Jump to content

Moto Zajednica

problem vile sv650s

Recommended Posts

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Bač
  • Motocikl: suzuki sv650s

da li neko zna ucemu je problem ,prilikom kocenja zakucava se u crnu zemlju i pokida ruke,da li problem u starom ulju ili u oprugama u vilama.godiste je 1999

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Pa vjerovatno im treba servis. Sad kad padne snjeg rastavis pa vidis, vjerovatno ces trebati da promjenis samo ulje i semeringe, sumnjam da je presao toliko da ce mu trebat nove caure ili opruge. Mada ako je iz Italije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

SV ima lose opruge, premekane su a i brzo propadaju. Razmisli o drugim, vidi sa Bobanom ili se otvori za nove, oko 120e je komplet za SV i vredi svaku paru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Najbitnije da su tvrdje od fabrickih i da specificna tvrdoca odgovara tvojoj tezini.

 

Za vozaca od 80-90kg sa opremom, bilo bi optimalno da uzmes opruge od oko 0.9N/mm (valjda sam utrefio mernu jedinicu! :stabre: ).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Mislim da ide 10w ili 5w. Vidi po manualu koja gustina i kolicina, ako ne nadjes vici pa cu ja pogledati.

Za tvrdocu se ipak konsultuj sa nekim strucnijim, ali mislim da bi ti 0.9-0.95 bile pun pogodak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Bač
  • Motocikl: suzuki sv650s

sv je sklopljen,ubacene progresivne opruge i sipano ulje 15w,stavljeni novi semerinzi i cistaci (saito) i sad ostaje test voznja,ali prvi utisci su mi odlicni :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

ulje za vile 5w, 10w ili 15w, stavljas koje ti odgovara, ja sam stavio medium gustoce kad sam reparirao moje vile na banditu, ovo najgusce je za ostriju voznjju da bude tvrdji, ne mora bas kako fabrika kaze

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K5, Yamaha R6 2014 Racing

prvih 150km voznje ekstra sam zadovoljan amortizacijom i kocenjem :moto3:

 

Pa kako i neces biti zadovoljan,kad ti je pravi majstor to odradio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja