Jump to content

Moto Zajednica

Kakav je put od Majdanpeka ... ?

Recommended Posts

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: sLOVEnija
  • Motocikl: YAMAHA

Pozdravi prijatelji bajkeri!

 

Odlučio sam, da vas pitam, jer vi to morate najbolje znati. Moje pitanje glasi:

 

* Kakav je put od Majdanpeka , to je od destinacije A do B . Put za koji me interesira, možete pogledat na Google Maps .... donji link.

Zanima me, da li je dobar asfalt ili je makadam ... dobar ili loš put?

 

Hvala vam unaprijed i lep pozdrav iz Slovenije.

 

LINK: KLIK

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Preprošle godine je bio još dobar asfalt.....a sada.:neznam:

 

Šteta što nema više kafane sa pleskavicama kod Blagojev kamen....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Pocetak od Majdanpeka je odlican asfalt nekih par km, posle toga ide star, ispucao asfalt sa dosta rupa, krivina i rizle na putu. Ali je zato priroda prelepa i vredi se malo truckati da se vidi ta lepota.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Aca je potpuno u pravu. Asfalt je ispucao, nema udarnih rupa i priroda je fenomenalna. Tim putem sam se zimus vraćao iz Skorenovaca. Kučevo - Majdanpek od 20h - 22h nikog živog nisam sreo 49 km. Jezivo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Majdanpek
  • Motocikl: Kawasaki 450LTD

Kolega Aca-pn je dao opis tog puta a posto sam ja iz Majdanpeka mislim da mogu pomoci. Ceo put je asvalt,naravno sa dve kolovozne trake,umereno dobar sa deonicama koje su zakrpljene,ali u principu nema rupa i moze normalno da se vozi.Priroda je dosta bogata mada je u prolece mnogo lepsa,puna suma i prelepih predela. pored puta ima dosta prirodnih izvora sa svezom i pitkom vodom. Saobracaj je dosta slab tako da je milina voziti. Svakom bih preporucio,narocito deo od Donjeg Milanovca preko prelepe planine Oman sa puno krivina,uzbrdica i nizbrdica,pravi raj za motore. Bezinska pumpa. je u Majdanpeku a sledeca je tek za 50 km, u Kucevu. Istina sad u zimskom periodu na putu ima dosta rizle pa se s toga preporucuje oprezna voznja. Sve drugo sto vas interesuje pitajte a ja cu vam reci. Pozdrav iz Majdanpeka.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: sLOVEnija
  • Motocikl: YAMAHA

@batakole

 

Puno ti hvala za tvoj zaista koristan odgovor, takođe i svim ostalima. Pravim neke planove pa me interesiraju informacije o putevima .

 

Hvala i pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: sLOVEnija
  • Motocikl: YAMAHA

Zanima me još nekoliko informacija za taj put. Moj plan nekako tako izgleda:

 

Iz autoputa BG - Niš, skrenem za Požarevac i nastavim do Veliko Gradište, kde potražim hotel i prespavam jednu noč.

Drugi dan bi nastavio od V.Gradišta preko Golubca, D.Milanovca do Kladova. U Kladovu se nešto pojede i vračam se po istom putu i sad mene zanima:

 

Moj cilj taj dan bio bi BOBOVO. I sada mene zanima, kde je najbolji put do Majdanpeka?

 

Ja planiram, da iz Klaova krenem po istom putu do D. Milanovca i skrenem u vikend naselju za Majdanpek ili je možda bolji put, da prođem D.Milanovac i se onda spustim za Majdanpek po putu BROJ 104 ? DA, baš me o zanima, koji je bolji put da izaberem? Ili put koji vodi iz vikend naselja ili put BROJ 104 ?

 

Posle bi od Majdanpeka produžio za Kučevo, do Petrovca i nastavi do Veliko Laole do Bobova.

 

Zanima me usput i to: koliko ima benzinskih pumpi na relaciji Golubac - Kladovo? Odprilike?

 

Hvala vam puno na vašim informacijama i pozz iz sLOVEnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

 

Zanima me usput i to: koliko ima benzinskih pumpi na relaciji Golubac - Kladovo? Odprilike?

 

Hvala vam puno na vašim informacijama i pozz iz sLOVEnije.

 

Koliko se sećam, u D. Milanovcu imaš pumpu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Zanima me još nekoliko informacija za taj put. Moj plan nekako tako izgleda:

 

Iz autoputa BG - Niš, skrenem za Požarevac i nastavim do Veliko Gradište, kde potražim hotel i prespavam jednu noč.

Drugi dan bi nastavio od V.Gradišta preko Golubca, D.Milanovca do Kladova. U Kladovu se nešto pojede i vračam se po istom putu i sad mene zanima:

 

Moj cilj taj dan bio bi BOBOVO. I sada mene zanima, kde je najbolji put do Majdanpeka?

 

Ja planiram, da iz Klaova krenem po istom putu do D. Milanovca i skrenem u vikend naselju za Majdanpek ili je možda bolji put, da prođem D.Milanovac i se onda spustim za Majdanpek po putu BROJ 104 ? DA, baš me o zanima, koji je bolji put da izaberem? Ili put koji vodi iz vikend naselja ili put BROJ 104 ?

 

Posle bi od Majdanpeka produžio za Kučevo, do Petrovca i nastavi do Veliko Laole do Bobova.

 

Zanima me usput i to: koliko ima benzinskih pumpi na relaciji Golubac - Kladovo? Odprilike?

 

Hvala vam puno na vašim informacijama i pozz iz sLOVEnije.

 

Možda ti je bolje da umesto hotela u Velikom Gradištu skreneš levo prema Srebrnom Jezeru i potražiš pansion.....mislim da je puno bolja varijanta. Pumpu imaš na izlazu iz Velikog Gradišta prema Golupcu, a pored je kafana Viking koju toplo preporučujem (pogotovu pileču đigericu rolovanu sa slaninom ili roštilj). Sledeča pumpa ti je u Donjem Milanovcu na ulazu (pazi, jer pre toga obično stoje policajci sa radarom, isto kao i u Golupcu). Lično bi posetio i Lepenski Vir (to ti je pre Donjeg Milanovca), gde je arheološko nalazište prve civilizacije na ovim prostorima.

Sledeča pumpa ti je u Kladovu......pazi na radar koji obično stoji u Kladušnici (cca 3-5 km pre Kladova, obavezno po propisima čim prođeš granični prelaz Đerdap)

Taj put iz vikend naselja je put iz Mosne preko Rudne glave.

 

Rado bih ti pomogao , ali ja sam uvek išao preko Jabukovca do Majdanpeka....kakogod,uživaj

 

Pozzdrav iz sLOVEnije.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Kladovo
  • Motocikl: Suzuki INTRUDER C800 VOLUSIA

Pumpa u Milanovcu radi samo do 20h, sledeca u Kladovu radi non stop. Hoce pogranicna policija da zeza malo u Tekiji ponekad, a i cesto su , kao sto kolega BMW kaze, saobracajci sa radarom u Sip-Davidovac-Kladusnica, to su skoro spojena naselja na ulazu u Kladovo!! Za sve info o Kladovu, slobodno pitaj!

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja