Jump to content

Moto Zajednica

Još malo o ogibljenju

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: nis
  • Motocikl: kawasaki kle 500

Jel neko radio skracivanje opruga na kawasaki kle-u a da je ispalo dobro?bio bih zahvalan na uputstvima koliko,koje ulje i ostalo.pozdrav!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: nis
  • Motocikl: kawasaki kle 500

Posto nije bilo odgovora na moje pitanje u vezi KLE-a,ja malo eksperimentisao pa odgovaram da se ostali ne muce trazenjem..Naime imam KLE-a '94. Godiste,kupio ga jesenas,nisam bio zadovoljan prednjim ogibljenjem jer je suvise meko,ljulja kod menjanja brzina a kad sidjem sa puta znao je i do kraja da sabije viljusku..Negde sam nasao da su na ovom modelu opruge 500mm i fabricki je ulje 10w.Zamenio sam semeringe,premerio opruge(500mm)zamenio ulje(motul fork oil 15w)sipao gusce,i napumpao amortizere na 0,5 bara e sad je druga prica.Nemam iskustva sa drugim motorima ali ovo radi!Ispalo kako treba,vozim off,druga prica,kontrola, udobnost,ne sadi na rezervoar kad kocis i sl.Ovako sam ja resio problem pa ako nekom zatreba eto sazvakano.POZDRAV

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XRV750 RD07a

Posto nije bilo odgovora na moje pitanje u vezi KLE-a,ja malo eksperimentisao pa odgovaram da se ostali ne muce trazenjem..Naime imam KLE-a '94. Godiste,kupio ga jesenas,nisam bio zadovoljan prednjim ogibljenjem jer je suvise meko,ljulja kod menjanja brzina a kad sidjem sa puta znao je i do kraja da sabije viljusku..Negde sam nasao da su na ovom modelu opruge 500mm i fabricki je ulje 10w.Zamenio sam semeringe,premerio opruge(500mm)zamenio ulje(motul fork oil 15w)sipao gusce,i napumpao amortizere na 0,5 bara e sad je druga prica.Nemam iskustva sa drugim motorima ali ovo radi!Ispalo kako treba,vozim off,druga prica,kontrola, udobnost,ne sadi na rezervoar kad kocis i sl.Ovako sam ja resio problem pa ako nekom zatreba eto sazvakano.POZDRAV

 

Ovu prichu imash u temi "KAWASAKI KLE 500" a i u raznim drugim temama sazvakanu bar jedno 15 puta, samo malo pretrazi forum :takoje:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja