velike kolotrage, a obzirom da se tu neki, jel te, zadržavaju zbog crvenog svetla povećano je prisustvo ulja i nafte na kolovozu.

U kombinaciji ulja i kolotraga svako energičnije kočenje može dovesti do čvrstog, ali neželjenog zagrljaja sa masnim asfaltom.

Zlatar, svaka čast! Prava tema za ovaj forum.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Oprez!!!

Put Nis - Niska Banja , pravac od 10-tak km, cetiri trake odvojene na sredini, nekada najbolji asfalt a sada ruglo, prepuno kolotraga, rupa i peska, deonica izuzetno opasna za sve motocikliste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: South Banat,Pančevo

Koliko ja vidim na gornjim slikama malo je masna samo desna strana,ali to ne bi trebao da bude problem samo nemojte ispod 160kmh i vozite levom stranom,jer što bi mudar narod rekao: nema krivine bez brzine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Oprez!!!

Put Nis - Niska Banja , pravac od 10-tak km, cetiri trake odvojene na sredini, nekada najbolji asfalt a sada ruglo, prepuno kolotraga, rupa i peska, deonica izuzetno opasna za sve motocikliste.

"Sreca" pa su plavci stalno u  blizini ovog dela puta, sa radarom i rado te "podsete" kojom si brzinom vozio. Zbog toga ovde ne prelazim 60.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Slicna stvar je izmedju desne i srednje trake kada se ide sa NBG a u blizini odvajanja za sajam.

 

Izmedju ove dve trake na jednom delu se toliko izdigao kolotrag da sam mislio: e sad je gotovo! srecom bilo je samo malo treskanja.

Na to sam i ja ljetos naletio, za milimetar sam izbjegao pad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8926 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Obrenovacki put, raskrsnica gde se skrece za Zeleznik .... OPREZ i to VELIKI OPREZ jer ulja i antifriza ima poprilicno dosta na asfaltu (sudar 2 kamiona i 2 automobila).

1740056808_viberimage2019-04-0212_59_16.thumb.jpg.0d667eb16562e89e4564d01abc3bb532.jpg

 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1660 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Gde izkopa temu iz 2007, svaka ti cast, pravi si BJB vitez.

Послато са HTC One A9s уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja