Jump to content

Moto Zajednica

Organizacija enduro kalendara 2012

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Draganici, Raška
  • Motocikl: BMW R 850 R

KOpaonik u maju?!? Bio sam krajem maja u slicnoj turi, cini mi se da nije prebacivalo 5 stepeni do 11 pre podne... smrzo se ko da prostite govanjce. Za kampovanje nikako!!

 

dragi kolega ACA-PN je na povratku sa GOLIJA 2011 svratio u J Banju na banjanje. Kad ovo procita, prenece impresije i svoj sud.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Draganici, Raška
  • Motocikl: BMW R 850 R

Maj je rano za bilo kakvo kampovanje u planini.

 

Ugrabi mi...istina...

Ne boj se makar ti zime. Ima oukolo po banji dosta povoljnog smestaja pa ko oce nek izvoli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Draganici, Raška
  • Motocikl: BMW R 850 R

Umalo da zaboravim, da se izvinem, kolegi i prijatelju Kawazokiju. Ne sabotiram njegov predlog. Jednostavno dok se ceka na lepse

vreme za Prokletije...odvozamo Kop. Znam koliko voli ovu planinu i verujem da se nece ljutiti. 0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Na prosloj kotlini nije bilo organizovanih brzih-sporih grupa, ali su se ljudi ipak nasli i organizovali grupe ko ce s kim i koliko brzo.

 

Na prosloj kotlini je trebalo napraviti josh dve grupe. Plivaci i neplivaci 1lol.gif1nanana.gif

Ja kupio enduro brile koje mogu pod vodu :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Onda racunaj da smo u istoj grupi, ako mi mozda zatrebaju da imam od koga da ih pozajmim :D

 

Naravno ! Mi idemo tamo gde drugi nesmeju ! :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

E, dragi moji endurasi da VAM cika Ceperko predlozi i obrazlozi. Zbog uslova za voznju u maju mesecu na severu drage nam CG. Da ne pocinjemo sa onim

PROKLET IJE... predlazem:

KOPAONIK i njegove SKI staze. Baza organizacije Josanicka Banja, jeftin smestaj, fraj mesto za kampovanje, bazen sa termalnom vodom, javno kupatilo, poznati

tereni, dve mogucnosti obilaska ciljnih tacaka: asfaltni i of road putevi...J. Banja, Kukavica, Semetesko jezero,vikend naselje, Treska, Pancicev vrh, Zaplanina,

Mramor, Duboka, Pajino preslo, Karaman greben, gejzir, Metodje, Rendara,Gobelja, Kriva reka, Crna Glava...pa opet akva park J Banja.

Znam da je veliki broj bajkera koji i skijaju pa im ova imena nisu nepoznata. Mogucnosti su velike: za PRAVE ENDURASE a i za MERAKLIJE.

 

Kopaonik u maju ? Suv, ocedjen, zelen. ZOVE ! ! !

Ako odgovara, da pravimo planove !

 

Dobro zvuči :takoje:

Samo napred.. imamo vremena za dogovore :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

Crven Bane, to sto si video su znaci za skijasku sezonu. Motorne sanke, kvadovi... su do pre neku godinu bili zlo na ski stazama za vreme skijanja...bile, je svasta,

i sa najcrnjim ishodom. Postoje putevi koji presecaju ski staze, idu uz njih... tako da...

Kopaonik, svima poznato, najvisa planina Srbije pa zato i sa najlepsim vidicima, na sve strane. Na Treski je koliba jednog forumasa, pa...gde koliba tu i : livada, cesma,

po dogovoru i jaaagaaa. 1neznam.gif

 

 

Ceperko ciju to kolibu spominjes :stabre::moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Crven Bane, to sto si video su znaci za skijasku sezonu. Motorne sanke, kvadovi... su do pre neku godinu bili zlo na ski stazama za vreme skijanja...bile, je svasta,

i sa najcrnjim ishodom. Postoje putevi koji presecaju ski staze, idu uz njih... tako da...

Kopaonik, svima poznato, najvisa planina Srbije pa zato i sa najlepsim vidicima, na sve strane. Na Treski je koliba jednog forumasa, pa...gde koliba tu i : livada, cesma,

po dogovoru i jaaagaaa. 1neznam.gif

 

 

Ceperko ciju to kolibu spominjes :stabre::moto3:

 

A-hA, gotov si !! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

KOpaonik u maju?!? Bio sam krajem maja u slicnoj turi, cini mi se da nije prebacivalo 5 stepeni do 11 pre podne... smrzo se ko da prostite govanjce. Za kampovanje nikako!!

 

Po cukama vozimo a kampujemo u BANJI, znaci voda 76 stepeni, turis jaje i za 5 min kuvano. 1moto3.gif

 

Ako si zeleo da me ubedis da ne turam jaja u vodu, uspeo si :moto3:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

Umalo da zaboravim, da se izvinem, kolegi i prijatelju Kawazokiju. Ne sabotiram njegov predlog. Jednostavno dok se ceka na lepse

vreme za Prokletije...odvozamo Kop. Znam koliko voli ovu planinu i verujem da se nece ljutiti. 0stabre.gif

 

Kao sto znas ....mi smo tu planinu "gazili" jos davnih osamdesetih sto skijama sto motornim sankama i zanimljivo bi bilo ponovo provozati je a ja sam za svaku voznju u bilo koje vreme i bilo koje mesto, tako da ako se to bude vozilo ....dolazim. A Prokletije ce verovatno ako ne 100% voziti pocetkom Juna....pa ce biti i za ove i za one.1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Draganici, Raška
  • Motocikl: BMW R 850 R

DJordjino,

znaju bre bajkeri za tebe, ne cudi se, no, obilazi stalu cesce i hrani ovce dobro...

da ne bude posle komentara : sve lepo no, mrsavo ti ovo jagnje 3tuca.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Draganici, Raška
  • Motocikl: BMW R 850 R

KOpaonik u maju?!? Bio sam krajem maja u slicnoj turi, cini mi se da nije prebacivalo 5 stepeni do 11 pre podne... smrzo se ko da prostite govanjce. Za kampovanje nikako!!

 

Po cukama vozimo a kampujemo u BANJI, znaci voda 76 stepeni, turis jaje i za 5 min kuvano. 1moto3.gif

 

Ako si zeleo da me ubedis da ne turam jaja u vodu, uspeo si :moto3:

 

Pametni ljud, ture po jedno da probaju...pa ako...drugo sacuvaju 1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Draganici, Raška
  • Motocikl: BMW R 850 R

Pa Ceperko turi datum, neku cenu za prenociste u J.Banji. pa da tefterimo i da se prijavljujemo za voznju.

 

Datum??? Moja zelja da se organizujemo i zajedno provozamo Kopaonik je velika. Svi preduslovi postoje.

Jos Banja je idealna iz vise razloga : na malom prostoru, u centru naselja, dovoljno i povoljno smestaja, restorana , prodavnica,

bazen sa prirodno toplom vodom...tradicionalna gostoljubivost mestana. Kopaonik, mnogima od nas nedostupan zimi. Niko ne

moze da nam ospori da uzivamo u njegovoj lepoti leti. Za 2-3 dana u stanju smo da obidjemo najlepse sto Kopaonik nudi.

Mnogi su se nauzivali na Kopaoniku, red je na nas BAJKERE, mi to radimo najlepse.

 

Maj mesec je pocetak sezone nase. Verujem da dosta nas moze jedan vikend izdvoji za ovu voznju. Kad u maju stvar je dogovora.

Sto kasnije-toplije, zbog bazena-kupanja. Druga polovina meseca kao predlog 1neznam.gif

 

Ocekujem da se narod oglasi i izjasni. Za organizaciju bez brige.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Možemo da spojimo KV sa Kopom. To je samo 100 brdsko-šumskih kilometara. :)

 

 

:ooo::aha:

 

 

Bravissimo za predlog !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Prodje ovo evropsko... eve me da se zapljunem :moto3: ... ove godine smo propustili Homolje, Kopaonik, Staru planinu i okolinu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Draganici, Raška
  • Motocikl: BMW R 850 R

Prodje ovo evropsko... eve me da se zapljunem :moto3: ... ove godine smo propustili Homolje, Kopaonik, Staru planinu i okolinu...

 

E, pa, kad se resorni ministar javlja medju prvima, to mirise na dobro. Znaci da te cekaju koordinate svih: kaljuga, potoka, reka i jezera...il dugujes il ti duguju

tusiranje, pojedinci. Znas kako se kaze: *j...n i duzan ne sme da zaboravi*1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja